10.05.2014

Вовки - Пірати

Чемпіонат України
32 : 26

10 травня на стадіоні “Нива” (“Хімік”) о 17:00 наша команда зустрічалася з командою Одеси “Пірати”. Саме цей матч відкривав цьогорічний офіційний Чемпіонат України Вищої ліги.

Гра розпочалася з гімну України та вшанування пам’яті загиблих в Одесі.

Після жеребкування “Вовки” отримали право нападати першими. Після перших швидких драйвів атака закінчилася результативно і рахунок було відкрито – 6:0 на користь вінничан. Одесити одразу ж відповіли таким самим швидким тачдауном і рахунок зрівнявся 6:6. Гра в першій половині у обох команд була приблизно однаковою і після кожного тачдауну, суперник відповідав аналогічно. Після закінчення першої половини гри свисток зафіксував нічийний рахунок 20:20, кожна команда занесла по 3 тачдауни та 1 реалізації.

Під час перерви команди мали час відпочити, обдумати стратегію на другу половину матчу, адже гра, можна сказати, починалася заново з “нульовим” рахунком – жодна команда не мала переваги в очках.

Третя чверть матчу була вкрай напружена, команди захисту відпрацьовували у обох команд і нападу не вдавалось здобути жодного очка. Таким чином після трьох чвертей рахунок залишався 20:20, а рівень напруги на полі та трибунах зростав з кожною хвилиною.

В останній чверті рахунок було знову змінено і одразу ж зрівняно 26:26. До кінця матчу залишалося декілька хвилин. Після вдалої комбінації “Вовків” рахунок було переважено в сторону вінничан 32:26. У одеситів залишалося близько 2 хвилин щоб відігратися, однак після невдалого пасу м’ячем заволоділи вінничани і зберегли існуючу перевагу до фінального свистка рефері, який зафіксував рахунок 32:26 на користь “Вінницьких Вовків”.

У складі гостей відзначилися Юхимович Денис (2 ТД і реалізація), Стариченко Віталій (1 ТД), Глушков Микола (1 ТД).
У вінничан відзначилися Косс Євгеній (1 ТД і реалізація), Катеринчак Ігор (1 ТД), Богач Олександр (2 ТД), Хомин Євген (1 ТД).

“Вовки” щиро дякують своїм вболівальникам за таку щиру і таку необхідну нам підтримку та спонсору команди компанії Win Interactive!