02.11.2016

У Вінницькій станції переливання крові влаштували “Кривавий понеділок”

_vsiaujrtps31 жовтня Вінницький центр переливання крові разом із “Вінницькими Вовками” влаштував акцію “Кривавий понеділок”.

Із самого ранку у Вінницькій станції переливання крові твориться щось неймовірне: зомбі, вампіри та інша нечисть вільно блукає коридорами. Нічого дивного, це просто гравці команди з американського футболу вирішили поділитись кров’ю.

– Ми просто хочемо привернути увагу людей, до теми донорства, заохотити їх здавати кров, та популяризувати американський футбол. Сьогодні уся команда в зборі, але, на жаль, не всім вдалось стати донорами, – розповідає гравець “Вінницьких вовків ” Олексій.

Як розповіла редакції сайту Vinbazar Юлія Андріященко, представник “Вовків”, така ідея не нова, оскільки запозичена у Житомирської організації Donor.ua,що є співорганізаторами. У Вінниці акція проводится вперше,особливо у подібній тематиці. Про те, команда уже здавала кров у минулому році для онкохворих діток.

– Станом на 9 ранку до центру переливання крові прийшло 10 людей, а взагалі зареєстровано близько сотні. Ми не лише у мережі повідомляли про акцію, а і на вулицях міста. Тому чекаємо, що люди приходитимуть, та здаватимуть кров.. – додає Юлія. Серед бажаючих здати кров, був і справжній рекордсмен, Олександр Миколайович, кожен працівник станції знає його. – У лютому наступного року буде рівно 25 років, як я здаю кров у центрі. Це моя традиція. Не усім відразу припало до душі діяння “Вовків”.

“Розумієте, станція переливання крові це ж не цирк. Тим паче це не наше свято. Хоча, якщо молоді це подобається, хай здає. Особисто я не хотів цього маскараду, проти акції нічого не маю проти, але не маскарад. Ви ж розумієте, у кожного свої думки, ми ж не знаємо як до такого віднесуться родичі донорів, можливо у когось хвора дитина у лікарні, що потребує крові, а у нас такі веселощі.Ми не знали, як би ці люди відреагували на подібне. Але нехай. Кров здається, і ми дякуємо кожному донору” – ділиться враженнями координатор центру переливання крові Валерій Неживенко.

У коридорах станції багато людей, кожен хто прийшов, має свою причину. Хтось, аби підтримати акцію, хтось уже за традицією, а Володимир, приїхав із Ладижину, аби здати кров власному синові. – Сьогодні у мене саме така причина, а взагалі майже щоквартально ми із моїми колегами з Ладижинської електростанції приїзджаємо аби поділитись тим,що маємо комусь на благо. Координатор Центу переливання крові запевняє. що кожен донорський внесок не залишається марним. – Кожного дня на станції змінюється ситуація, ми потребуємо тієї чи іншої крові. Немає такого, що кров просто псується, усе йде на допомогу людям, маленькми діткам.

При здачі крові ви можете вказати, кому саме на допомогу має йти ваш внесок. – розповідає  Валерій Неживенко. Були й такі, що долучились до акції з власної вигоди. – Чесно, я прийшов просто аби взяти відгул на навчанні. Але якщо моя лінь допоможе комусь -буду радий.   

Фото: Ольга Мірошниченко

https://vk.com/albums-131150068

Джерело: http://vinbazar.com/news/nshe/u-vinnitskii-stantsiyi-perelivannya-krovi-vlashtuvali-krivavii-ponedilok-foto

Схожі записи

“Вінницькі Вовки” розпочинають масовий набір

“Вінницькі Вовки” розпочинають масовий набір

27.02.2017
З 1 березня 2017 року наш клуб розпочинає наймасовіший набір у своїй історії: – чоловіків від 18 років у дорослу секцію – хлопців від 9 до 17 років у дитячу та юнацьку секції – ...
Читати далі
Американський футбол у День Європи у Вінниці 20 травня

Американський футбол у День Європи у Вінниці 20 травня

15.05.2017
Вперше американський футбол Вінниці включений в офіційну програму святкування Дня Європи! Запрошуємо всіх 20 травня розпочати святкування Дня Європи саме зі стадіону у Центральному парку. Об ...
Читати далі
Американський футбол буде представлений на Всесвітніх іграх 2017

Американський футбол буде представлений на Всесвітніх іграх 2017

30.04.2014
Завдяки великій популярності американського футболу в світі, а особливо в Польщі, його було включено в перелік видів спорту, які будуть представлені на Всесвітніх іграх 2017, що пройдуть у ...
Читати далі