01.06.2014

Вовки - Гладіатори

товариська
66 : 12

MA_1L2m_TTIЦієї неділі на стадіоні 34-ї та 35-ї шкіл зустрічалися в товариському матчі дві подільські команди: вінницькі “Вовки” та хмельницькі “Гладіатори”.

Матч носив суто товариський характер і проводився з метою “обкатки” нових комбінацій та  гравців та набуття ними ігрового досвіду, який буде вкрай необхідний в наступних іграх Чемпіонату України. Саме тому команди випробовували свої ігрові схеми та резервістів.

На щастя погодні умови склалися як ніколи вдало – не було ні дощу, ні спекотного сонця, тому і командам було комфортно грати і глядачам не довелося ховатися під парасолями.

Гра була рівною без будь-яких несподіванок. Було помітно, що спочатку гри менш досвідчені “Гладіатори” хвилювалися і гра не клеїлася, але до кінця першої чверті все налагодилося. Досвідченіші “Вовки” виглядали більш згуртованими, зіграними, але теж часто допускали помилки – деякі молоді гравці грали вперше, давалося взнаки хвилювання.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 66:12 на користь вінничан.

Рахунок показав, що у гостей є потенціал та спортивний характер, так як вкінці матчу вони грали вже без замін, а господарям зустрічі є над чим працювати далі.

Вінницькі “Вовки” вдячні хмельницьким “Гладіаторам” за гру та бажають розвиватися і рухатися завжди вперед.