20.06.2014

“Вінницькі Вовки” розвивають американський футбол не тільки в Україні

За останні декілька років нашою командою зроблено чимало для розвитку американського футболу в нашому місті і поза його межами і прийшов час розказати про це.

Глядачі

137624442768

Перше,про що хотілося б розказати, це організація матчів. Зараз це не просто зустрічі десь за містом на забутих стадіонах, а реальні масові заходи на центральних стадіонах міста, які проходять з заповненими трибунами, чого тільки вартий минулорічний фінал Першої ліги, на якому зібралося більше 1500 глядачів.

Дівчата і футбол

If_bpEo6jmw4F5c1KY5vhM

Ще однин вектор розвитку футболу, яким займається наша команда – це залучення до цього спорту нових верств населення. Цього року наші гравці почали тренувати жіночу команду з флаг-футболу “Вовчиці” в складі якої зараз нараховується більше 20 дівчат. Також “Вовки” підтримують та допомагають команді з черлідингу Wake Up, яка цього року долучилася до спільноти американського футболу Вінниччини.

Іноземці

n8_LU-MQO8I

Це найцікавіший факт і заслуга нашої команди. Зараз в складі “Вовків” в основі грають 2 єгиптянина Халед та Омер, також в свій час тренувалися хлопці з Білорусі, ПАР, Камеруну та Нігерії. Однак після навчання в медичному університеті всі вони повернулися додому, але нігерієць Бернард на стільки загорівся американським футболом та дружним характером нашої команди, що вирішив створити команду з американського футболу у себе в рідному місті Лагос.

Минулі акції

За час існування “Вовки” проводили безліч інших заходів спрямованих на розвиток та популяризацію американського футболу, а саме: тренували дитячі команди, проводили кіноперегляди кінофільмів про американський футбол, перегляди Супербоулу, брали участь у громадських акціях.

 

В наш час тільки таке фанатичне ставлення до своєї улюбленої справи може привести до успіху! Тому ми будемо боротися за популяризацію нашого спорту та здорового способу життя серед вінничан і сподіваємося що наші вболівальники, владні структури та друзі допоможуть нам у цьому.

Схожі записи

Як фізичні вправи впливають на інтелект

Як фізичні вправи впливають на інтелект

26.02.2016
Дослідники з США з’ясували, як заняття спортом впливають на інтелект людини. Вдалося підтвердити, що між ними є чіткий взаємозв’язок. З розгорнутими результатами дослідження вчених з ...
Читати далі
Команди з американського футболу в Україні на початок 2016 року

Команди з американського футболу в Україні на початок 2016 року

05.02.2016
Щороку, перед початком сезону, “Вінницькі Вовки” складають таку собі карту американського футболу України. Цьогоріч вона виглядає так: Отже список команд: м. Вінниця – ...
Читати далі
50 цікавих фактів про американський футбол в США

50 цікавих фактів про американський футбол в США

14.10.2013
Датою народження американського футболу вважається 1867 рік. НФЛ – найбагатша спортивна ліга в світі з річним бюджетом у понад 1 млрд. доларів. Найменших гравцем в НФЛ був Джек Шапіро, його ...
Читати далі