14.06.2010

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З «флаг-футболу»

12 червня у місті Вінниця на стадіоні Вінницького державного аграрного університету відбувся шостий тур «Чемпіонату України з Флаг-футболу», в якому і визначився чемпіон. У змаганнях участь прийняли команди з Дніпропетровська «Ракети», Житомира «Вепрі» та Хмельницька «Бізони» і звичайно господарі «Вінницькі Вовки». Варто відмітити , що кожна команда ,за винятком «Бізонів», здобувши перемоги у турі могла стати чемпіоном !!!
Отже о 11:00 годині розпочалися ігри . За рішенням керівництва ліги спершу були дограні перенесені матчі V туру між «Вінницькими Вовками – Дніпропетровськими Ракетами» та «Хмельницькими Бізонами – Дніпропетровськими Ракетами»

Матч V туру Вінницькі Вовки – Дніпропетровські Ракети – 28:7
Це був самий напружений та вирішальний матч , оскільки лише перемога давала змогу командам поборотися за чемпіонство. Жереб виграли Вовки , але перший драйв їм не вдався , команда не змогла здолати і середину поля. Після чого м’яч перейшов до «Ракет» , але через невпевнену гру їхнього молодого квотербека та активний бліц зі сторони капітана вінничан Білоконя Олександра вони не змогли відкрити рахунок . А «Вовки» навпаки з кожним розіграшем все впевненіше та чіткіше стали грати у нападі що призвело до першого тачдауна у виконані Хомина Євгена.
У другій половині дніпропетровці так і не змогли продемонструвати змістової гри у нападі ,а захист просто не встигав за спритними ресіверами суперника. А вінничани продовжували поступово збільшувати рахунок . Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу «Вовків» з рахунком 28:7 на користь господарів поля !!!!
Матч VI туру Вінницькі Вовки – Дніпропетровські Ракети – 18:6
Наступними для вінничан стала гра знову з «Ракетами», але уже у рамках VI туру чемпіонату . Незважаючи на неймовірну спеку команди демонстрували змістовну та комбінаційну гру . У дніпропетровців відмічався чудовою грою їх лідер Максим Василик, який грав однаково чудово ,як у захисті так і в нападі. А вінничани демонстрували зразкову, командну гру у захисті, що давало змогу збільшувати розрив у рахунку . Єдиним неприємним моментом матчу стало зіткнення двох гравців команди «Вовки» у кінці першої половини , що й призвело до пропущеного тачдауна ,але не вплинуло на загальний перебіг матчу, який закінчився з рахунком 18:6.
Матч VI туру Вінницькі Вовки – Житомирські Вепрі – 20:0
Наступним суперником вінничан стала команда з Житомира, яка перед грою з «Вовками» перемогла свого основного конкурента за срібні медалі чемпіонати «Дніпропетровські Ракети». І прагнули здобути відповідного результату і в матчі з господарями . «Але сталось не так як гадалося» Вінничани не розслабились після двох підряд феєричних перемог над «Ракетами» і підтвердили статус лідера цих змагань не давши «Вепрам» навіть змоги розмочити рахунок . В підсумку гра закінчилася впевненою перемогою вінничан з рахунком 20:0.
Матч VI туру Вінницькі Вовки – Хмельницькі Бізони – 12:0
Останнім матчем цього дня для «Вовків» стала гра проти новоствореної команди із Хмельницька. Основною задачею команди «Бізони» на цей сезон було набратися опиту та зіграності , що в принципі їм і вдалося . Стосовно гри то вінничани для яких цей матч уже нічого не вирішував прагнули здобути перемогу «малою кров’ю» . Що їм впевнено і вдалося, команда швидко занесла два тачдауна , після чого стала награвати нові схеми та ігрові комбінації . В результаті матч такі закінчився з рахунком 12:0 на користь Вовків !!!!
Також до вашої увага результати решти зіграних матчі 12 червня у Вінниці.
Матчі Vтуру
Дніпропетровські Ракети – Хмельницькі Бізони 15:6
Матчі VІ туру
Житомирські Вепрі – Хмельницькі Бізони 19:6
Хмельницькі Бізони – Дніпропетровські Ракети 0:20
Дніпропетровські Ракети – Житомирські Вепрі 12:13
Отже в першу чергу вітаю команду «Вінницькі Вовки» з яскравою та впевненою перемогою у Чемпіонаті України з «флаг-футболу». Також варто відмітити що вінничани виграли всі свої матчі і здобули максимальну кількість очків 20 , цей факт лишній раз запевняє у закономірності даного результату !!!!!
Також бажаю успіхів команді у майбутньому та не зупинятися на досягнутому ,а здобути подібних висот у змаганнях у «повний контак»

Всім командам учасникам бажаю удачі та феєричних перемог у майбутньому !!!)))

Автор: Коля Корж

Схожі записи

“Вовчиці” виграли у “Бульдогів” 38:18

“Вовчиці” виграли у “Бульдогів” 38:18

10.08.2014
Сьогодні о 12:00 на полі школи №34 відбувся історичний матч – вперше в Україні зіграли жіночі команди з флаг-футболу. Хоч це був і товариський матч, але дівчата обох команд змагалися ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” виграли у “Слов’ян” з рахунком 8:54

“Вінницькі Вовки” виграли у “Слов’ян” з рахунком 8:54

12.09.2016
11 вересня у м. Києві “Вінницькі Вовки” зустрічалися з місцевими “Слов’янами” у матчі, який вирішував, яка з команд потрапить до плей-оф чемпіонату УЛАФ. Кожна з ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” виграли у “Гладіаторів” з рахунком 6:74

“Вінницькі Вовки” виграли у “Гладіаторів” з рахунком 6:74

15.08.2016
В останній тиждень у команді «Вінницьких Вовків» обговорюються дві теми. По-перше, наближається фінал чемпіонату, другим предметом не менш гарячого обговорення є поєдинок «Вінницьких Вовків» та ...
Читати далі