16.11.2011

«Сотню» в подарунок тренеру на день народження!

Подарунок у вигляді перемоги з рахунком «100:0» над збірною командою Хмельницького та Житомира піднесли  вінничани своєму граючому-тренеру та капітану команди захисту Перегончуку Сергію, який 12 листопада відсвяткував  свій тридцять другий день народження.

Гра мала товариський характер, тому обидві команди, ставили  свої задачі та цілі у цьому матчі. Для вінничан за словами їхнього капітана нападу Білоконя Олександра основним завдання на матч було відпрацювати  нові ігрові комбінації та дати можливість молодим гравцям пограти. А суперники, для більшості, яких це взагалі була перша гра, отримали можливість зіграти та набратися досвіду перед наступним чемпіонатом України, в, якому команди Хмельницька та Житомира планують прийняти участь.

Рівно о 13:00 на стадіоні ЦПКіВ ім. Горького пролунав Гімн України та розпочалася гра. Першими право атакувати здобули гості, але не пройшовши й одного  драйв вони втратили м’яч. На що господарі поля відразу відповіли тачдауном та вдалою реалізацією. Активна гра лінії захисту «вовків» не давала суперникам можливості здобути перші очки. Швидкі енди Рудчик Сергій та Корчун Евген просто заганяли квотербека не даючи йому можливості вдало викинути м’яча, а досвідчені лайнбекири Дзиганський Леонід та Перегончук Сергій зупиняли ранінбеків, ще до ліній скріміджа. Тим часом команда нападу вінничан завдяки впевненій грі свого квотербека Білоконя Олександра, який роздавав чудові паси на приймаючих Тацкова Дмитра та Соловйова Олексія безперешкодно збільшувала рахунок, який після першої половини становив 58:0 на користь господарів .

Роблячи висновки перших двох четвертей можна було з впевненістю стверджувати, що переможцями сьогодні будуть саме «Вовки». Оскільки суперник на фоні господарів виглядав безпорадними та переляканими, а що стосується інтриги у другій половині матчу то стояло лише одне питання чи зможуть гості хоча б відкрити рахунок своїх тачдаунів у цьому матчі.

Друга половина стартувала з вдалої пасової комбінації господарів на Тацкова Дмитра, який спіймавши м’яч заніс його у залікову зону суперника. Також на поле все частіше стали виходити  новачки та молоді гравці «Вовків», які відмітилися активність та не випадали з загального плану гри . Особливо варто відмітити шістнадцятирічного ресивера вінничан Колеснікова Владислава, який справившись з хвилюваннями виконав декілька непоганих прийомі м’яча, ну й не можна забути про іменинника цього дня  Перегончука Сергія, який за матч здобув вісімнадцять очок, а на прикінці гри уже у ролі квотербека розіграв декілька перспективних атак.   Було помітно, що господарі дещо збавили натиск, що дало можливість супернику зіграти більш активніше у нападі. А гравцю лінії захисту з Хмельницька Рудчуку Денису навіть вдалося зробити  перехват, але усіх цих дій все одно було мало щоб хоч раз перетнути залікову зону суперника. А вінничани все так же продовжували збільшувати рахунок і головний суддя матчу Варіч Олег після фінального свистка зафіксував перемогу господарів з рахунком «100:0».

Незважаючи на «безпорадну» гру гостей та малу кількість глядачів на трибунах в грі були присутні всі найкращі аспекти американського футболу, а це багато чудових пасів, перехватів м’яча, карколомних теклів та цікавих комбінацій. Отже свято футболу у Вінниці вдалося, а всі його учасники залишилися задоволені . І нагадую що команда «Вінницькі Вовки» проводить набір гравців. Кожен може спробувати себе у цьому виді спорту .(детальну інформацію можна знайти на сайті команди).

Схожі записи

“Вінницькі Вовки” оголошують про початок весняного ВІДБОРУ

“Вінницькі Вовки” оголошують про початок весняного ВІДБОРУ

15.03.2014
“Вінницькі Вовки” оголошують про початок весняного ВІДБОРУ до команди. Кожен бажаючий, який досяг 16 річного віку, має вагу більше 75 кг та має бажання грати в американський футбол за ...
Читати далі
“Вовки” програли “Лісорубам” з рахунком 54:32

“Вовки” програли “Лісорубам” з рахунком 54:32

01.06.2015
Цього вікенду у найзахіднішій точці України, місті Чоп, зустрічалися команди з американського футболу Ужгорода та Вінниці аби помірятися силами. Для обох команд гра була важливою, адже ...
Читати далі
Флаг-лига 2010. Итоги

Флаг-лига 2010. Итоги

16.06.2010
Вот и закончился первый сезон украинской флаг-лиги. Мыслей идей и замечаний столько, что кажется что голова лопнет. Но все это надо переварить, подумать и со временем превратить в конструктивные ...
Читати далі