16.06.2013

“Вовки” програли “Дельфінам” з рахунком 36:44

15 червня на стадіоні «Хімік» о 17:00 розпочався матч Чемпіонату України з американського футболу між «Вінницькими Вовками» і «Азовськими Дельфінами».

Перемога потрібна була обом командам, оскільки вона гарантувала б «Вовкам» майже 100% потрапляння до фіналу чемпіонату, а «Дельфінам» перемога надала б шанс на конкурування за вихід у фінал. Одним словом, обом командам потрібно було перемагати.

Гості приїхали в складі 20 чоловік, а господарів було близько 25, але в американському футболі кількість не означає якість.

Після жеребкування «Вовки» нападали, але дійти до залікової зони їм не вдалося. «Дельфіни» ж свого шансу не втратили і зуміли одразу ж реалізувати свій шанс і занести тачдаун. В наступному нападі «Вовки» хоч і зібралися духом, але знову не змогли подолати захисту гостей. «Дельфіни» ж знову покарали захист «Вовків» і занесли ще один тачдаун.

Після відриву в 12 очок «Вовки» зробили певні переставнки та відповіли тачдауном і реалізацією. Після цього гра пішла на рівних і до кінця першої половини «Вовки» змогли навіть переважити рахунок на свою користь.

Друга половина гри була ще більш напруженою ніж перша. Після обміну парою тачдаунів, «Дельфінам» був зарахований ще один спірний, який встановив рахунок 36:44. Такий неоднозначний момент деморалізував на деякий час «Вовків» однак хлопці не здавалися до останньої хвилини і боролися з усіх сил, оскільки шанс звести гру до овертайму лишався до останньої хвилини. Однак, свисток пролунав за декілька ярдів від залікової зони «Дельфінів» і встановив кінцевий рахунок 36:44 на користь гостей.

В складі господарів набраними очками відзначилися: №9 Перегончук Сергій, №44 Бурлака Максим, №33 Катеринчак Ігор та №87 Хомин Євген.

Який би не був кінцевий рахунок, «Вовки» щиро вдячні команді гостей та глядачам за активну підтримку, яку відчували всі гравці на полі.

P.S.

Варто сказати, що не останню роль в кінцевому результаті і якості гри зіграли судді. По регламенту кожен матч має обслуговувати команда з 4 професійних суддів. На гру цю гру прибув один суддя, а двох «Вовкам» довелося шукати з травмованих гравців.

Схожі записи

“Вінницькі Вовки” розпочали сезон 2017 з перемоги

“Вінницькі Вовки” розпочали сезон 2017 з перемоги

20.03.2017
18 березня наша команда на виїзді зіграла перший у цьому році товариський матч проти команди “Гепарди” з м. Южне та перемогла з рахунком 0:18. Це була дуже важлива і бажана гра для ...
Читати далі
Тренувально-показова гра 01.11.2009

Тренувально-показова гра 01.11.2009

23.10.2009
01.11.2009 відбудеться тренувально-показова гра команди «Вінницькі Вовки». Гра проходитиме в центральному парку культури і відпочинку ім. Горьгого на центральному стадіоні. Командування клубу ...
Читати далі
“Вовки” програли “Піратам” 34:61

“Вовки” програли “Піратам” 34:61

01.07.2014
29 червня в Одесі відбулася дуже важлива гра для нашої команди, в якій, можна так сказати, вирішувалася доля путівки в плей-оф з групи А Вищої ліги Чемпіонату України з американського футболу. ...
Читати далі