06.06.2019

14 ЧЕРВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ДОНОРА. ДОЛУЧИСЬ ДО СПРАВИ, ЩО РЯТУЄ ЖИТТЯ!


14 червня увесь світ відзначає День донора. Це свято є своєрідним виявом вдячності мільйонам людей, які рятують життя і зберігають здоров’я інших людей, здаючи свою кров.

«Вінницькі Вовки» неодноразово ставали учасниками та організаторами різноманітних благодійних акцій, присвячених збору донорської крові. Цього разу клуб також готується здавати кров та запрошує долучитися всіх небайдужих до цієї благородної справи. Адже ситуація з донорською кров’ю на сьогодні в Україні катастрофічна: на щоденну потребу донорів у 60 чоловік в сучасних реаліях їх удвічі менше.

Крім того, цього року ми вирішили об’єднати наші сили разом IT-компанією «Astound Commerce» і організувати для працівників офісу виїзний збір донорської крові, який відбудеться напередодні Дня донора, 13 червня. Таким прикладом ми хочемо популяризувати ідею організованої здачі крові серед усіх інших компаній та структур міста і показати, що спільна справа дає значно кращі результати.

В день здачі крові донор забезпечується безкоштовними сніданком та обідом або готівковим відшкодуванням вартості. Також йому надається додатковий день відпочинку. А наш клуб подарує кожному безкоштовний квиток на найближчу гру «Вовків».

Збір крові буде тривати з 8:00 до 14:00 в обласній станції переливання крові (вул. Пирогова, 48). З собою необхідно мати лише паспорт.

Схожі записи

“Вовки” регулярно здають донорську кров для онкохворих дітей

“Вовки” регулярно здають донорську кров для онкохворих дітей

14.11.2015
Починаючи з 4 листопада “Вінницькі Вовки” разом з друзями та вболівальниками щосереди здають донорську кров для онкохворих діток з Вінницької обласної дитячої лікарні. Якщо ти маєш ...
Читати далі
“Вовки” розповідали маленьким вінничанам про американський футбол

“Вовки” розповідали маленьким вінничанам про американський футбол

14.03.2016
13 березня в приватній гімназії “Дельфін” проходила презентація різноманітних гуртків, секцій і просто напрямків розвитку дітей під назвою “Мандри вихідного дня”. ...
Читати далі
“Вовки” відвідали онкохворих дітей у Вінницькі обласній дитячій лікарні

“Вовки” відвідали онкохворих дітей у Вінницькі обласній дитячій лікарні

20.10.2015
19 жовтня наша команда разом з тренером Дейлом Хеффроном відвідали діток в онкологічному відділенні Вінницької обласної дитячої лікарні. Ми провідали діток та їх батьків, подарували іграшки, ...
Читати далі