06.10.2010

Вінницький десант у Дніпропетровську

3 жовтня у місті Дніпропетровськ, відбувся перший стиковий матч за вихід у півфінал Кубка України між Дніпропетровськими Ракетами та Харківськими Атлантами.

Гра прогнозувалась важкою. Ракети за неділю до цього грали товариську гру з Донецьком. Багато гравців ще не достатньо відновились, декілька гравців захворіли. Ракети підходили до півфіналу у достатньо розібраному стані. Тому їхнє керівництво вирішило запросили до своїх рядів гравців дружніх команд з Вінниці та Луганська. Від Вінницьких Вовків у Дніпропетровськ вирушили Перегончук Сергій, Хомин Євген, Соловйов Олексій та Рудчик Сергій.

Перед початком гри було з’ясовано що за Харків теж будуть грати легіонери з Одеси та іншої команди Дніпропетровська.

Погода для гри була сприятлива. Поле м’яке. На бровці було видно що команда із Харкова мала чисельну перевагу над Ракетами. Проте хлопці вийшли дуже рішуче налаштовані на гру, і їх це зовсім не засмучувало.

Гра як завжди почалася з молитви. Капітан і лідер Ракет, Василик Максим, настроював свою команду на бій.

Гра почалася дуже жваво. Напад ракет намагався продавлювати оборону Атлантів, але було видно, що ключові гравці нападу Ракет не достатньо відновилися після травм. На позиції квотербека грав Василик Максим, він намагався своїм прикладом вести команду уперед. У команді нападу грав на позиції ресивера наш Хомин Євген. Пасові комбінації важко проходили у Ракет. Біг теж закінчувався нічим, часто траплялися фамбли. Кілька дуже гарних прийомів продемонстрував Хомин Євген, але занести хоча б один тачдаун йому не вдалося.

Захист стояв як тільки міг. Чудову гру демонстрував квотербек Атлантів. Майже кожен його пас був результативний. Корнера не встигали за ресиверами, а підтримки сейфті практично не було. Проте лінія, за підтримки лайнбекерів трималася до останнього. Майже ні один біг не приніс Атлантам результату. В лінії грав теклом наш Рудчик Сергій. Спочатку його спроби прорватися не приносили результату, і до першої половини його помітно на полі не було, але у другій половині, після внесення змін у тактику лінії захисту, він почав грати набагато помітніше, у його багажі з’явилося декілька теклів і одне перехоплення.

А ось хто провів надзвичайну гру з вінничан так це Перегончук Сергій. Він був стовпом захисту Ракет. Майже ні один колективний текл не відбувся без його участі. А скільки в нього соло теклів, не врахувати. Спочатку Він грав на позиції лівого лайнбекера, тому через правий фланг Атланти намагалися проводити біг, але у другій половині його переставили на позицію центрального лайнбекера і тоді біг Харківчан закінчувався на лінії скріміджу.

У кінці матчу Хомин Євген вийшов на позиції корнер бека, там Він запам’ятався декількома соло теклами.

Соловйов Олексій виходив переважно у спец командах і запам’ятався гарною швидкістю та реакцією.

В результаті матч закінчився з рахунком 44 – 6 на користь Атлантів. Єдиний тачдаун Ракет заніс корнер бек Снігур Антон, який продемонстрував чудову швидкість, та гарну маневреність, коли при прийомі м’яча, майже біля своєї ендової зони, зловив м’яч, та через усе поле проніс його у заліковку Харківчан, залишивши ковтати пил біжучих за ним Атлантів.

Грою залишилися усі задоволені, суддівством теж. Хоч і було багато непорозумінь під час матчу гра відбулася у спокійній обстановці, за що ми можемо подякувати головному судді.

___________________________

Проведя социологическое исследование среди пользователей интернета было выяснены новые тенденции в желаниях людей относительно больной связи. Более 50% опрошенных оптимальным для себя считают комуникаторы и или смартфоны. Среди множества новинок на этом рынке следует хорошенько подумать, прежде чем покупать.

Схожі записи

“Вовки” виграли останній матч сезону 2015 року

“Вовки” виграли останній матч сезону 2015 року

12.07.2015
11 липня на стадіоні “Нива” у Вінниці проходив останній матч Національного чемпіонату України з американського футболу 2015 року, в якому зустрічалися команди з Вінниці ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” розпочали сезон 2017 з перемоги

“Вінницькі Вовки” розпочали сезон 2017 з перемоги

20.03.2017
18 березня наша команда на виїзді зіграла перший у цьому році товариський матч проти команди “Гепарди” з м. Южне та перемогла з рахунком 0:18. Це була дуже важлива і бажана гра для ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” виграли у “Гладіаторів” з рахунком 6:74

“Вінницькі Вовки” виграли у “Гладіаторів” з рахунком 6:74

15.08.2016
В останній тиждень у команді «Вінницьких Вовків» обговорюються дві теми. По-перше, наближається фінал чемпіонату, другим предметом не менш гарячого обговорення є поєдинок «Вінницьких Вовків» та ...
Читати далі