23.09.2012

«Вінницькі Вовки» порвали «Левів» та «Лісорубів»

Wolves in LyvivНаша команда «Вінницькі вовки» виграла Кубок Західної України з американського футболу. У Львові вони грали проти місцевих хлопців та команди з Ужгорода. «Ужгородські лісоруби» поступилися вінничанам – 38:8. «Львівські леви» також програли, та ще й всуху – з рахунком 28:0.

Вінницька команда – найстарша та найдосвідченіша з усіх учасників. «Львівські леви» тільки в цьому році створили команду, а ужгородці відновили стару команду, та в ній повністю змінився склад, тому грає здебільшого молодь.

«Ужгородські лісоруби» – сильні, а «Леви» – більш організовані

За словами вінницьких спортсменів, у місті Лева їх чудово зустріли і всі залишилися задоволеними організацією змагань.

– Львів прийняв нас дуже добре, – каже гравець «Вінницьких вовків» Микола Пиндик. – Саме з «Левами» у нас була перша гра. Хоч команда нова і ще знаходиться на низькому рівні, але вони показали дуже гарну гру. Навіть на останніх хвилинах вони билися, як справжні леви. Першу гру ми почали о 12.00, а після відпочинку, десь о 16.00 у нас була друга гра із «Ужгородськими лісорубами». Команда також, по суті, нова. Але грати з ними було набагато цікавіше. Проти нас грали сильніші гравці, ніж львів’яни, але, на жаль, не такі зібрані. Це, ще й одна з причин, чому «Леви» перемогли «Лісорубів» у боротьбі за друге-третє місця.

«Усі раділи, що йдемо в бій»

Їхали до Львова гравці «Вінницьких вовків» потягом. Сідали вночі, тому дорога була важкою. Але це не вплинуло на настрій вінничан.

– На початку ігор настрій нашої команди був такий, що аж дах зносило, – каже Микола Пиндик. – Усі кричали, раділи, що йдемо в бій. Такого командного духу я давно не бачив. Головне, що ми перемогли, відстояли честь рідного міста і не підвели іншу, не менш важливу, частину нашої команди – тих, хто не зміг поїхати з нами. Прикро, що в «Львівських левів» з’явився альбом у соцмережі – «Кубок Західної України», а там жодного нашого фото, наче й не були там.

Результат очікуваний

Ще перед поїздкою на останньому, координаційному тренуванні, тренер команди Сергій Перегончук казав, що вони не розраховують ні на який результат, крім перемоги.

– По-іншому й бути не може, – каже Сергій Перегончук. – У Львові грали лише двоє з шести наших новачків. Тепер ми готуватимемо новий склад до наступного чемпіонату України.

У «Левів» усе попереду

Не зважаючи на результат, «Львівські леви» залишилися задоволеними турніром і вдячні командам-гостям за гарну гру та досвід.

– Вінницькі гравці потужні, – каже гравець «Львівських левів» Дмитро Кушнір. – Це сильна команда і в них є великий досвід, а наша команда ще молода. Ми до цього лише дві гри провели. Про нас ніхто ще не знає, але все попереду. Зараз ми раді, що перемогли Ужгород, і що всім учасникам сподобалася організація свята.

За матеріалами сайту http://20minut.ua

Схожі записи

“Вовки” програли “Бандитам” з рахунком 58:14

“Вовки” програли “Бандитам” з рахунком 58:14

07.05.2015
2 травня на стадіоні «Спартак» пройшов другий матч групи В ХХІ Національного чемпіонату України з американського футболу між київськими «Бандитами» і вінницькими «Вовками». Перша чверть матчу ...
Читати далі
“Вовки” обіграли “Витязів” 52:12

“Вовки” обіграли “Витязів” 52:12

30.09.2013
29-го вересня на стадіоні Центрального парку культури та відпочинку відбулася товариська гра між “Вовками” та “Витязями”. На цю гру обидві команди ставили свої плани: ...
Читати далі
“Вовки” програли “Бандитам” 54:6

“Вовки” програли “Бандитам” 54:6

22.09.2014
На останню гру в офіційному Чемпіонаті України “Вінницьким Вовкам” випав найсерйозніший суперник – “Бандити” з Києва, тому вінничани знали, що гра буде дуже складна. ...
Читати далі