22.04.2019

БОРОТЬБА РОЗПОЧАТА: ЯК ПРОЙШОВ ПЕРШИЙ МАТЧ «ВОВКІВ» У СУПЕРЛІЗІ 2019

21 квітня «Вінницькі Вовки» зіграли свій перший матч у груповому етапі чемпіонату УЛАФ SUPER LEAGUE 2019. У нелегкій та напруженій боротьбі команда зіткнулася на полі з минулорічними віце-чемпіонами – львівськими «Левами».

Це була справді напружена, цікава та дуже запальна гра, в якій наші гравці продемонстрували неабияку стійкість, витривалість та справжній вовчий характер.

Рахунок у першій чверті відкрили «Леви» – відзначився №80 Федусевич Богдан. Однак, 2 очкову реалізацію «Вовки» не дозволили занести гостям. В наступному драйві «Вовки» відповіли теж тачдауном без реалізації, відмітився №83 Богач Олександр. До кінця чверті команди показали однакову гру і рахунок залишився незмінним.

У другій чверті «Левам» вдалось значно відірватись у рахунку завдяки вдалій грі ранінбеків та ресіверів. Тачдауни заробили №36 Дурняк Ігор та №87 Світлак Андрій, реалізації №1 Федина Северин та №9 Шекель Маркіян. На перерву команди пішли з рахунком 6:22.

Після виступу чирлідерів «Вовків» у перерві та розіграшу призів від спонсорів гра продовжилась. Протягом третьої чверті команди знову показали рівну гру і рахунок не змінили.

А ось в останній чверті «Вовки» змогли занести ще один тачдаун, відмітився №23 Сидорук Ярослав. Гостям вдалось пробити вдалий філдгол з 25 ярдів і заробити 3 очки, які на свій рахунок записав №87 Світлак Андрій. Далі гості змогли заробити тачдаун без реалізації. Відмітився №35 Беднарчик Ігор.

Хоч боротьба завершилась рахунком 12:31 на користь львів’ян, наша команда розуміє, що це лише початок сезону після дворічної перерви. Попереду ще 3 гри групового етапу чемпіонату, до яких команда вже почала готуватись, врахувавши свої помилки.

Найактивнішими гравцями серед «Вовків» стали: Сидорук Ярослав, Богач Олександр, Парфенюк Олексій, Проценко Ігор, Гусак Михайло, Шевчук Віталій.

Серед «Левів» заробленими очками відзначились: Федина Северин, Шекель Маркіян, Беднарчик Ігор, Білокур Юрій, Федусеич Богдан, Світлак Андрій, Дурняк Ігор.

Наша команда щиро дякує всім вболівальникам за підтримку та обіцяє надалі радувати своїх прихильників високими результатами та ще крутішою і цікавішою грою! А також висловлює щиру подяку спонсорам та партнерам клубу: мережі магазинів електроніки «Технотоп», фітнес-клубу Planet Fitness, кросфіт-залу CrossFit Vinnytsia та суші-бару Yama. Особлива подяка Вінницькій міській раді та Вінницькому комітету спорту та молоді та керівництву стадіону «Нива».

Наступна гра «Вовків» відбудеться 18 травня в Києві. Суперниками вінничан стануть київські «Слов’яни».

Схожі записи

«ВИННИЦКИЕ ВОЛКИ» – СУПЕРКОМАНДА ПО АМЕРИКАНСКОМУ ФУТБОЛУ

«ВИННИЦКИЕ ВОЛКИ» – СУПЕРКОМАНДА ПО АМЕРИКАНСКОМУ ФУТБОЛУ

22.11.2015
Команда «Винницкие Волки» была основана в 1996 году Олегом Фоминым и Игорем Авдеевым. Олег Березовский создал Винницкую федерациюамериканского футбола (ВФАФ). Команда не была профессиональной, и ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” шукають нових гравців – почався осінній набір 2014

“Вінницькі Вовки” шукають нових гравців – почався осінній набір 2014

29.09.2014
Єдина команда з американського футболу Вінниці шукає нових гравців. Ним може стати кожен бажаючий, головне щоб він був дорослішим 16 років і його вага була більшою 75 кг. Досвіду гри у цей спорт ...
Читати далі
«WOLVES CHEERLEADING TEAM»: ОДНОВРЕМЕННО И СПОРТСМЕНКИ И БОЛЕЛЬЩИЦЫ

«WOLVES CHEERLEADING TEAM»: ОДНОВРЕМЕННО И СПОРТСМЕНКИ И БОЛЕЛЬЩИЦЫ

17.02.2016
Черлиденг – один из наиболее зрелищных видов спорта, который объединяет элементы шоу, гимнастики, акробатики и современных танцев. Это соревнования групп поддержки спортивных команд. В США и ...
Читати далі