20.09.2016

“Вінницькі Вовки” не зуміли пройти “Бандитів”

bandits-wolves-2016-09-18

18 вересня у Києві наша команда зустрічалася з місцевими “Бандитами” у матчі за право виходу у півфінал чемпіонату УЛАФ.

“Бандити” завжди були важким противником для вінничан і на легкий матч ніхто не розраховував, а враховуючи лише 1 тиждень перерви між цим і попереднім матчем зі “Слов’янами”, то гра обіцяла бути надскладною.

В першій половині господарі одразу показали жорсткий і потужний футбол, до якого напад вінничан не був готовий. Тому шансів відкрити рахунок майже не було, лише в останні секунди половини “Вовки” підібралися впритул до заліковки “Бандитів” однак їм не вистачило буквально декількох дюймів. Кияни ж за першу половину зуміли набрати 14 очок.

Після перерви, команди повернулися і бій продовжився з новою силою. Хоч і у “Вовків” були шанси набрати перші очки у цьому матчі, однак, їх було не так багато і захист господарів присікав будь-які намагання противника. За другу половину матчу “Бандити” зуміли набрати ще 26 очок, з яких 12 “подарував” їм напад нашої команди зробивши 2 невдалих паси. Захист “Вовків” показав себе набагато краще ніж напад, зігравши, мабуть, один з найкращих свої матчів проти “Бандитів”, пропустивши всього 28 очок за всю гру, але як сказано було одним з великих тренерів: “Якщо напад не заробляє очки – команда програє”, так і сталося.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 40:0 на користь “Бандитів”.

На цьому ігри чемпіонату УЛАФ для нашої команди закінчилися.

Дякуємо нашим вболівальникам, групі підтримки, нашим легіонерам, спонсорам і всім-всім, хто за нас вболівав, це був один з найкращих сезонів у нашій історії. Зустрінемося у сезоні 2017. А зараз команда переходить в міжсезоння.

Фото: Ольга Мірошниченко

Схожі записи

Вовки, Вепрі, Слов’яни, Ракети. Хто сильніше?!

Вовки, Вепрі, Слов’яни, Ракети. Хто сильніше?!

06.03.2009
За підготовкою до Драфту-09 ми забулися розповісти про найближчу гру, яка чекає на нашу команду. Це буде міні-турнір 7 березня в м. Дніпропетровськ. Турнір не носить ніякого офіційного статусу, а ...
Читати далі
“Вовки” поступилися “Бандитам” 12:61

“Вовки” поступилися “Бандитам” 12:61

15.06.2015
В суботу 13 червня на стадіоні “Нива” відбувся матч 4-го кола Національного чемпіонату України з американського футболу в якому зустрічалися вінницькі “Вовки” та київські ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” розпочали сезон 2017 з перемоги

“Вінницькі Вовки” розпочали сезон 2017 з перемоги

20.03.2017
18 березня наша команда на виїзді зіграла перший у цьому році товариський матч проти команди “Гепарди” з м. Южне та перемогла з рахунком 0:18. Це була дуже важлива і бажана гра для ...
Читати далі