14.02.2014

“Вінницькі Вовки” відвідали тренерський семінар у Польщі

nimecki-treneryДля налагодження дружніх зв’язків і встановлення контактів з командами недалекого закордону, тренерами команди було прийняте рішення прийняти участь у тренерському семінарі в Польщі.

У другий уїк-енд лютого відбувся тренінг для тренерів групи В у Варшаві, який вели тренери з Німеччини: Франц Кляйн, Адреас Міс та Торстен Шерер.

Це була унікальна можливість отримати досвід від тренерів європейських збірних (2 з них у свій час були тренерами збірної Польщі та Німеччини) та команд США.

Семінар проходив 2 дні. Перший день був присвячений скаутінгу і теоретичним основам футболу від початку тренування і до входу в ігровий сезон. Другий день проходив в спортзалі, де теоретичні моменти вже відпрацьовувалися місцевою командою “Хрестоносці”.

1472847_762132983802353_1992912166_n

В результаті семінару:

  • “Вовки” попередньо домовилися за товариські матчі з польськими командами
  • Налагодили зв’язки з польською федерацією американського футболу
  • Засвітилися, та ознайомили поляків з ситуацією АФ в Україні.

На замітку

PLFA-fans

Після відвідин Варшави лишилися приємні враження від рівня польського футболу. По-перше, це кількість команд, їх близько 70-80 в країні.

По-друге, кількість ліг, їх у них 6: Topliga, PLF I, PLF II, PLF 8, PLF J, PLF flag-football. По-третє, організація футболу як такого, наявність брендованої продукції, форма, сувенірка і тп., що популяризує футбол в країні. По-четверте, величезна кількість закордонних тренерів, як американців так і європейців, які на комерційній основі тренують клуби.

zbirna

Як пояснили організатори, основний бум АФ в країні почався після проведення першого польського Суперкубку і його трансляції по ТБ, після нього почали відкриватися всі двері спортсменам, а також знайшлися спонсори.По-п’яте, кількість гравців в командах просто шокувала, навіть в командах найнижчого дивізіону вони мають не менше 50-60 гравців, а культивація спорту починається з розповсюдження і популяризації флаг-футболу (в комплекті з фірмовим м’ячем йде брошура з правилами).

Відеоматеріали з конференції в найближчий час будуть викладені.

1336571Poland-football-uniform

trofeum rado??

 

Схожі записи

Вінницькі вуличні спортсмени знялися в кліпі репера AVK

Вінницькі вуличні спортсмени знялися в кліпі репера AVK

07.09.2012
Вінницькі стрітворкаутери, кікбоксери, та наша команда з американського футболу “Вінницькі вовки” стали героями кліпу “Парни с улиц”, який нещодавно випустив ...
Читати далі
Фінал XX Чемпіонату України з американського футболу

Фінал XX Чемпіонату України з американського футболу

03.11.2014
2 листопада Вінниця на один день перетворилася на столицю України з американського футболу, адже саме в нашому місті проходив фінал ХХ Чемпіонату України. Саме на цих фінальних іграх мала ...
Читати далі
«Вінницькі вовки» змагатимуться за бронзу

«Вінницькі вовки» змагатимуться за бронзу

03.07.2012
«Вінницькі вовки» обіграли «Скіфів-ДонНТУ 2» з Донецька. Вінничани зайняли трете місце у турнірній таблиці і забезпечили собі гру за бронзу чемпіонату України з американського футболу серед ...
Читати далі