15.06.2010

«Вінницькі вовки» стали чемпіонами з флаг-футболу

Команда з американського футболу «Вінницькі вовки» взяла участь у змаганнях з флаг-футболу. Наше місто представляла ще одна команда «Вінницькі ховрахи». Всього у турнірі взяли участь шість команд. За регламентом турніру у кожному турі грали чотири команди, які проводили по три зустрічі.

У першому турі, що проходив у нашому місті, «Вінницькі вовки» грали проти команди «Рівненські монархи». Суперники вінничан не змогли перемогти наших спортсменів. Гра закінчилася перемогою «Вінницьких вовків» – 38:0.

– У цій зустрічі ми контролювали хід гри, не давши супернику створити, хоча б щось схоже на атаку. Наприкінці зустрічі гравці нашої команди почали імпровізувати, розігруючи мало награні комбінації, – розповідає капітан «Вінницьких вовків» Олександр Білоконь.

Наступні дві зустрічі туру вінничани також зіграли вдало, перемігши «Вінницьких ховрахів» 34:12 та «Хмельницьких бізонів» 65:14.

Місто Житомир стало господарем другого туру змагань. «Вовки», згідно з регламентом турніру, не виступали у цьому турі. А «Ховрахи» у трьох зіграних матчах двічі програли та здобули одну перемогу у матчі проти «Рівненських монархів» 20:6.

Ігри третього туру проходили у Рівному. Перші дві зустрічі «Вінницькі вовки» виграли у «Рівненських монархів» та у «Вінницьких ховрахів» відповідно 34:13 та 32:21. У наступній зустрічі підопічні Олександра Білоконя провели напружений поєдинок проти «Житомирських вепрів». Нашим футболістам вдалося вирвати перемогу з рахунком 26:19.

У Дніпропетровську відбувалися матчі четвертого туру. З наших двох команд у цьому турі грали «Вінницькі ховрахи». Перші два матчі для нашої команди виявилися переможними. А от перемогти у третьому поєдинку «Ховрахам» так і не вдалося. Гру проти «Дніпропетровських ракет» наші футболісти програли – 27:12.

Результативну гру продемонстрували «Вінницькі вовки» у іграх п’ятого туру, що проходив у Хмельницькому. Так, у першому матчі наша команда перемогла «Дніпропетровські ракети» 28:7, а у наступній зустрічі підопічні Олександра Білоконя розгромили «Хмельницьких бізонів» 90:0. Також не змогла скласти гідної конкуренції «Вінницьким вовкам» команда з Рівного, програвши з рахунком 6:66.

За результатами змагань «Вінницькі вовки» здобули 20 очок і стали чемпіонами флаг-ліги. Інша команда нашого міста «Вінницькі ховрахи» набрала вісім очок і посіла четверту сходинку турнірної таблиці.

– Наша команда перемогла у всіх зустрічах. У кожному матчі нам вдавалося результативно розігрувати майже всі комбінації. Але ще є над чим працювати. Насамперед у нашій команді відчувається нестача кремезних гравців захисної лінії. Якщо не виникне фінансових труднощів, то плануємо подати заявку на наступний чемпіонат з американського футболу, – розповідає капітан та тренер «Вінницьких вовків».

Джерело: 20 хвилин

Схожі записи

У Вінниці є своя суддівська бригада з американського футболу

У Вінниці є своя суддівська бригада з американського футболу

21.05.2014
В різні часи у Вінниці були судді з американського футболу, які обслуговували матчі і Вищої ліги і Першої ліги Чемпіонату України, але лише цього року була сформована ціла бригада ...
Читати далі
Friday I’m in Love. Черлидерши «Волков»

Friday I’m in Love. Черлидерши «Волков»

23.07.2016
В гостях у нашей еженедельной рубрики – группа поддержки винницкой команды. Группа поддержки винницких «Волков», на всех парах рвущихся в плей-офф УЛАФ, приняла участие в яркой фотосессии. Вот ...
Читати далі
Підсумки Vinnytsia football training camp 2016

Підсумки Vinnytsia football training camp 2016

20.07.2016
Перш за все від імені клубу “Вінницькі Вовки” хочемо подякувати всім учасникам, тренерам, репортерам, операторам та фотографам. Тренувальний табір проходив у 2 дні і був покликаний ...
Читати далі