15.08.2016

“Вінницькі Вовки” виграли у “Гладіаторів” з рахунком 6:74

"Вінницькі Вовки" виграли у "Гладіаторів" з рахунком 6:74
В останній тиждень у команді «Вінницьких Вовків» обговорюються дві теми. По-перше, наближається фінал чемпіонату, другим предметом не менш гарячого обговорення є поєдинок «Вінницьких Вовків» та «Гладіаторів».

 

«Вінницькі Вовки» стартували з вибуху. Перша чверть закінчилася трьома занесеними тачдаунами та трьома вдалими реалізаціями. До кінця першої половини вони зуміли подвоїти результат. Що в сумі приносить їм 41 очко. Команда «Гладіаторів» теж порадувала своїх вболівальників першим тачдауном, який заніс ресівер #17 Гліб Полушкін.

Друга половина не стала сюрпризом.«Вінницькі Вовки» відпрацьовували нові комбінацій, як в атаці так і в захисті – що в результаті їм принесло ще 33 очка. Що ж до команди суперників, вони у силу своїх можливостей, впевнено тримали захист. Та до кінця матчу,  зменшити розрив між рахунками, їм все ж не вдалося.

За підсумком гри, перемогу здобули «Вінницькі Вовки»  з рахунком 6:74.

Набрані очки «Вінницьких Вовків»:

  • Ентоні Бенсон #18– 18 (3TD)
  • Євген Хомин #87– 18 (3TD)
  • Юрій Мельничук #23 – 15 (2TD+3EP)
  • Дмитро Тацков #27– 11 (1TD+5EP)
  • Тімоті Річардсон #30 – 6 (1TD)
  • Леонід Дзиганський #43– 6 (1TD)
  • Юрій Чемес #86– 6 (1TD)

«Гладіатори»– TD:

  • Гліб Полушнік #17 – 1

На матч у Хмельницький «Вінницькі Вовки» поїхали у невеликому складі – 25 чоловік. Що дало змогу «обкатати» новачків, які практично не виходили з поля, та відпрацювати нові комбінації, як в нападі так і в захисті. Сказати, що гра була передбачуваною чи легкою не можна. Команда «Вінницьких Вовків» була приємно здивована рівнем організації : чудовий стадіон, близько 300 глядачів, з барабанами та плакатами…

«Дуже крута організація! Гарний газон, прекрасний стадіон з критими трибунами в центрі міста, чисті роздягальні з гарячою водою, роздягальні для суддів, коментатор, музичний супровід, роздача флаєрів і тп. Це все показує розвиток«Гладіаторів» і бажання рости і розвиватися, чого не скажеш про деякі команди» – ділиться враженнями тренер «Вінницьких Вовків» Євген Хомин.

Нагадаємо, що у матчі проти «Джокерів» серйозне пошкодження коліна отримав QB «Вінницьких Вовків» – Олександр Білоконь. Лікарі заявили, що Олександр в цьому сезоні вже не зіграє. Однак, керівництво не втрачає надії на його повернення під кінець сезону.

Що ж до самої команди, то можемо з впевненістю сказати, що історія твориться не просто на наших очах – вона вершиться в ці місяці, в ці тижні, дні, години, хвилини. «Вінницькі Вовки», які в цьому сезоні показують найкращий результат в дивізіоні, без поразки (за виключенням технічної) впевнено прориваються в Вайлд кард раунд.

Відео з гри:

 

Фото: Максим Гніздов та Ольга Мірошниченко

Відео: Віталій Сарана, ТВ7.

Схожі записи

Відео про набір 2016!

Відео про набір 2016!

01.02.2016
Читати далі
“Вінницькі Вовки” вдома обіграли “Джокерів” з рахунком 60:6

“Вінницькі Вовки” вдома обіграли “Джокерів” з рахунком 60:6

12.06.2016
11 червня “Вінницькі Вовки” вдома приймали гостей з Києва команду “Джокери”. Матч відбувався у рамках чемпіонату УЛАФ. Молода і дуже амбіційна команда ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” на виїзді виграли у “Монархів” з Рівного

“Вінницькі Вовки” на виїзді виграли у “Монархів” з Рівного

16.05.2016
15 травня в м. Рівне відбувся перший матч для “Вінницьких Вовків” у рамках чемпіонату УЛАФ. Наша команда зустрічалася з місцевими “Монархами”, як вже встигла зіграти свій ...
Читати далі