01.04.2019

Результати 1-го туру чемпіонату України з лакросу

30 березня у Вінниці відбувся перший тур Української ліги лакросу в якому прийняли участь «Вінницькі вовки» та гості з Києва та Рівного. Все дійство проходило на стадіоні Центрального парку Вінниці, на який крім гравців завітало більше 100 вболівальників.

Матч-відкриття чемпіонату «Вовки»-«Королі» розпочався о 12:00. Поки вінничани знаходили свою гру, киянам вдалось гарно відірватись у рахунку і фінальний свисток зафіксував результат 5:13 на користь гостей з Києва.

У другому матчі зустрічались ті ж «Королі» з Києва та «Ірокези» з рівного. Рахунок 5:12 на користь рівнян.

Останній матч 1-го туру, в якому зустрічались вінничани та рівняли закінчився з рахунком 6:14 на користь гостей. Варто зазначити, що гравці з Рівного тренуються вже декілька років і не раз виїжджали на матчі за кордон, тому рахунок був закономірним.

Незважаючи на поразки у матчах, наша команда, яка вперше виступала у змаганнях проти команд, які тренуються вже декілька років показала більш ніж достойний результат. Перед гравцями та тренерами стоїть задача проаналізувати помилки цих матчів та посилено тренуватись до наступного туру, який пройде 20-го квітня у Рівному.

Команда «Вінницькі вовки» дякує всім вболівальникам, які підтримували гравців з трибун, дівчат з групи підтримки, міській раді та комітету з фізичної культури та спорту, а також нашим спонсорам та партнерам мережі магазинів електроніки «Технотоп», фітнес-клубу Planet Fitness, кросфіт залу CrossFit Vinnytsia, суші-бару Yama, виданню Vezha, школі іноземних мов Wizard, IT компанії Astound.

Схожі записи

«ВІННИЦЬКІ ВОВКИ» СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТУРНІРУ З ЛАКРОСУ

«ВІННИЦЬКІ ВОВКИ» СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТУРНІРУ З ЛАКРОСУ

03.05.2019
Сьогодні, 3 травня, у польському Вроцлаві стартує один з найбільших європейських турнірів з лакросу – Silesia Cup. Близько 14 команд з різних країн світу змагатимуться за звання кращих. Серед них ...
Читати далі
30 березня з Вінниці стартує чемпіонат УЛЛ

30 березня з Вінниці стартує чемпіонат УЛЛ

22.03.2019
30 березня о 12:00 на стадіоні Центрального парку Вінниці відбудуться змагання в рамках першого чемпіонату Української ліги лакросу(УЛЛ), в якому братиме участь новостворена команда “Вінницьких ...
Читати далі
22 ЧЕРВНЯ – ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛАКРОСУ

22 ЧЕРВНЯ – ФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ЛАКРОСУ

16.06.2019
22 червня в м. Ірпінь відбудеться заключний тур Української Ліги Лакросу, за результатами якого стане відоме ім’я чемпіона України. У напруженій боротьбі зійдуться вінницькі «Вовки», «Ірокези» з ...
Читати далі