10.11.2013

Вінничанин Євген Хомин: Команда «Вовки» для мене як дитина!

13345aМабуть кожен у нашому місті чув про команду з американського футболу «Вінницькі вовки». Про те, хто відродив цю команду та як живеться нашим «Вовкам», розповідає граючий тренер Євген Хомин

Друзі Сашко Білоконь та Женя Хомин про американський футбол в нашому місті почули у 99-му році. Тоді вони дізналися, що один з фізруків їх школи грає в американський футбол. Хлопці розпитали у нього чи є дитяча секція і виявилося, що така існує.

– Ми з Сашком зразу ж пішли туди тренуватися, – каже Євген Хомин. –  Це була так сказати секція флаг-футболу, безконтактний формат американського футболу для дітей. Там тренувалися трошки старші хлопці, які вже більш-менш непогано грали, але за декілька місяців ми непогано себе показали і були одними з лідерів команди.

У той час федерація непогано опікувалася дитячим футболом. Дуже часто проводилися турніри, і часто навіть міжнародні. Але це тривало не довго…

– Але все згодом припинилось, футбол пропав в Україні на декілька років, – розповідає Євген. – З тої дітвори, правда, лишилися ми з Сашком і Максим Бурлак, який зараз мешкає в США, але приїздить до нас на літній час пограти за команду.

Дружина – найбільший фанат

Євген закінчив ВНТУ і працює майже по спеціальності – вже більше трьох років фрілансером. – Це дуже зручно, оскільки гарно поєднується з футболом, на який іде не тільки весь вільний час, а іноді і робочий, – каже Євген. Найзапальнішим фанатом «Вовків» Євген вважає свою дружину. Оленка не лише не пропускає ігор і найголосніше їх підтримує на трибунах, а й прекрасно розбирається у правилах американського футболу.

– Моя дружина – це найбільший фанат нашої команди!, – каже Євген. – Вона приходить на всі наші ігри і навіть тренування, і скажу по секрету, розбирається в правилах краще ніж більшість наших гравців. Якщо хто її не знає, то можна легко впізнати на іграх, так як вболіває вона за нас найголосніше. Без її підтримки було б дуже важко. З досвіду багатьох знайомих гравців можу сказати, що якщо дівчина не підтримує це захоплення свого чоловіка, то або вони розходяться, або команда втрачає гравця і він покидає цей спорт. Одним словом, підтримка гра дуже велику роль.

Любить подорожувати 

Вільного часу Євген має дуже мало, але якщо така можливість випадає, то любить потратити його на подорожі

– Приблизно 90% мого вільного часу іде на футбол, але коли він є і є можливість, то я подорожую, або ходжу в походи чи сплави, – каже Євген. – Одним словом, я люблю активний відпочинок і не люблю просто просиджувати час вдома.

Дружні як ніхто!

Американський футбол – це невід’ємна частина життя Євгена. Він навряд чи колись зможе покинути цей вид спорту. Для нього це спосіб життя, а також це друзі в інших містах та країнах.

– Наша команда для мене як моя дитина, не знаю як сказати по іншому, – каже Женя.

– Ми з Сашком по суті її створили і продовжуємо працювати над нею, вкладати свої сили, час, гроші і повністю віддаватися цій справі. Наша команда тим і відрізняється від усіх команд України, що в нас є душа команди, це якась така дружня атмосфера, якої я ніде не зустрічав. В інших клубах є тренери, є якась еліта, нижчий ешелон гравців і просто розрізнені групки. Тому і часто видно як у противників твориться якийсь хаос, крики і взагалі відсутність дисципліни в команді. У нас же всі рівні і всі друзі, у нас ніколи не буває конфліктів, всі поважають один одного і ми намагаємося збирати саме таких людей, які крім фізичних даних мають і морально-вольові дані.

Дітей треба забирати з вулиць

За звичайним європейським футболом Євген не слідкує. Лише іноді, коли грає збірна, то може подивитися матч. – Нічого проти європейського футболу я не маю, – каже Євген. – Це теж гарний спорт, але думаю, що нашій владі слід приділяти більше уваги тим видам спорту, в яких українці можуть бути найкращими, а таких дуже багато: бокс, веслування, боротьба, хокей та інші.  І ще хотілося б, щоб йшла якась правильна пропаганда здорового способу життя і щоб дітей забирали з вулиць і витягували з-за моніторів комп’ютерів, бо без здорового покоління у нас не буде майбутнього.

Матеріал взято: http://vn.20minut.ua/Podii/vinnichanin-evgen-homin-komanda-vovki-dlya-mene-yak-ditina-10301124.html

Схожі записи

У «Вінницьких вовків» тепер є «Вовчиці»: вперше у місті в американський футбол гратимуть дівчата

У «Вінницьких вовків» тепер є «Вовчиці»: вперше у місті в американський футбол гратимуть дівчата

29.07.2014
Дівочий американський футбол вінничани зможуть побачити 10 серпня на стадіоні школи №34 Вперше у Вінниці відбудеться зустріч команд, які грають у жіночий різновид американського футболу – ...
Читати далі
“Винницкие Волки” ищут “новую кровь”

“Винницкие Волки” ищут “новую кровь”

01.09.2013
С 10 до 15 сентября спортивный клуб по американскому футболу “Винницкие Волки” проведет осенний набор в команду. Чтобы стать игроком следует иметь более 16 лет и весить более 75кг. На ...
Читати далі
Вінницьких міліціонерів із зони АТО зустрічали вигуками “Слава героям”

Вінницьких міліціонерів із зони АТО зустрічали вигуками “Слава героям”

01.09.2014
40 бійців спецбатальйону «Вінниця» повернулиcя з зони АТО, де майже два місяці виконували відповідальні і ризиковані завдання з охорони громадського порядку на звільнених територіях, несли службу ...
Читати далі