02.11.2016

У Вінницькій станції переливання крові влаштували “Кривавий понеділок”

_vsiaujrtps31 жовтня Вінницький центр переливання крові разом із “Вінницькими Вовками” влаштував акцію “Кривавий понеділок”.

Із самого ранку у Вінницькій станції переливання крові твориться щось неймовірне: зомбі, вампіри та інша нечисть вільно блукає коридорами. Нічого дивного, це просто гравці команди з американського футболу вирішили поділитись кров’ю.

– Ми просто хочемо привернути увагу людей, до теми донорства, заохотити їх здавати кров, та популяризувати американський футбол. Сьогодні уся команда в зборі, але, на жаль, не всім вдалось стати донорами, – розповідає гравець “Вінницьких вовків ” Олексій.

Як розповіла редакції сайту Vinbazar Юлія Андріященко, представник “Вовків”, така ідея не нова, оскільки запозичена у Житомирської організації Donor.ua,що є співорганізаторами. У Вінниці акція проводится вперше,особливо у подібній тематиці. Про те, команда уже здавала кров у минулому році для онкохворих діток.

– Станом на 9 ранку до центру переливання крові прийшло 10 людей, а взагалі зареєстровано близько сотні. Ми не лише у мережі повідомляли про акцію, а і на вулицях міста. Тому чекаємо, що люди приходитимуть, та здаватимуть кров.. – додає Юлія. Серед бажаючих здати кров, був і справжній рекордсмен, Олександр Миколайович, кожен працівник станції знає його. – У лютому наступного року буде рівно 25 років, як я здаю кров у центрі. Це моя традиція. Не усім відразу припало до душі діяння “Вовків”.

“Розумієте, станція переливання крові це ж не цирк. Тим паче це не наше свято. Хоча, якщо молоді це подобається, хай здає. Особисто я не хотів цього маскараду, проти акції нічого не маю проти, але не маскарад. Ви ж розумієте, у кожного свої думки, ми ж не знаємо як до такого віднесуться родичі донорів, можливо у когось хвора дитина у лікарні, що потребує крові, а у нас такі веселощі.Ми не знали, як би ці люди відреагували на подібне. Але нехай. Кров здається, і ми дякуємо кожному донору” – ділиться враженнями координатор центру переливання крові Валерій Неживенко.

У коридорах станції багато людей, кожен хто прийшов, має свою причину. Хтось, аби підтримати акцію, хтось уже за традицією, а Володимир, приїхав із Ладижину, аби здати кров власному синові. – Сьогодні у мене саме така причина, а взагалі майже щоквартально ми із моїми колегами з Ладижинської електростанції приїзджаємо аби поділитись тим,що маємо комусь на благо. Координатор Центу переливання крові запевняє. що кожен донорський внесок не залишається марним. – Кожного дня на станції змінюється ситуація, ми потребуємо тієї чи іншої крові. Немає такого, що кров просто псується, усе йде на допомогу людям, маленькми діткам.

При здачі крові ви можете вказати, кому саме на допомогу має йти ваш внесок. – розповідає  Валерій Неживенко. Були й такі, що долучились до акції з власної вигоди. – Чесно, я прийшов просто аби взяти відгул на навчанні. Але якщо моя лінь допоможе комусь -буду радий.   

Фото: Ольга Мірошниченко

https://vk.com/albums-131150068

Джерело: http://vinbazar.com/news/nshe/u-vinnitskii-stantsiyi-perelivannya-krovi-vlashtuvali-krivavii-ponedilok-foto

Схожі записи

Підсумки Vinnytsia football training camp 2016

Підсумки Vinnytsia football training camp 2016

20.07.2016
Перш за все від імені клубу “Вінницькі Вовки” хочемо подякувати всім учасникам, тренерам, репортерам, операторам та фотографам. Тренувальний табір проходив у 2 дні і був покликаний ...
Читати далі
Стало відомо з ким гратимуть «Вовки» в сезоні 2015 року

Стало відомо з ким гратимуть «Вовки» в сезоні 2015 року

16.02.2015
Сьогодні стало відомо, які саме команди підтвердили свою участь у Чемпіонаті України з американського футболу 2015 року. З 9 команд, свою участь підтвердили 8, команда «Витязі» на жаль, не зможе ...
Читати далі
VINNYTSIA WOLVES CHEERLEADING TEAM вперше супроводжувала “Великий бокс”

VINNYTSIA WOLVES CHEERLEADING TEAM вперше супроводжувала “Великий бокс”

05.09.2016
На День міста, 3 вересня, у Вінниці на стадіоні Центрального парку відбувся фестиваль спорту  У його рамках пройшла Міжнародна матчева зустріч. Боксерський клуб «Українські отамани» виграв у ...
Читати далі