02.02.2009

Прогноз від alexgoblin

prohnoz-vid-alexgoblinЛічені години залишаються до головного матчу сезону, тому не можу собі відмовити в задоволенні спрогнозувати його результат. Я віддаю собі звіт в тому, що питання це дискусійне. Але воно й на краще, оскільки дуже хочу дізнатися про вашу думку, хто на кого ставить і чому.
Steelers виграють шостий Super Bowl в своїй історії. Але зовсім не тому, що Cardinals – слабкий суперник, а радше тому, що команда Майка Томліна методично протягом двох сезонів йшла до цього дня.

1. Я вірю в загальну рівновагу. Я переконаний, скільки ти робиш сам, таку віддачу ти отримаєш. Протягом усього сезону Піттсбург не давав слабину. Так, були локальні невдачі, однак у цілому напад і захист команди, ліва і права рука клубного організму високо тримали планку, а його мозок залишався незамутненним. В регулярці у Steelers не було провальних матчів. Були невдалі, але вони не складалися в серії. Чого не скажеш про Cardinals, які так і не навчилися грати на східному узбережжі, куди довелося частенько літати на завершальній стадії регулярного сезону. Впевнений, ця нездатність перемагати всупереч, а не завдяки, їм аукнется в неділю.

2. До найважливішого матчу обидві команди підійшли з повністю збалансованої грою: винос і пас, рашінг-і пассінг-діфенс – все на рівні. Однак практично в кожному з цих ігрових аспектів проглядається перевагу Steelers. Передбачаю заперечення … Ретлісбергер виглядає краще, тому що він молодший, він сильніше, він витривалішими, він краще діє під тиском бліц. Що може Уорнер, він продемонстрував у регулярке, в плейофф і в матчі з Eagles, зокрема. Але Філадельфія ясно показала, чого Курт НЕ може – бути продуктивним під бліц. Думаю, це один з вирішальних диспропорцій грядущого Супер Боула.

Ресивери … Фітцджералд могутній … коли його не тримають так, як він того заслуговує! Тріо Уорд-Холмс-Уошінгтон виглядає краще зв’язки Фітц-Болдін-Брестон. Болдін занадто зациклений на своїх особистих амбіціях, а Брестон поки ще штатний кік-і панте-ретернер команди, так що це негативно позначиться на його ефективності в нападі. А ось вуха – це звір похлеще Змія Горинича – триярусні загроза.
Santonio & Hines3. Пам’ятайте, хто зіграв головну партію в минулому Супербоуле? Мэннинг? Так, але не зовсім. Берресс? Ні, звичайно! Джейкобс, Бредшо? Неа! Девід Тайрі, ім’я якого футбольна громадськість початку завчати лише під час переможного для Giants матчу. Саме він зробив доленосні кетчі в тій грі! Щоб обіграти нинішніх Steelers, у Арізоні повинен бути такий джокер. Але я його, хоч вбийте, не бачу … Хоча якщо справа дійде до Hail Mary, хто знає, може бути, і Джеремі Урбані посміхнеться удача. Але цього не буде, бо див п. 1.
4. Навіть Patriots, збираючи по кусочкам свою династію початку XXI століття, починали з чистого листа. Будучи андердогамі, вони обіграли ведених все тим же Уорнер St. Louis Rams. Але перед зустріччю Steelers vs Cardinals у мене виникає інша аналогія – з Супербоулом 13-річної давності, самим першим матчем з американського футболу, побаченим мною. Тоді я не закохався в цю гру, але добре запам’ятав, що Dallas Cowboys були записними фаворитами, тоді як Steelers лише здобувачами, і техасци підтвердили свій статус. Впевнений, щось подібне буде і в неділю.

На закінчення скажу, що я не предвкушаю розгром. Running up the score – це не стиль сталеварів. Але буде перемога, здобута завдяки духу, силою, стабільності та майстерності.
God bless!

http://alexgoblin.livejournal.com/

Схожі записи

АМЕРИКАНСЬКИЙ ТРЕНЕР ХОЧЕ ЗРОБИТИ У ВІННИЦІ ФУТБОЛЬНИЙ «БУМ»

АМЕРИКАНСЬКИЙ ТРЕНЕР ХОЧЕ ЗРОБИТИ У ВІННИЦІ ФУТБОЛЬНИЙ «БУМ»

05.04.2016
Команда з американського футболу “Вінницькі Вовки” отримала нового тренера. На цю посаду вдалося запросити 62-річного Гордона Хікса із США. – Ми зв’язалися з Гордоном через сайт ...
Читати далі
“Вінницькі вовки” на відборі до збірної України. Чекаємо на результат

“Вінницькі вовки” на відборі до збірної України. Чекаємо на результат

02.09.2013
П’ятеро вінницьких спортсменів: Леонід Дзиганський, Ігор Катеринчак, Дмитро Тацков, Олександр Котович та Євген Хомин взяли участь у відборі до національної збірної України з американського ...
Читати далі
Вовченята стають вовками

Вовченята стають вовками

14.03.2009
“Вінницькі вовки” – це спільнота молодих вінничан, які зібралися разом, щоб піднятися на висоти такого екзотичного у нас спорту, як американський футбол. Минулої осені команда повстала з ...
Читати далі