20.09.2016

“Вінницькі Вовки” не зуміли пройти “Бандитів”

bandits-wolves-2016-09-18

18 вересня у Києві наша команда зустрічалася з місцевими “Бандитами” у матчі за право виходу у півфінал чемпіонату УЛАФ.

“Бандити” завжди були важким противником для вінничан і на легкий матч ніхто не розраховував, а враховуючи лише 1 тиждень перерви між цим і попереднім матчем зі “Слов’янами”, то гра обіцяла бути надскладною.

В першій половині господарі одразу показали жорсткий і потужний футбол, до якого напад вінничан не був готовий. Тому шансів відкрити рахунок майже не було, лише в останні секунди половини “Вовки” підібралися впритул до заліковки “Бандитів” однак їм не вистачило буквально декількох дюймів. Кияни ж за першу половину зуміли набрати 14 очок.

Після перерви, команди повернулися і бій продовжився з новою силою. Хоч і у “Вовків” були шанси набрати перші очки у цьому матчі, однак, їх було не так багато і захист господарів присікав будь-які намагання противника. За другу половину матчу “Бандити” зуміли набрати ще 26 очок, з яких 12 “подарував” їм напад нашої команди зробивши 2 невдалих паси. Захист “Вовків” показав себе набагато краще ніж напад, зігравши, мабуть, один з найкращих свої матчів проти “Бандитів”, пропустивши всього 28 очок за всю гру, але як сказано було одним з великих тренерів: “Якщо напад не заробляє очки – команда програє”, так і сталося.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 40:0 на користь “Бандитів”.

На цьому ігри чемпіонату УЛАФ для нашої команди закінчилися.

Дякуємо нашим вболівальникам, групі підтримки, нашим легіонерам, спонсорам і всім-всім, хто за нас вболівав, це був один з найкращих сезонів у нашій історії. Зустрінемося у сезоні 2017. А зараз команда переходить в міжсезоння.

Фото: Ольга Мірошниченко

Схожі записи

Турнірна таблиця флаг-ліги

Турнірна таблиця флаг-ліги

09.05.2010
Після третього туру з’явився сенс опублікувати турнірну таблицю флаг-ліги, яка виглядає наступним чином: Команда Зіграно турів Занесено:Пропущено Набрано очок Вінницькі Вовки 2 229:79 10 ...
Читати далі
Вперше! Драфт ‘09

Вперше! Драфт ‘09

13.02.2009
Тільки для справжніх чоловіків! Команда з американського футболу «Вінницькі Вовки» запрошує вас прийняти участь у відкритому відборі – Вінниця Драфт ‘09. Запрошуються усі бажаючі віком від 12-ти ...
Читати далі
УЛАФ. Дивизион В. «Волки» на выезде победили «Славян»

УЛАФ. Дивизион В. «Волки» на выезде победили «Славян»

05.06.2016
«Волки» приехали без значительной части основных игроков, но, тем не менее, сумели добыть победу. 1 2 3 4 Итог Славяне 0 0 6 6 12 Волки 8 12 8 8 36 «Как и ожидалось, игра была тяжелая. Всегда ...
Читати далі