Черлідинг у Вінниці. Група підтримки VINNYTSIA WOLVES CHEERLEADING TEAM

Напевно усі бачили яскравих дівчат з помпонами на спортивних заходах. Завмирають трибуни величезних стадіонів, уважно спостерігаючи за артистичним, синхронним та запальним виступом. Дівчата створюють атмосферу «позитивного фанатизму», підтримують кричалками свою команду, а головне – роблять спорт видовищним,гарним та веселим!
Краса, чарівність, танцювальна підготовка і приголомшлива працелюбність – це дівчата з «VINNYTSIA WOLVES CHEERLEADING TEAM».

«VINNYTSIA WOLVES CHEERLEADING TEAM» – команда, яка почала своє існування восени 2013 року, а на початку червня 2014 року стала офіційною групою підтримки «Вінницьких Вовків». Завдяки фанатичній залежності від черлідингу дівчата продовжують тішити глядачів гарними результатами. Черлідинг – це нелегкий і подекуди навіть не жіночий вид спорту. Це пекельна праця, яка об’єднує в собі всі напрямки хореографії, елементи акробатики та гімнастики. Саме цей мікс і робить виступи нашої команди справжнім феєрверком на стадіонах.

«WOLVES CHEERLEADING TEAM» завжди в пошуках талановитих дівчат та проводить набір. Детальнішу інформацію Ви знайдете в офіційній групі команди:

https://vk.com/danceteamwakeup

Контакти:

Юлія Андріященко

тел. – 0930918429, 0674551493

поштова адреса – 

ВК – https://vk.com/andriaschenko