24.06.2019

«ВОВКИ» ДОСТОЙНО ЗІГРАЛИ З «ЛІСОРУБАМИ»

23 червня в Ужгороді в рамках регулярного чемпіонату УЛАФ відбулася гра «Вінницьких Вовків» із місцевими «Лісорубами» в раунді вайлд-кард. Наша команда відстоювала право продовжувати участь у Суперлізі 2019. Це був дуже цікавий, напружений та хвилюючий матч, в якому наші хлопці проявили справжній вовчий характер, неабияку стійкість, витривалість та мужність.

Рахунок у першій чверті відкрили «Вовки» – №23 Сидорук Ярослав заніс тачдаун та здійснив вдалу 1-очкову реалізацію. Далі нашій команді вдалось заробити ще два тачдауни – відзначились №23 Сидорук Ярослав та №43 Дзиганський Леонід. У другій чверті суперники відповіли одним тачдауном без реалізації. Тому на перерву команди пішли з рахунком 6:19 на користь «Вовків».

Друга половина матчу розпочалась досить активно та напружено – «Лісорубам» вдалось заробити ще 12 очок, занісши два тачдауни. Таким чином остання чверть стартувала з рахунком 18:19, однак, згодом суперникам вдалось занести ще два тачдауни та виконати дві реалізації. Наприкінці гри «Вовки» змогли змінити остаточний рахунок і заробити тачдаун та 2-очкову реалізацію – знову відзначився №23 Сидорук Ярослав.

Хоч боротьба завершилась рахунком 34:27 на користь господарів поля, наші хлопці показали себе як справжні бійці, які готові змагатися до кінця, не зважаючи на будь-які обставини. Таким чином для «Вовків» гра з «Лісорубами» стала завершальною в чемпіонаті УЛАФ SUPER LEAGUE 2019.

Команда дякує вболівальникам за постійну допомогу та підтримку на всіх домашніх та виїзних іграх і запевняє, що наступного ігрового сезону радуватиме прихильників футболу не тільки яскравими та драйвовими матчами, а й численними перемогами та здобутками. В кашу!

Схожі записи

Зграя вовків сильніше прайду левів

Зграя вовків сильніше прайду левів

07.04.2013
6 квітня на стадіоні міського парку культури зійшлися Львівські Леви та Вінницькі Вовки. Цей товариський матч був необхідний для обох команд в переддень сезону Чемпіонату України 2013 для ...
Читати далі
Вінниця відкриває ігровий сезон 2009

Вінниця відкриває ігровий сезон 2009

19.03.2009
28-го березня на стадіоні ЦПКіВ ім. Горького пройде (хоч і з запізненням) Зимовий чемпіонат України з американського футболу. Це традиційний турнір з арена-боуллу, що проводиться для підготовки ...
Читати далі
“Вовки” зайняли 5-те місце в кубку Монте Кларка

“Вовки” зайняли 5-те місце в кубку Монте Кларка

04.03.2019
3 березня наша команда вперше прийняла участь у міжнародних змаганнях кубку Монте Кларка, який проходив у Мінську. Потрапивши у найсильнішу групу нашій команді не вдалось вийти у плей-оф. Перший ...
Читати далі