14.02.2014

“Вінницькі Вовки” відвідали тренерський семінар у Польщі

nimecki-treneryДля налагодження дружніх зв’язків і встановлення контактів з командами недалекого закордону, тренерами команди було прийняте рішення прийняти участь у тренерському семінарі в Польщі.

У другий уїк-енд лютого відбувся тренінг для тренерів групи В у Варшаві, який вели тренери з Німеччини: Франц Кляйн, Адреас Міс та Торстен Шерер.

Це була унікальна можливість отримати досвід від тренерів європейських збірних (2 з них у свій час були тренерами збірної Польщі та Німеччини) та команд США.

Семінар проходив 2 дні. Перший день був присвячений скаутінгу і теоретичним основам футболу від початку тренування і до входу в ігровий сезон. Другий день проходив в спортзалі, де теоретичні моменти вже відпрацьовувалися місцевою командою “Хрестоносці”.

1472847_762132983802353_1992912166_n

В результаті семінару:

  • “Вовки” попередньо домовилися за товариські матчі з польськими командами
  • Налагодили зв’язки з польською федерацією американського футболу
  • Засвітилися, та ознайомили поляків з ситуацією АФ в Україні.

На замітку

PLFA-fans

Після відвідин Варшави лишилися приємні враження від рівня польського футболу. По-перше, це кількість команд, їх близько 70-80 в країні.

По-друге, кількість ліг, їх у них 6: Topliga, PLF I, PLF II, PLF 8, PLF J, PLF flag-football. По-третє, організація футболу як такого, наявність брендованої продукції, форма, сувенірка і тп., що популяризує футбол в країні. По-четверте, величезна кількість закордонних тренерів, як американців так і європейців, які на комерційній основі тренують клуби.

zbirna

Як пояснили організатори, основний бум АФ в країні почався після проведення першого польського Суперкубку і його трансляції по ТБ, після нього почали відкриватися всі двері спортсменам, а також знайшлися спонсори.По-п’яте, кількість гравців в командах просто шокувала, навіть в командах найнижчого дивізіону вони мають не менше 50-60 гравців, а культивація спорту починається з розповсюдження і популяризації флаг-футболу (в комплекті з фірмовим м’ячем йде брошура з правилами).

Відеоматеріали з конференції в найближчий час будуть викладені.

1336571Poland-football-uniform

trofeum rado??

 

Схожі записи

Зграя вовків сильніше прайду левів

Зграя вовків сильніше прайду левів

07.04.2013
6 квітня на стадіоні міського парку культури зійшлися Львівські Леви та Вінницькі Вовки. Цей товариський матч був необхідний для обох команд в переддень сезону Чемпіонату України 2013 для ...
Читати далі
«Вовки» обіграли «Мустангів» з рахунком 36:6

«Вовки» обіграли «Мустангів» з рахунком 36:6

03.06.2013
2-го червня на стадіоні Центрального парку ім. Горького в м. Вінниці проходив матч Чемпіонату України з американського футболу першої ліги. «Вінницькі Вовки» приймали гостей з м. Павлоград ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” розпочали сезон 2017 з перемоги

“Вінницькі Вовки” розпочали сезон 2017 з перемоги

20.03.2017
18 березня наша команда на виїзді зіграла перший у цьому році товариський матч проти команди “Гепарди” з м. Южне та перемогла з рахунком 0:18. Це була дуже важлива і бажана гра для ...
Читати далі