16.11.2011

«Сотню» в подарунок тренеру на день народження!

Подарунок у вигляді перемоги з рахунком «100:0» над збірною командою Хмельницького та Житомира піднесли  вінничани своєму граючому-тренеру та капітану команди захисту Перегончуку Сергію, який 12 листопада відсвяткував  свій тридцять другий день народження.

Гра мала товариський характер, тому обидві команди, ставили  свої задачі та цілі у цьому матчі. Для вінничан за словами їхнього капітана нападу Білоконя Олександра основним завдання на матч було відпрацювати  нові ігрові комбінації та дати можливість молодим гравцям пограти. А суперники, для більшості, яких це взагалі була перша гра, отримали можливість зіграти та набратися досвіду перед наступним чемпіонатом України, в, якому команди Хмельницька та Житомира планують прийняти участь.

Рівно о 13:00 на стадіоні ЦПКіВ ім. Горького пролунав Гімн України та розпочалася гра. Першими право атакувати здобули гості, але не пройшовши й одного  драйв вони втратили м’яч. На що господарі поля відразу відповіли тачдауном та вдалою реалізацією. Активна гра лінії захисту «вовків» не давала суперникам можливості здобути перші очки. Швидкі енди Рудчик Сергій та Корчун Евген просто заганяли квотербека не даючи йому можливості вдало викинути м’яча, а досвідчені лайнбекири Дзиганський Леонід та Перегончук Сергій зупиняли ранінбеків, ще до ліній скріміджа. Тим часом команда нападу вінничан завдяки впевненій грі свого квотербека Білоконя Олександра, який роздавав чудові паси на приймаючих Тацкова Дмитра та Соловйова Олексія безперешкодно збільшувала рахунок, який після першої половини становив 58:0 на користь господарів .

Роблячи висновки перших двох четвертей можна було з впевненістю стверджувати, що переможцями сьогодні будуть саме «Вовки». Оскільки суперник на фоні господарів виглядав безпорадними та переляканими, а що стосується інтриги у другій половині матчу то стояло лише одне питання чи зможуть гості хоча б відкрити рахунок своїх тачдаунів у цьому матчі.

Друга половина стартувала з вдалої пасової комбінації господарів на Тацкова Дмитра, який спіймавши м’яч заніс його у залікову зону суперника. Також на поле все частіше стали виходити  новачки та молоді гравці «Вовків», які відмітилися активність та не випадали з загального плану гри . Особливо варто відмітити шістнадцятирічного ресивера вінничан Колеснікова Владислава, який справившись з хвилюваннями виконав декілька непоганих прийомі м’яча, ну й не можна забути про іменинника цього дня  Перегончука Сергія, який за матч здобув вісімнадцять очок, а на прикінці гри уже у ролі квотербека розіграв декілька перспективних атак.   Було помітно, що господарі дещо збавили натиск, що дало можливість супернику зіграти більш активніше у нападі. А гравцю лінії захисту з Хмельницька Рудчуку Денису навіть вдалося зробити  перехват, але усіх цих дій все одно було мало щоб хоч раз перетнути залікову зону суперника. А вінничани все так же продовжували збільшувати рахунок і головний суддя матчу Варіч Олег після фінального свистка зафіксував перемогу господарів з рахунком «100:0».

Незважаючи на «безпорадну» гру гостей та малу кількість глядачів на трибунах в грі були присутні всі найкращі аспекти американського футболу, а це багато чудових пасів, перехватів м’яча, карколомних теклів та цікавих комбінацій. Отже свято футболу у Вінниці вдалося, а всі його учасники залишилися задоволені . І нагадую що команда «Вінницькі Вовки» проводить набір гравців. Кожен може спробувати себе у цьому виді спорту .(детальну інформацію можна знайти на сайті команди).

Схожі записи

“Вінницькі Вовчиці” вдруге чемпіони!

“Вінницькі Вовчиці” вдруге чемпіони!

24.07.2016
23 липня відбувся останній тур Чемпіонату УЛАФ з флаг-футболу серед жіночих команд, в якому вирішувалася доля чемпіонства. В цьому турі зустрічалися 3 команди: місцеві “Вовчиці”, ...
Читати далі
З 1-го лютого розпочинається набір до команди ”Вінницькі Вовки” !

З 1-го лютого розпочинається набір до команди ”Вінницькі Вовки” !

01.02.2016
Ми шукаємо сильних і наполегливих хлопців та чоловіків віком від 16 років. Якщо ти хочеш разом з “Вовками” та гравцями з США захищати честь рідної Вінниці, відчути справжні командний ...
Читати далі
У Вінницькій станції переливання крові влаштували “Кривавий понеділок”

У Вінницькій станції переливання крові влаштували “Кривавий понеділок”

02.11.2016
31 жовтня Вінницький центр переливання крові разом із “Вінницькими Вовками” влаштував акцію “Кривавий понеділок”. Із самого ранку у Вінницькій станції переливання крові ...
Читати далі