22.05.2019

ЦИМИ ВИХІДНИМИ «ВОВКИ» U13 ТА U15 ЗІГРАЮТЬ ТОВАРИСЬКІ МАТЧІ

У найближчі суботу та неділю на молодших «Вовків» та всіх любителів американського футболу чекає одразу два яскравих та напружених матчі.

25 травня в Києві «Вовки U15» зіграють із командою «Молотобійці». Гра розпочнеться о 12:00 на стадіоні ім. НУОУ ім. І. Черняховського (вул. Авіаконструктора Антонова, 2/32). Минула зустріч команд завершилася для вінничан поразкою, тому цього разу «Вовки» налаштовані дуже рішуче і націлені взяти реванш.

А наступного дня, 26 травня, «Вовки U13» зійдуться на полі із рівненськими «Монархами». Гра відбудеться у Вінниці на стадіоні школи №35 (вул. Миколи Ващука, 10), початок о 14:30. Хлопці посилено готуються до зустрічі та сподіваються на активну підтримку рідного міста.

Обидва матчі є товариськими і організовані в рамках підготовки команд до міжнародного турніру в Угорщині. Нагадаємо, що вже за два тижні «Вовки» вирушають у м. Дьєр, де візьмуть участь у Győr International American Football Tournament. Тому подібні товариські зустрічі дають чудову можливість нашій команді удосконалити свої професійні вміння та навички, ліквідувати недоліки, виправити помилки, які були допущені в попередніх матчах та зміцнити практичну базу для подальшої серйозної боротьби в турнірі.

Віримо в наших хлопців і бажаємо їм побільше цікавих та вдалих ігрових моментів, яскравих емоцій та беззаперечної перемоги. Go Wolves!

Схожі записи

28 травня у Вінниці “Вовки” зіграють з “Гладіаторами”

28 травня у Вінниці “Вовки” зіграють з “Гладіаторами”

14.05.2016
28 травня о 14:00 на стадіоні “Нива” (вул. П. Запорожця, 5, район Центрального ринку) “Вінницькі Вовки” зустрічаються з “Гладіаторами” з Хмельницького! ...
Читати далі
30 березня з Вінниці стартує чемпіонат УЛЛ

30 березня з Вінниці стартує чемпіонат УЛЛ

22.03.2019
30 березня о 12:00 на стадіоні Центрального парку Вінниці відбудуться змагання в рамках першого чемпіонату Української ліги лакросу(УЛЛ), в якому братиме участь новостворена команда “Вінницьких ...
Читати далі
11 червня “Вінницькі Вовки” грають у Вінниці проти “Джокерів” з Києва

11 червня “Вінницькі Вовки” грають у Вінниці проти “Джокерів” з Києва

01.06.2016
11 червня о 14:00 на стадіоні “Нива” у рамках чемпіонату УЛАФ “Вінницькі Вовки” зустрічаються з київськими “Джокерами”. Вартість квитка 25 грн.*, дітям до 7 ...
Читати далі