14.02.2014

“Вінницькі Вовки” відвідали тренерський семінар у Польщі

nimecki-treneryДля налагодження дружніх зв’язків і встановлення контактів з командами недалекого закордону, тренерами команди було прийняте рішення прийняти участь у тренерському семінарі в Польщі.

У другий уїк-енд лютого відбувся тренінг для тренерів групи В у Варшаві, який вели тренери з Німеччини: Франц Кляйн, Адреас Міс та Торстен Шерер.

Це була унікальна можливість отримати досвід від тренерів європейських збірних (2 з них у свій час були тренерами збірної Польщі та Німеччини) та команд США.

Семінар проходив 2 дні. Перший день був присвячений скаутінгу і теоретичним основам футболу від початку тренування і до входу в ігровий сезон. Другий день проходив в спортзалі, де теоретичні моменти вже відпрацьовувалися місцевою командою “Хрестоносці”.

1472847_762132983802353_1992912166_n

В результаті семінару:

  • “Вовки” попередньо домовилися за товариські матчі з польськими командами
  • Налагодили зв’язки з польською федерацією американського футболу
  • Засвітилися, та ознайомили поляків з ситуацією АФ в Україні.

На замітку

PLFA-fans

Після відвідин Варшави лишилися приємні враження від рівня польського футболу. По-перше, це кількість команд, їх близько 70-80 в країні.

По-друге, кількість ліг, їх у них 6: Topliga, PLF I, PLF II, PLF 8, PLF J, PLF flag-football. По-третє, організація футболу як такого, наявність брендованої продукції, форма, сувенірка і тп., що популяризує футбол в країні. По-четверте, величезна кількість закордонних тренерів, як американців так і європейців, які на комерційній основі тренують клуби.

zbirna

Як пояснили організатори, основний бум АФ в країні почався після проведення першого польського Суперкубку і його трансляції по ТБ, після нього почали відкриватися всі двері спортсменам, а також знайшлися спонсори.По-п’яте, кількість гравців в командах просто шокувала, навіть в командах найнижчого дивізіону вони мають не менше 50-60 гравців, а культивація спорту починається з розповсюдження і популяризації флаг-футболу (в комплекті з фірмовим м’ячем йде брошура з правилами).

Відеоматеріали з конференції в найближчий час будуть викладені.

1336571Poland-football-uniform

trofeum rado??

 

Схожі записи

В першому в Україні матчі з жіночого американського футболу «Вінницькі вовчиці» перемогли «Київських бульдогів» С

В першому в Україні матчі з жіночого американського футболу «Вінницькі вовчиці» перемогли «Київських бульдогів» С

11.08.2014
Чотири місяці тому в місті над Бугом створили жіночу команду з американського футболу «Вінницькі вовчиці». Зрозуміло, це «молодша сестра» місцевої команди вищої ліги «Вовки». Жодного фінансування ...
Читати далі
«Вовки» виграли Кубок Львова 2013

«Вовки» виграли Кубок Львова 2013

01.07.2013
30 червня о 17:00 в Львівському центральному парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченко відбувся фінальний матч Кубку Львова, в якому зустрілися команди господарів «Левів» та гостей «Вовки». ...
Читати далі
З 10 по 31 березня «Вовки» проводять набір нових гравців

З 10 по 31 березня «Вовки» проводять набір нових гравців

09.03.2015
Хочеш стати гравцем однієї з найсильніших команд з американського футболу України і захищати честь рідної Вінниччини? Тоді тобі до нас! Що для цього потрібно: Бути повнолітнім. З 10 по 31 березня ...
Читати далі