10.11.2013

Вінничанин Євген Хомин: Команда «Вовки» для мене як дитина!

13345aМабуть кожен у нашому місті чув про команду з американського футболу «Вінницькі вовки». Про те, хто відродив цю команду та як живеться нашим «Вовкам», розповідає граючий тренер Євген Хомин

Друзі Сашко Білоконь та Женя Хомин про американський футбол в нашому місті почули у 99-му році. Тоді вони дізналися, що один з фізруків їх школи грає в американський футбол. Хлопці розпитали у нього чи є дитяча секція і виявилося, що така існує.

– Ми з Сашком зразу ж пішли туди тренуватися, – каже Євген Хомин. –  Це була так сказати секція флаг-футболу, безконтактний формат американського футболу для дітей. Там тренувалися трошки старші хлопці, які вже більш-менш непогано грали, але за декілька місяців ми непогано себе показали і були одними з лідерів команди.

У той час федерація непогано опікувалася дитячим футболом. Дуже часто проводилися турніри, і часто навіть міжнародні. Але це тривало не довго…

– Але все згодом припинилось, футбол пропав в Україні на декілька років, – розповідає Євген. – З тої дітвори, правда, лишилися ми з Сашком і Максим Бурлак, який зараз мешкає в США, але приїздить до нас на літній час пограти за команду.

Дружина – найбільший фанат

Євген закінчив ВНТУ і працює майже по спеціальності – вже більше трьох років фрілансером. – Це дуже зручно, оскільки гарно поєднується з футболом, на який іде не тільки весь вільний час, а іноді і робочий, – каже Євген. Найзапальнішим фанатом «Вовків» Євген вважає свою дружину. Оленка не лише не пропускає ігор і найголосніше їх підтримує на трибунах, а й прекрасно розбирається у правилах американського футболу.

– Моя дружина – це найбільший фанат нашої команди!, – каже Євген. – Вона приходить на всі наші ігри і навіть тренування, і скажу по секрету, розбирається в правилах краще ніж більшість наших гравців. Якщо хто її не знає, то можна легко впізнати на іграх, так як вболіває вона за нас найголосніше. Без її підтримки було б дуже важко. З досвіду багатьох знайомих гравців можу сказати, що якщо дівчина не підтримує це захоплення свого чоловіка, то або вони розходяться, або команда втрачає гравця і він покидає цей спорт. Одним словом, підтримка гра дуже велику роль.

Любить подорожувати 

Вільного часу Євген має дуже мало, але якщо така можливість випадає, то любить потратити його на подорожі

– Приблизно 90% мого вільного часу іде на футбол, але коли він є і є можливість, то я подорожую, або ходжу в походи чи сплави, – каже Євген. – Одним словом, я люблю активний відпочинок і не люблю просто просиджувати час вдома.

Дружні як ніхто!

Американський футбол – це невід’ємна частина життя Євгена. Він навряд чи колись зможе покинути цей вид спорту. Для нього це спосіб життя, а також це друзі в інших містах та країнах.

– Наша команда для мене як моя дитина, не знаю як сказати по іншому, – каже Женя.

– Ми з Сашком по суті її створили і продовжуємо працювати над нею, вкладати свої сили, час, гроші і повністю віддаватися цій справі. Наша команда тим і відрізняється від усіх команд України, що в нас є душа команди, це якась така дружня атмосфера, якої я ніде не зустрічав. В інших клубах є тренери, є якась еліта, нижчий ешелон гравців і просто розрізнені групки. Тому і часто видно як у противників твориться якийсь хаос, крики і взагалі відсутність дисципліни в команді. У нас же всі рівні і всі друзі, у нас ніколи не буває конфліктів, всі поважають один одного і ми намагаємося збирати саме таких людей, які крім фізичних даних мають і морально-вольові дані.

Дітей треба забирати з вулиць

За звичайним європейським футболом Євген не слідкує. Лише іноді, коли грає збірна, то може подивитися матч. – Нічого проти європейського футболу я не маю, – каже Євген. – Це теж гарний спорт, але думаю, що нашій владі слід приділяти більше уваги тим видам спорту, в яких українці можуть бути найкращими, а таких дуже багато: бокс, веслування, боротьба, хокей та інші.  І ще хотілося б, щоб йшла якась правильна пропаганда здорового способу життя і щоб дітей забирали з вулиць і витягували з-за моніторів комп’ютерів, бо без здорового покоління у нас не буде майбутнього.

Матеріал взято: http://vn.20minut.ua/Podii/vinnichanin-evgen-homin-komanda-vovki-dlya-mene-yak-ditina-10301124.html

Схожі записи

«Вінницькі вовки» бояться, що їх не пустять на хокейно-атлетичний стадіон

«Вінницькі вовки» бояться, що їх не пустять на хокейно-атлетичний стадіон

29.08.2012
У ці вихідні, починаючи з першого вересня, вінницька команда з американського футболу «Вінницькі вовки» починає тренування до наступного сезону. – Поки що ми тренуватимемось на полі школи ...
Читати далі
20 хвилин 2007-02-27

20 хвилин 2007-02-27

23.10.2008
Украинские реалии американского футбола Многие спортивные обозреватели с десяток лет назад отмечали довольно стремительное развитие такого вида спорта, как американский футбол. Команды в регионах ...
Читати далі
«Вовки» програли «Бандитам» з рахунком 67-12

«Вовки» програли «Бандитам» з рахунком 67-12

14.06.2015
Справжнє спортивне протистояння розгорнулось суботнього вечора на стадіоні «Нива». Вінницькі «Вовки» зіграли матч 4-го туру ХХІ чемпіонату України з американського футболу з київськими ...
Читати далі