22.02.2010

«Вінницькі вовки» набирають нових гравців у свою команду

vinnicki-vovki-nabirayut-novix-gravciv-u-svoyu-komanduДивлячись по телевізору або на стадіоні гру в «американський футбол», більшість людей думає, що правил там немає взагалі. Але ця гра увійшла в Книгу рекордів Гіннеса як гра з найбільш складними і заплутаними правилами.

Американський футбол, улюблений спорт американців, тільки починає набирати обертів у нашій країні. Але в нашому місті вже є своя команда. «Вінницькі вовки» активно розвивають свої здібності в цьому нелегкому спорті.

Та чи знає пересічний вінничанин, що ж це таке – американський футбол? Щось десь бачили, щось десь чули – і багато хто вважає, що правилами і обмеженнями ця гра не перевантажена. Проте це не так.

– Зараз ми проводимо набір нових гравців до своєї команди. Запрошуємо всіх по суботах у спортзал школи №34. Вимоги: зріст не менше 165 см, вага не менше 70 кілограмів, вік не менше 16 років. А ще потрібні рішучість і готовність витримувати великі фізичні навантаження, – розповідає гравець команди «Вінницькі вовки» Євген Корчун.

В американському футболі дуже важлива злагоджена гра команди. Якщо хоча б один гравець не виконає своїх функцій – команда програє. Рівень фізичної підготовки спортсменів також грає важливу роль, але маленькі гравці без гори м’язів у цьому спорті теж потрібні.

– Американський футбол тільки здається простою грою, де 22 здорових бугаї в гладіаторських латах штовхають і лупцюють один одного, а при першій можливості всім скопом падають на хлопця з м’ячем. Насправді американський футбол має найбільш заплутані і складні правила з-поміж усіх інших видів спорту, – пояснює Євген.

В американському футболі кожен гравець виконує лише свою роль, і влазити на територію іншого гравця мало того, що не може, так ще й не вміє.

– Гра в американському футболі триває одну годину і розбита на чотири частини по 15 хвилин, між другою і третьою частинами – перерви по 15 хвилин. Кожен добре організований матч повинні обслуговувати шість кваліфікованих суддів з допоміжною командою з п’яти чоловік, – розказує Євген.

На відміну від звичайного футболу, в американському заміни можна робити без обмежень у кількості. Професійні команди в NFL (національна футбольна ліга Америки) виставляють на гру від 50 гравців, і в кожного з них – своя вузька спеціалізація і функція в команді.

– У нашій команді поки що немає настільки вузько орієнтованих спеціалістів. Основні гравці, звісно, виконують кожен свою функцію, але рівень гри поки що не дозволяє повністю і ефективно розподілити ролі між гравцями, – продовжує розповідь Євген.

У професійних командах є навіть гравці, які в команді тільки для того, щоб вкинути м’яч у гру. А в декотрих командах навіть декілька гравців виконують цю функцію: один – рукою, інший – ногою. Американці багато працювали над цією грою. Британське регбі їм стало не до вподоби, і вони переробили його по-своєму.

– Американський футбол сильно відрізняється від регбі. По-перше, в регбі не носять захисних щитків і шоломів. Без такого захисту нам було б дуже важко. Наприклад, гравець вагою 60 кілограмів з середнього розбігу таранить іншого гравця з такою ж силою, якби це була легкова машина на швидкості 30 кілометрів на годину. Проте на іграх рідко бувають серйозні травми, навіть на тренуваннях вони частіші, – каже Євген.

Схожі записи

Евгений Хомин: «У некоторых создается впечатление, что «Волки» – очень крутая команда, но мы таковой не являемся»

Евгений Хомин: «У некоторых создается впечатление, что «Волки» – очень крутая команда, но мы таковой не являемся»

11.06.2016
Тренер винницких «Волков» Евгений Хомин поделился впечатлениями от старта сезона и ожиданиями от центрального матча дивизиона «B» против киевских «Джокеров». — Ваша команда громит всех подряд. Не ...
Читати далі
У “Вінницьких Вовків” срібло Чемпіонату України. Хлопці беруть курс на популяризацію свого виду спорту!

У “Вінницьких Вовків” срібло Чемпіонату України. Хлопці беруть курс на популяризацію свого виду спорту!

13.08.2013
“Вінницькі вовки” поступилися “Ужгородським лісорубам” у фіналі першої ліги чемпіонату України з американського футболу. Але наші спортсмени не вішають носа і збираються ...
Читати далі
У ВІННИЦІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФЛАГ-ФУТБОЛУ

У ВІННИЦІ ВІДБУДЕТЬСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ФЛАГ-ФУТБОЛУ

18.09.2015
Детальніше: http://vlasno.info/suspilstvo/8/sport/item/5839-u-vinnytsi-vidbudetsia-chempionat-ukrainy-z-flah-futbolu
Читати далі