23.10.2009

Он-лайн конференція на www.sport.ua. Частина 2

7. fckrivbass.com: «Помоєму регбі краще! Хоча це одне і теж… Скільки у нас в Україні професійних команд в американський, так би мовити, футбол?»
Білоусов В.І.: «У Україні немає професійних команд.»
8. alexberna: «як Вам поле на Науці?»
Білоусов В.І.: «Нижче середнього :)»
9. Гість: «Шановний Володимир Іванович, Які Ваші кроки по популяризації даного виду спорту в Україні і наскільки ви оцінюєте їх результативність?
Яку фінансову допомогу виділила держава в поточному році (точна сума), яка сума вже була освоєна і на яку суму Ви ще можете розраховувати? Чи збільшилася ця сума в порівнянні з минулим роком або зменшилася?
Які прогнози по фінансуванню наступного року?
Чи є спонсори у Федерації? Яку суму допомоги одержала Федерація від них за 2008-2009 рік.
Чи можете Ви вказати цих спонсорів поіменно?
Яка сума фінансування потрібна для того, щоб підтримувати інтерес в гравцях на належному рівні і проводити ВСІ необхідні заходи і нормально організувати тренувальний процес, беручи до уваги кількість існуючих команд і необхідність їх висновку на належний рівень (тут не йде мова про створення нових, а лише про збереження і розвиток існуючих)?
Що потрібно зробити для того, щоб зацікавити глядачів у відвідинах ігор по американському футболу?
Чи надають матеріальні допомоги або допомогу інвентарем уряду іноземних держав (зокрема, США), іноземні футбольні організації і команди?
Якщо надають, то чи можете ви назвати хто саме і яку допомогу (фінансова, спорядження, моральна)?
Як йдуть справи з членством ФАФУ в іноземних футбольних організаціях? Яка сума потрібна для цього в рік?
Коли, на вашу думку, доросла команда України нарешті зможе взяти участь в ЧЕ?
Чи планує Федерація займатися дітьми?
Якщо так, то які вікові групи і які типи футболу (безконтактний, контактний і т.д.)?
Чи планується співпраця з міжнародними дитячими програмами, що проводяться Pop Warner Little Scholars і NFL Flag Football?
Як йдуть справи з суддівством? Чи здійснюється підготовка суддів? Який їх рівень? Чи є судді, які можуть/мають право судити міжнародні матчі?
Як йдуть справи з полями (адже стандартне поле для європейського футболу декілька менше, ніж потрібен)? Чи планується будівництво хоча б одного нового поля? Якщо так, то в якому місті і на якому етапі знаходиться цей процес?
Де Ви берете інвентар, адже як відомо, на Україні і в суміжних країнах він не виробляється? Чи можна виробляти такий інвентар на Україні?
Які Ваші досягнення на посту Президента Федерації?
Який внесок Ви внесли в створення нових команд або фінансову підтримку старих?
Яку оцінку за 5-бальною шкалою ви готові поставити собі за виконану роботу?
Успіхи і спасибі за увагу.
»
Білоусов В.І.: «1. Мені не зовсім просто відповідати на це питання. Результати – кількість команд, які з’явилися за останні декілька років в Україні. У 2004 році було всього 2 команди, але тепер їх набагато більше. Рівень майстерності цих команд перевіряється з сильними командами Європи. На даний момент нашим командам складно битися з клубами із США. Там побудована чітка система розвитку цього спорту.
У нас в країні і Росії фахівці із США проводили майстер-клас і в деяких командах грають американські гравці, які допомагають розвитку спорту в Україні. У нашій країні цей спорт з’явився не випадково. Цей спорт створений для нас.
2. Міністерство виділило нам на цей рік 2 тис. гривень, які ми витратили на придбання медалей для призерів. Розраховуємо на те, що далі на нас звертатимуть більше уваги. Тим паче, що в 2011 році наша збірна гратиме в чемпіонаті Європи. Ми декілька років там не брали участь, тому що нас звідти «посунули». Зараз ми в групі З, але плануємо звідти вибратися.
3. Цього року наш бюджет склав порядка 80 тис. гривень. За ці гроші було проведено 2 змагання і ще планується провести два турніри, але поки грошей на них немає. Поки у нас немає грошей, які могли б витрачені для ЗМІ на популяризацію спорту, тому він такий не популярний.
Цього року нам допомагали на рівні дружніх відносин Arm Ukraine. Чемпіонат України пройшов під патронатом Добродійного фонду Миколи Рудьковського. Сподіваємося, що у нас з ним буде тісна співпраця.
4. У необхідному бюджеті Федерації я просив 530 тис. гривень. Це і підготовка національної і молодіжної збірних і участь у виїзних іграх. Це необхідний мінімум. Деяким клубам допомагають місцеві організації. Деякі клуби таким чином вирішують свої проблеми і вони їм допомагають. Наступного року у нас до бюджету закладено близько 900 тис. гривень, але я не чекаю нічого хорошого, але якщо нам виділять хоча б 30 тис. гривень, то я буду дуже радий.
5. В першу чергу – підвищити рівень майстерності і проводити ігри на стадіонах високого якостях. Я бував на багатьох матчах чемпіонату Європи і бачив, як там піклуються про глядача. Там все проходить на рівні, і глядачі можуть не тільки подивитися футбол, але і відпочити з своїми друзями і близькими. На наших стадіонах це поки що відсутнє. Перед недавніми змаганнями ми проводили рекламу в метро, але в ці дні було холодно і деякі глядачі просто приходили на футбол, але на довго не затримувалися. За глядача ми боротимемося.
6. В кінці 90-х років в Донецьку була штаб-квартира, в яку привезли багато екіпіровки із США. Організація «Християнство і Спорт» допомогло багатьом нашим командам. Екіпіровка – це найважливіша частина для команди, яку в нашій країні не роблять. Одного комплекту екіпіровки вистачає на два роки, але у нас є ті, які грають і по десять років…
Два роки тому я звернувся в посольство США, яке допомогло нам провести чемпіонат України. Після цього вони залишали всі наші прохання без відповіді. Зараз у нас є надія на те, що прийде новий посол, з яким ми налагодимо контакти.
7. Ми є постійними членами Європейської Федерації футболу. Внесок – 1000 євро і за змагання. Також є членами міжнародної Федерації, але там внесок не істотний. Головна задача цієї Федерації – включити американський футбол в олімпійські види спорту. Наш вид спорту дуже цікавий і, сподіваюся, незабаром ми доб’ємося того, щоб футбол був включений в Олімпіаду.
8. Дивіться вище.
9. Федерація вже займається дитячим футболом і для цього планується підключати різні університети. У цьому плані якнайбільше розвинена донецька область, яка працює в цьому напрямі вже 15 років.
10. До багатьох речей просто не доходять руки… Всі наші ентузіасти працюють і мають свої сім’ї. Якби були які-небудь гроші на зарплати, то ми б мали більше контактів з різними організаціями. Зараз це буде зробити складно.
11. Це хворе питання. Питання з суддівством існувало завжди. Організатори команд завжди скаржаться на суддівство, але на ключові ігри підключаються арбітри із зарубіжних країн. Я намагався викликати активність того, щоб створити суддівський корпус, який би існував окремо від Федерації, але підтримки ні від кого не одержав. Тому мені довелося вирішувати це питання самостійно. Деякі позитивні зрушення в цьому напрямі ми одержали. Президент клубу «Мінські Зубри» відзначив наше суддівство і назвав його неупередженим.
12. Ми використовуємо поля для Соккера. Поле від американського футболу відрізняється тим, що воно небагато повужче. Довжина – 108 метрів і 48 метрів – ширина. Ми робимо свою розмітку і обмежуємо поле. Стадіон «спартак» – це найбільш відповідне поле для гри. У разі потреби можна використовувати регбійне поле. Також ігри проводяться, як на штучному покритті, так і на натуральному.
У нас був проект з фондом і ми хотіли будувати стадіон в селищі Калита. Ми хотіли реконструювати стадіон, але на жаль це затихнуло і нічого не вийшло. Є інформація, що в одному з обласних міст будуватиметься центр з полями для американського футболу, для фла-футболу і так далі. Я не називатиму це місто, тому що там ще йде підписання різних паперів і не всі питання ще улагоджені.
13. Екіпіровку і інвентар ми замовляємо в США.
14. Досягнення в чому?.. Коли мене вибрали в президенти, повторюся, команд було менше, ніж зараз. У хлоп’ят з’явилося значення тренувань і у хлоп’ят з’явився стимул, щоб потрапити в збірну країни. Взагалі, про досягнення ще рано говорити. Поки що все налагоджується і ми поступово рухатимемося до наших цілей, але не все залежить від нас.
15. Дивіться вище.
16. Це питання не коректне. Пускай інші ставлять мені оцінки.»

