16.06.2013

“Вовки” програли “Дельфінам” з рахунком 36:44

15 червня на стадіоні «Хімік» о 17:00 розпочався матч Чемпіонату України з американського футболу між «Вінницькими Вовками» і «Азовськими Дельфінами».

Перемога потрібна була обом командам, оскільки вона гарантувала б «Вовкам» майже 100% потрапляння до фіналу чемпіонату, а «Дельфінам» перемога надала б шанс на конкурування за вихід у фінал. Одним словом, обом командам потрібно було перемагати.

Гості приїхали в складі 20 чоловік, а господарів було близько 25, але в американському футболі кількість не означає якість.

Після жеребкування «Вовки» нападали, але дійти до залікової зони їм не вдалося. «Дельфіни» ж свого шансу не втратили і зуміли одразу ж реалізувати свій шанс і занести тачдаун. В наступному нападі «Вовки» хоч і зібралися духом, але знову не змогли подолати захисту гостей. «Дельфіни» ж знову покарали захист «Вовків» і занесли ще один тачдаун.

Після відриву в 12 очок «Вовки» зробили певні переставнки та відповіли тачдауном і реалізацією. Після цього гра пішла на рівних і до кінця першої половини «Вовки» змогли навіть переважити рахунок на свою користь.

Друга половина гри була ще більш напруженою ніж перша. Після обміну парою тачдаунів, «Дельфінам» був зарахований ще один спірний, який встановив рахунок 36:44. Такий неоднозначний момент деморалізував на деякий час «Вовків» однак хлопці не здавалися до останньої хвилини і боролися з усіх сил, оскільки шанс звести гру до овертайму лишався до останньої хвилини. Однак, свисток пролунав за декілька ярдів від залікової зони «Дельфінів» і встановив кінцевий рахунок 36:44 на користь гостей.

В складі господарів набраними очками відзначилися: №9 Перегончук Сергій, №44 Бурлака Максим, №33 Катеринчак Ігор та №87 Хомин Євген.

Який би не був кінцевий рахунок, «Вовки» щиро вдячні команді гостей та глядачам за активну підтримку, яку відчували всі гравці на полі.

P.S.

Варто сказати, що не останню роль в кінцевому результаті і якості гри зіграли судді. По регламенту кожен матч має обслуговувати команда з 4 професійних суддів. На гру цю гру прибув один суддя, а двох «Вовкам» довелося шукати з травмованих гравців.

Схожі записи

“Вінницькі Вовки” вдома перемогли “Гладіаторів”

“Вінницькі Вовки” вдома перемогли “Гладіаторів”

29.05.2016
28 травня на стадіоні “Нива” відбувся матч команд “Вінницькі Вовки” та “Гладіатори” у рамках чемпіонату УЛАФ. На жаль команда гостей не зуміли дограти всі 4 ...
Читати далі
“Вовки” виграли останній матч сезону 2015 року

“Вовки” виграли останній матч сезону 2015 року

12.07.2015
11 липня на стадіоні “Нива” у Вінниці проходив останній матч Національного чемпіонату України з американського футболу 2015 року, в якому зустрічалися команди з Вінниці ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” на виїзді виграли у “Монархів” з Рівного

“Вінницькі Вовки” на виїзді виграли у “Монархів” з Рівного

16.05.2016
15 травня в м. Рівне відбувся перший матч для “Вінницьких Вовків” у рамках чемпіонату УЛАФ. Наша команда зустрічалася з місцевими “Монархами”, як вже встигла зіграти свій ...
Читати далі