06.10.2009

Перша гра після міжсезонної перерви

x_8e7f9555

В неділю 4 жовтня у Вінниці на стадіоні Вінницького державного аграрного університету відбулася товариська гра між Вінницькими Вовками та Київськими Слов’янами.

Гра мала статус товариської, в якій кожна команда вирішувала різні задачі та цілі. Слов’яни прагнули перевірити найблищий резерв, перед півфінальними матчами які стартують уже 17-18 жовтня. А вінничани прагнули продемонструвати чудову гру та випробувати нові комбінації. До речі у цій грі до складу Вовків приєдналися корнер Артем «Нигга» та ресівер Володимир Тимченко з міста Павлоград (Дніпропетровська обл.)

Гра розпочалася з атаки Слов’ян, які першими відкрили рахунок і в подальшому контролювали хід гри. Всі спроби вінничан змінити хід гри вінчалися невдачею. Відразу не пішла гра у ранінбеків, що можна пояснити недостатньою чисткою попереду. І коли у другій чверті гри у вінничан пройшло декілька пасових комбінацій і вони наблизили до заліковової зони гостей і здавалося б, ось він переломний момент, їм завадила не зіграність лінії, яка через фальстарти відігнала напад на ярдів 20.

У перерві матчу відбувся аналіз всіх помилок та короткий розбір комбінацій. Тому друга половина гри передбачала безліч боротьби. Вінничани розпочали з затяжної атаки, яка не закінчилася успіхом, а Слов’яни продовжували тиснути та поступово збільшувати рахунок. Напад ніяк не міг знайти своєї гри і максимум це періодичний вдалий дальній пас, а захисту, який до речі провів на полі приблизно 70% ігрового часу, все важче давалося стримувати натиск київлян. І не зважаючи на це все господарі не здавалися і навіть наприкінці матчу, коли до кінця залишалося менше хвилини вони йшли вперед та намагалися здобути хоч один тачдаун. Проте у цей день їм не вдалося навіть цього. Фінальний свиток зафіксував рахунок 52-0 на користь Слов’ян.

x_5f1c801cРоблячи висновки потрібно відмітити лідерів вінничан Хомина Євгена та Прегончука Сергія, які провели матч на високому рівні. Також сподобалася гра молодих ранінбека і лайнбекерів, які лише почали, знаходити свою гру . В цілому провалилася гра нападу та невистачило сил і «задору» захисту.

Як висловився про гру Хомин Євген: «Дива не сталося !!!!!»

І він цілком правий, оскільки не варто забувати, що команда Київські Слов’яни є однією з найсильніших в Україні і являється бронзовим призером минулорічного чемпіонату.

P.S. Хочеться подякувати за гру Слов’янам, які приїхали і продемонстрували чудовий футбол, та погодилися грати без роздягалень і душа після матчу. Ну і не можна не відмітити яскраву підтримку вінницьких фанатів. Але я не говорю «Прощавайте» а лише «до зустрічі», які відбудуться у найблищий час на футбольних полях міста, тож стежте за оголошеннями на нашому сайті ,,,,,,))))))))

автор: Коля Корж

Схожі записи

“Вінницькі Вовки” на виїзді виграли у “Слов’ян”

“Вінницькі Вовки” на виїзді виграли у “Слов’ян”

04.07.2016
З рахунком 12:36 “Вінницькі Вовки” виграли на виїзді у “Слов’ян” з Києва. Перемогти головного опонента по групі вінничанам не завадили навіть травми основного ...
Читати далі
Перша гра і перемога “Вінницьких Вовків” в чемпіонаті УЛАФ

Перша гра і перемога “Вінницьких Вовків” в чемпіонаті УЛАФ

29.05.2017
28 травня “Вінницькі Вовки” приймали “Слов’ян” з Києва. Перший матч обіцяв бути непростим, оскільки суперник – титулована команда, багаторазовий призер ...
Читати далі
УЛАФ. Дивизион В. «Волки» на выезде победили «Славян»

УЛАФ. Дивизион В. «Волки» на выезде победили «Славян»

05.06.2016
«Волки» приехали без значительной части основных игроков, но, тем не менее, сумели добыть победу. 1 2 3 4 Итог Славяне 0 0 6 6 12 Волки 8 12 8 8 36 «Как и ожидалось, игра была тяжелая. Всегда ...
Читати далі