24.02.2019

«Вовки» бронзові призери Зимового кубку України з флаг-футболу

23 лютого в спорткомплексі Київського національного університету будівництва і архітектури пройшов Зимовий Кубок УЛАФ з флаг-футболу серед чоловіків.

Знакова подія для українського флаг-футболу. По-перше, зимових змагань не було досить довгий час, а по-друге, можна з упевненістю сказати, що сезон американського футболу 2019 офіційно відкрито!

У Кубку брали участь 6 команд – «Шторм» з Одеси, «Пантери» з Полтави, «Дельфіни» з Маріуполя, «Юнайтед» з міста Дніпро, «Вовки» з Вінниці та «Молотобойці» з Києва.

Першу гру «Вовки» зіграли з «Дельфінами» і, на жаль, програли її з розривом менше 1 тачдауна 32-36. Поки захист обох команд «спав», гравці нападу заробляли очки, про що говорить рахунок.

Другу гру вінничани виграли у дніпрян з рахунком 13-19. В цьому матчі ключову роль зіграли захисти команд, які показали якісну гру.

У матчі плей-оф, куди вийшли «Вовки», довелось помірятись силами зі «Штормом». Цього разу одесити були сильнішими за вінничан та виграли з рахунком 26-33. Одесити вийшли у фінал, а вінничани вийшли на полтавчан.

У матчі за бронзові медалі «Вовки» перемогли «Пантер» з рахунком 20-36.

Вітаємо команду «Шторм» з перемогою!

Висловлюємо подяку міському комітету спорту та молоді Вінниці за допомогу в організації поїздки, а також нашим спонсорам та партнерам за підтримку! А саме: фітнес клуба Planet Fitness, кросфіт залу CrossFit Vinnytsia, школі іноземних мов Wizard, ІТ компанії Astound.

Схожі записи

Одеські “Пірати” припинили участь у чемпіонаті

Одеські “Пірати” припинили участь у чемпіонаті

10.07.2017
Від керівництва клубу “Пірати” та керівництва УЛАФ стало відомо, що одеський клуб припиняє свою участь у чемпіонаті. Тому в усіх матчах, які “Пірати” не зіграли їм буде ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” вдома обіграли “Джокерів” з рахунком 60:6

“Вінницькі Вовки” вдома обіграли “Джокерів” з рахунком 60:6

12.06.2016
11 червня “Вінницькі Вовки” вдома приймали гостей з Києва команду “Джокери”. Матч відбувався у рамках чемпіонату УЛАФ. Молода і дуже амбіційна команда ...
Читати далі
“Вовки” програли “Бандитам” з рахунком 12:54

“Вовки” програли “Бандитам” з рахунком 12:54

16.06.2014
В цю неділю на стадіоні комплексу “Нива” відбувся матч з американського футболу між “Вінницькими Вовками” та “Бандитами” з міста Києва. Матч розпочався з ...
Читати далі