14.06.2010

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З «флаг-футболу»

12 червня у місті Вінниця на стадіоні Вінницького державного аграрного університету відбувся шостий тур «Чемпіонату України з Флаг-футболу», в якому і визначився чемпіон. У змаганнях участь прийняли команди з Дніпропетровська «Ракети», Житомира «Вепрі» та Хмельницька «Бізони» і звичайно господарі «Вінницькі Вовки». Варто відмітити , що кожна команда ,за винятком «Бізонів», здобувши перемоги у турі могла стати чемпіоном !!!
Отже о 11:00 годині розпочалися ігри . За рішенням керівництва ліги спершу були дограні перенесені матчі V туру між «Вінницькими Вовками – Дніпропетровськими Ракетами» та «Хмельницькими Бізонами – Дніпропетровськими Ракетами»

Матч V туру Вінницькі Вовки – Дніпропетровські Ракети – 28:7
Це був самий напружений та вирішальний матч , оскільки лише перемога давала змогу командам поборотися за чемпіонство. Жереб виграли Вовки , але перший драйв їм не вдався , команда не змогла здолати і середину поля. Після чого м’яч перейшов до «Ракет» , але через невпевнену гру їхнього молодого квотербека та активний бліц зі сторони капітана вінничан Білоконя Олександра вони не змогли відкрити рахунок . А «Вовки» навпаки з кожним розіграшем все впевненіше та чіткіше стали грати у нападі що призвело до першого тачдауна у виконані Хомина Євгена.
У другій половині дніпропетровці так і не змогли продемонструвати змістової гри у нападі ,а захист просто не встигав за спритними ресіверами суперника. А вінничани продовжували поступово збільшувати рахунок . Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу «Вовків» з рахунком 28:7 на користь господарів поля !!!!
Матч VI туру Вінницькі Вовки – Дніпропетровські Ракети – 18:6
Наступними для вінничан стала гра знову з «Ракетами», але уже у рамках VI туру чемпіонату . Незважаючи на неймовірну спеку команди демонстрували змістовну та комбінаційну гру . У дніпропетровців відмічався чудовою грою їх лідер Максим Василик, який грав однаково чудово ,як у захисті так і в нападі. А вінничани демонстрували зразкову, командну гру у захисті, що давало змогу збільшувати розрив у рахунку . Єдиним неприємним моментом матчу стало зіткнення двох гравців команди «Вовки» у кінці першої половини , що й призвело до пропущеного тачдауна ,але не вплинуло на загальний перебіг матчу, який закінчився з рахунком 18:6.
Матч VI туру Вінницькі Вовки – Житомирські Вепрі – 20:0
Наступним суперником вінничан стала команда з Житомира, яка перед грою з «Вовками» перемогла свого основного конкурента за срібні медалі чемпіонати «Дніпропетровські Ракети». І прагнули здобути відповідного результату і в матчі з господарями . «Але сталось не так як гадалося» Вінничани не розслабились після двох підряд феєричних перемог над «Ракетами» і підтвердили статус лідера цих змагань не давши «Вепрам» навіть змоги розмочити рахунок . В підсумку гра закінчилася впевненою перемогою вінничан з рахунком 20:0.
Матч VI туру Вінницькі Вовки – Хмельницькі Бізони – 12:0
Останнім матчем цього дня для «Вовків» стала гра проти новоствореної команди із Хмельницька. Основною задачею команди «Бізони» на цей сезон було набратися опиту та зіграності , що в принципі їм і вдалося . Стосовно гри то вінничани для яких цей матч уже нічого не вирішував прагнули здобути перемогу «малою кров’ю» . Що їм впевнено і вдалося, команда швидко занесла два тачдауна , після чого стала награвати нові схеми та ігрові комбінації . В результаті матч такі закінчився з рахунком 12:0 на користь Вовків !!!!
Також до вашої увага результати решти зіграних матчі 12 червня у Вінниці.
Матчі Vтуру
Дніпропетровські Ракети – Хмельницькі Бізони 15:6
Матчі VІ туру
Житомирські Вепрі – Хмельницькі Бізони 19:6
Хмельницькі Бізони – Дніпропетровські Ракети 0:20
Дніпропетровські Ракети – Житомирські Вепрі 12:13
Отже в першу чергу вітаю команду «Вінницькі Вовки» з яскравою та впевненою перемогою у Чемпіонаті України з «флаг-футболу». Також варто відмітити що вінничани виграли всі свої матчі і здобули максимальну кількість очків 20 , цей факт лишній раз запевняє у закономірності даного результату !!!!!
Також бажаю успіхів команді у майбутньому та не зупинятися на досягнутому ,а здобути подібних висот у змаганнях у «повний контак»

Всім командам учасникам бажаю удачі та феєричних перемог у майбутньому !!!)))

Автор: Коля Корж

Схожі записи

Товариська гра проти “Слов’ян”

Товариська гра проти “Слов’ян”

01.05.2009
При спекотній погоді 26 квітня на стадіоні ЦПКіВ ім. Горького відбувся матч між Вінницькими «Вовками» та Київськими «Слов’янами». Гра носила товариський характер , тай на полі не спостерігалося ...
Читати далі
“Вовчиці” виграли у “Бульдогів” 38:18

“Вовчиці” виграли у “Бульдогів” 38:18

10.08.2014
Сьогодні о 12:00 на полі школи №34 відбувся історичний матч – вперше в Україні зіграли жіночі команди з флаг-футболу. Хоч це був і товариський матч, але дівчата обох команд змагалися ...
Читати далі
Сноу-флаг в Вінниці

Сноу-флаг в Вінниці

18.01.2010
Зима для більшості команд це офф-сезон, але для чого втрачати цілий сезон? Погода на вулиці сніжна, температура не більше 10 градусів морозу, сонце світить, вітру нема. Це ж ідеальна погода для ...
Читати далі