06.10.2009

Перша гра після міжсезонної перерви

x_8e7f9555

В неділю 4 жовтня у Вінниці на стадіоні Вінницького державного аграрного університету відбулася товариська гра між Вінницькими Вовками та Київськими Слов’янами.

Гра мала статус товариської, в якій кожна команда вирішувала різні задачі та цілі. Слов’яни прагнули перевірити найблищий резерв, перед півфінальними матчами які стартують уже 17-18 жовтня. А вінничани прагнули продемонструвати чудову гру та випробувати нові комбінації. До речі у цій грі до складу Вовків приєдналися корнер Артем «Нигга» та ресівер Володимир Тимченко з міста Павлоград (Дніпропетровська обл.)

Гра розпочалася з атаки Слов’ян, які першими відкрили рахунок і в подальшому контролювали хід гри. Всі спроби вінничан змінити хід гри вінчалися невдачею. Відразу не пішла гра у ранінбеків, що можна пояснити недостатньою чисткою попереду. І коли у другій чверті гри у вінничан пройшло декілька пасових комбінацій і вони наблизили до заліковової зони гостей і здавалося б, ось він переломний момент, їм завадила не зіграність лінії, яка через фальстарти відігнала напад на ярдів 20.

У перерві матчу відбувся аналіз всіх помилок та короткий розбір комбінацій. Тому друга половина гри передбачала безліч боротьби. Вінничани розпочали з затяжної атаки, яка не закінчилася успіхом, а Слов’яни продовжували тиснути та поступово збільшувати рахунок. Напад ніяк не міг знайти своєї гри і максимум це періодичний вдалий дальній пас, а захисту, який до речі провів на полі приблизно 70% ігрового часу, все важче давалося стримувати натиск київлян. І не зважаючи на це все господарі не здавалися і навіть наприкінці матчу, коли до кінця залишалося менше хвилини вони йшли вперед та намагалися здобути хоч один тачдаун. Проте у цей день їм не вдалося навіть цього. Фінальний свиток зафіксував рахунок 52-0 на користь Слов’ян.

x_5f1c801cРоблячи висновки потрібно відмітити лідерів вінничан Хомина Євгена та Прегончука Сергія, які провели матч на високому рівні. Також сподобалася гра молодих ранінбека і лайнбекерів, які лише почали, знаходити свою гру . В цілому провалилася гра нападу та невистачило сил і «задору» захисту.

Як висловився про гру Хомин Євген: «Дива не сталося !!!!!»

І він цілком правий, оскільки не варто забувати, що команда Київські Слов’яни є однією з найсильніших в Україні і являється бронзовим призером минулорічного чемпіонату.

P.S. Хочеться подякувати за гру Слов’янам, які приїхали і продемонстрували чудовий футбол, та погодилися грати без роздягалень і душа після матчу. Ну і не можна не відмітити яскраву підтримку вінницьких фанатів. Але я не говорю «Прощавайте» а лише «до зустрічі», які відбудуться у найблищий час на футбольних полях міста, тож стежте за оголошеннями на нашому сайті ,,,,,,))))))))

автор: Коля Корж

Схожі записи

УЛАФ. Дивизион «B». Волки занесли 90 безответных очков «Гладиаторам»

УЛАФ. Дивизион «B». Волки занесли 90 безответных очков «Гладиаторам»

29.05.2016
Винницкие «Волки» продолжают издеваться над соперниками в дивизионе «В». «Гладиаторы» едут домой с антирекордным поражением (0-90). Хмельницкие парни явно ехали в Винницу в предвкушении настоящей ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” на виїзді виграли у “Слов’ян”

“Вінницькі Вовки” на виїзді виграли у “Слов’ян”

04.07.2016
З рахунком 12:36 “Вінницькі Вовки” виграли на виїзді у “Слов’ян” з Києва. Перемогти головного опонента по групі вінничанам не завадили навіть травми основного ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” виграли у “Джокерів” з рахунком 2:34

“Вінницькі Вовки” виграли у “Джокерів” з рахунком 2:34

24.07.2017
23 липня у Києві наша команда зустрічалась з місцевими “Джокерами” і перемогла з рахунком 2:34. Для киян це був останній матч регулярного чемпіонату, а для вінничан передостанній ...
Читати далі