06.10.2009

Перша гра після міжсезонної перерви

x_8e7f9555

В неділю 4 жовтня у Вінниці на стадіоні Вінницького державного аграрного університету відбулася товариська гра між Вінницькими Вовками та Київськими Слов’янами.

Гра мала статус товариської, в якій кожна команда вирішувала різні задачі та цілі. Слов’яни прагнули перевірити найблищий резерв, перед півфінальними матчами які стартують уже 17-18 жовтня. А вінничани прагнули продемонструвати чудову гру та випробувати нові комбінації. До речі у цій грі до складу Вовків приєдналися корнер Артем «Нигга» та ресівер Володимир Тимченко з міста Павлоград (Дніпропетровська обл.)

Гра розпочалася з атаки Слов’ян, які першими відкрили рахунок і в подальшому контролювали хід гри. Всі спроби вінничан змінити хід гри вінчалися невдачею. Відразу не пішла гра у ранінбеків, що можна пояснити недостатньою чисткою попереду. І коли у другій чверті гри у вінничан пройшло декілька пасових комбінацій і вони наблизили до заліковової зони гостей і здавалося б, ось він переломний момент, їм завадила не зіграність лінії, яка через фальстарти відігнала напад на ярдів 20.

У перерві матчу відбувся аналіз всіх помилок та короткий розбір комбінацій. Тому друга половина гри передбачала безліч боротьби. Вінничани розпочали з затяжної атаки, яка не закінчилася успіхом, а Слов’яни продовжували тиснути та поступово збільшувати рахунок. Напад ніяк не міг знайти своєї гри і максимум це періодичний вдалий дальній пас, а захисту, який до речі провів на полі приблизно 70% ігрового часу, все важче давалося стримувати натиск київлян. І не зважаючи на це все господарі не здавалися і навіть наприкінці матчу, коли до кінця залишалося менше хвилини вони йшли вперед та намагалися здобути хоч один тачдаун. Проте у цей день їм не вдалося навіть цього. Фінальний свиток зафіксував рахунок 52-0 на користь Слов’ян.

x_5f1c801cРоблячи висновки потрібно відмітити лідерів вінничан Хомина Євгена та Прегончука Сергія, які провели матч на високому рівні. Також сподобалася гра молодих ранінбека і лайнбекерів, які лише почали, знаходити свою гру . В цілому провалилася гра нападу та невистачило сил і «задору» захисту.

Як висловився про гру Хомин Євген: «Дива не сталося !!!!!»

І він цілком правий, оскільки не варто забувати, що команда Київські Слов’яни є однією з найсильніших в Україні і являється бронзовим призером минулорічного чемпіонату.

P.S. Хочеться подякувати за гру Слов’янам, які приїхали і продемонстрували чудовий футбол, та погодилися грати без роздягалень і душа після матчу. Ну і не можна не відмітити яскраву підтримку вінницьких фанатів. Але я не говорю «Прощавайте» а лише «до зустрічі», які відбудуться у найблищий час на футбольних полях міста, тож стежте за оголошеннями на нашому сайті ,,,,,,))))))))

автор: Коля Корж

Схожі записи

Турнірна таблиця Флаг-ліги після 4-го туру

Турнірна таблиця Флаг-ліги після 4-го туру

17.05.2010
Після четвертого туру з’явився новий лідер в турнірній таблиці флаг-ліги – цією командою стали “Житомирські Вепрі”. Однак, у двох інших фаворитів “Вовків” та ...
Читати далі
5-й тур Флаг-Ліги. Хмельницький

5-й тур Флаг-Ліги. Хмельницький

07.06.2010
6 червня команда “Хмельницькі Бізони” проводила у себе вдома 5-й тур Флаг-Ліги. Участь у передостанньому турі мали приймати команди Вінниці, Рівного, Дніпропетровська, ну і звичайно ...
Читати далі
«Бандиты» с крупным счетом обыграли винницких «Волков» в чемпионате Украины

«Бандиты» с крупным счетом обыграли винницких «Волков» в чемпионате Украины

04.05.2015
В Киеве состоялся матч дивизиона Б украинского первенства. Хозяева поля обыграли гостей из Винницы со счетом 58:14. В субботу киевские «Бандиты» в родных стенах победили винницких «Волков» – ...
Читати далі