02.11.2016

У Вінницькій станції переливання крові влаштували “Кривавий понеділок”

_vsiaujrtps31 жовтня Вінницький центр переливання крові разом із “Вінницькими Вовками” влаштував акцію “Кривавий понеділок”.

Із самого ранку у Вінницькій станції переливання крові твориться щось неймовірне: зомбі, вампіри та інша нечисть вільно блукає коридорами. Нічого дивного, це просто гравці команди з американського футболу вирішили поділитись кров’ю.

– Ми просто хочемо привернути увагу людей, до теми донорства, заохотити їх здавати кров, та популяризувати американський футбол. Сьогодні уся команда в зборі, але, на жаль, не всім вдалось стати донорами, – розповідає гравець “Вінницьких вовків ” Олексій.

Як розповіла редакції сайту Vinbazar Юлія Андріященко, представник “Вовків”, така ідея не нова, оскільки запозичена у Житомирської організації Donor.ua,що є співорганізаторами. У Вінниці акція проводится вперше,особливо у подібній тематиці. Про те, команда уже здавала кров у минулому році для онкохворих діток.

– Станом на 9 ранку до центру переливання крові прийшло 10 людей, а взагалі зареєстровано близько сотні. Ми не лише у мережі повідомляли про акцію, а і на вулицях міста. Тому чекаємо, що люди приходитимуть, та здаватимуть кров.. – додає Юлія. Серед бажаючих здати кров, був і справжній рекордсмен, Олександр Миколайович, кожен працівник станції знає його. – У лютому наступного року буде рівно 25 років, як я здаю кров у центрі. Це моя традиція. Не усім відразу припало до душі діяння “Вовків”.

“Розумієте, станція переливання крові це ж не цирк. Тим паче це не наше свято. Хоча, якщо молоді це подобається, хай здає. Особисто я не хотів цього маскараду, проти акції нічого не маю проти, але не маскарад. Ви ж розумієте, у кожного свої думки, ми ж не знаємо як до такого віднесуться родичі донорів, можливо у когось хвора дитина у лікарні, що потребує крові, а у нас такі веселощі.Ми не знали, як би ці люди відреагували на подібне. Але нехай. Кров здається, і ми дякуємо кожному донору” – ділиться враженнями координатор центру переливання крові Валерій Неживенко.

У коридорах станції багато людей, кожен хто прийшов, має свою причину. Хтось, аби підтримати акцію, хтось уже за традицією, а Володимир, приїхав із Ладижину, аби здати кров власному синові. – Сьогодні у мене саме така причина, а взагалі майже щоквартально ми із моїми колегами з Ладижинської електростанції приїзджаємо аби поділитись тим,що маємо комусь на благо. Координатор Центу переливання крові запевняє. що кожен донорський внесок не залишається марним. – Кожного дня на станції змінюється ситуація, ми потребуємо тієї чи іншої крові. Немає такого, що кров просто псується, усе йде на допомогу людям, маленькми діткам.

При здачі крові ви можете вказати, кому саме на допомогу має йти ваш внесок. – розповідає  Валерій Неживенко. Були й такі, що долучились до акції з власної вигоди. – Чесно, я прийшов просто аби взяти відгул на навчанні. Але якщо моя лінь допоможе комусь -буду радий.   

Фото: Ольга Мірошниченко

https://vk.com/albums-131150068

Джерело: http://vinbazar.com/news/nshe/u-vinnitskii-stantsiyi-perelivannya-krovi-vlashtuvali-krivavii-ponedilok-foto

Схожі записи

“Вовки” виграли у “Витязів” з рахунком 62:0

“Вовки” виграли у “Витязів” з рахунком 62:0

10.09.2014
7 вересня наше місто приймало матч 5-го туру Чемпіонату України з американського футболу в якому зустрічалися “Вовки” та “Витязі”. Гра розпочалася о 14:00, на жаль, погода ...
Читати далі
«Вінницькі Вовки» розпочинають осінній набір у команду

«Вінницькі Вовки» розпочинають осінній набір у команду

29.08.2013
З 10 по 15 вересня спортивний клуб «Вінницькі Вовки» розпочинає осінній набір у команду з американського футболу. Якщо тобі більше 16 років, а твоя вага більше 75 кг і ти прагнеш бути здоровим ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” U15 – віце-чемпіони чемпіони України

“Вінницькі Вовки” U15 – віце-чемпіони чемпіони України

05.11.2017
Закінчився Чемпіонат ДЮЛАФ з американського футболу, розв’язана інтрига перших в Україні змагань серед юнацьких команд. 4 листопаду у Вінниці була написана нова сторінка у новітній історії ...
Читати далі