Схожі записи

«Wolves Cheerleading Team»: одночасно і спортсменки, і вболівальниці

«Wolves Cheerleading Team»: одночасно і спортсменки, і вболівальниці

14.02.2016
Черлідинг – один з найбільш видовищних видів спорту, який об’єднує елементи шоу, гімнастики, акробатики і сучасних танців. Це змагання груп підтримки спортивних команд. В США та багатьох інших ...
Читати далі
АМЕРИКАНСЬКИЙ ТРЕНЕР ХОЧЕ ЗРОБИТИ У ВІННИЦІ ФУТБОЛЬНИЙ «БУМ»

АМЕРИКАНСЬКИЙ ТРЕНЕР ХОЧЕ ЗРОБИТИ У ВІННИЦІ ФУТБОЛЬНИЙ «БУМ»

05.04.2016
Команда з американського футболу “Вінницькі Вовки” отримала нового тренера. На цю посаду вдалося запросити 62-річного Гордона Хікса із США. – Ми зв’язалися з Гордоном через сайт ...
Читати далі
Украинские реалии американского футбола

Украинские реалии американского футбола

28.02.2007
Многие спортивные обозреватели с десяток лет назад отмечали довольно стремительное развитие такого вида спорта, как американский футбол. Команды в регионах росли, как грибы. Винницкие «Волки» ...
Читати далі