15.06.2010

«Вінницькі вовки» стали чемпіонами з флаг-футболу

Команда з американського футболу «Вінницькі вовки» взяла участь у змаганнях з флаг-футболу. Наше місто представляла ще одна команда «Вінницькі ховрахи». Всього у турнірі взяли участь шість команд. За регламентом турніру у кожному турі грали чотири команди, які проводили по три зустрічі.

У першому турі, що проходив у нашому місті, «Вінницькі вовки» грали проти команди «Рівненські монархи». Суперники вінничан не змогли перемогти наших спортсменів. Гра закінчилася перемогою «Вінницьких вовків» – 38:0.

– У цій зустрічі ми контролювали хід гри, не давши супернику створити, хоча б щось схоже на атаку. Наприкінці зустрічі гравці нашої команди почали імпровізувати, розігруючи мало награні комбінації, – розповідає капітан «Вінницьких вовків» Олександр Білоконь.

Наступні дві зустрічі туру вінничани також зіграли вдало, перемігши «Вінницьких ховрахів» 34:12 та «Хмельницьких бізонів» 65:14.

Місто Житомир стало господарем другого туру змагань. «Вовки», згідно з регламентом турніру, не виступали у цьому турі. А «Ховрахи» у трьох зіграних матчах двічі програли та здобули одну перемогу у матчі проти «Рівненських монархів» 20:6.

Ігри третього туру проходили у Рівному. Перші дві зустрічі «Вінницькі вовки» виграли у «Рівненських монархів» та у «Вінницьких ховрахів» відповідно 34:13 та 32:21. У наступній зустрічі підопічні Олександра Білоконя провели напружений поєдинок проти «Житомирських вепрів». Нашим футболістам вдалося вирвати перемогу з рахунком 26:19.

У Дніпропетровську відбувалися матчі четвертого туру. З наших двох команд у цьому турі грали «Вінницькі ховрахи». Перші два матчі для нашої команди виявилися переможними. А от перемогти у третьому поєдинку «Ховрахам» так і не вдалося. Гру проти «Дніпропетровських ракет» наші футболісти програли – 27:12.

Результативну гру продемонстрували «Вінницькі вовки» у іграх п’ятого туру, що проходив у Хмельницькому. Так, у першому матчі наша команда перемогла «Дніпропетровські ракети» 28:7, а у наступній зустрічі підопічні Олександра Білоконя розгромили «Хмельницьких бізонів» 90:0. Також не змогла скласти гідної конкуренції «Вінницьким вовкам» команда з Рівного, програвши з рахунком 6:66.

За результатами змагань «Вінницькі вовки» здобули 20 очок і стали чемпіонами флаг-ліги. Інша команда нашого міста «Вінницькі ховрахи» набрала вісім очок і посіла четверту сходинку турнірної таблиці.

– Наша команда перемогла у всіх зустрічах. У кожному матчі нам вдавалося результативно розігрувати майже всі комбінації. Але ще є над чим працювати. Насамперед у нашій команді відчувається нестача кремезних гравців захисної лінії. Якщо не виникне фінансових труднощів, то плануємо подати заявку на наступний чемпіонат з американського футболу, – розповідає капітан та тренер «Вінницьких вовків».

Джерело: 20 хвилин

Схожі записи