03.06.2013

«Вовки» обіграли «Мустангів» з рахунком 36:6


2-го червня на стадіоні Центрального парку ім. Горького в м. Вінниці проходив матч Чемпіонату України з американського футболу першої ліги. «Вінницькі Вовки» приймали гостей з м. Павлоград «Мустангів».

Після жеребкування «Вовки» отримали право нападати першими чим скористалися в повній мірі заробивши 8 очок. Перший тачдаун на рахунку №33 Катеринчака Ігоря, а реалізацію заробив №23 Оборонко Сергій. «Мустанги» ж в свою чергу заносять тачдаун силами №87 Герасименка Геннадія.

Після такого обміну тачдаунами «Вовки» зібрались і вже до кінця гри зуміли захистити свою залікову зону від «Мустангів» не давши їм заробити жодного очка.

В першій половині зі складу «Вовків» відзначився ще №87 Перегончук Сергій, який заробив 8 очок занісши тачдаун та реалізацію. На перерву команди пішли з рахунком 22:6.

Друга половина пройшла також за переваги «Вовків» і їм вдалося заробити ще 14 очок силами №30 Пиндика Артема, Катеринчака Ігоря та Перегончука Сергія.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 36:6 на користь господарів.

Варто відмітити, що до цього матчу «Вовки» підготувалися не тільки в ігровому плані, а і в організаційному: по місту розклеювалися оголошення, на радіо прокручувалася реклама, була організована масова інтернет розсилка, матч обслуговувався коментатором, а також була продумана розважальна програма для глядачів. Всі старання були винагородженні, і на трибунах зібралося більше 500 глядачів!, що на сьогоднішній день є рекордом для Першої ліги, а можливо і для всіх матчів з американського футболу в Україні.

Схожі записи

“Вовки” програли “Бандитам” з рахунком 58:14

“Вовки” програли “Бандитам” з рахунком 58:14

07.05.2015
2 травня на стадіоні «Спартак» пройшов другий матч групи В ХХІ Національного чемпіонату України з американського футболу між київськими «Бандитами» і вінницькими «Вовками». Перша чверть матчу ...
Читати далі
Американський футбол у Рівному

Американський футбол у Рівному

06.05.2010
У Рівному відбувся третій тур чемпіонату України з американського футболу «флаг-ліга» (безконтактна версія). На стадіоні мототрек визначали сильнішого чотири колективи: «Рівненські монархи», ...
Читати далі
Товариська гра проти “Слов’ян”

Товариська гра проти “Слов’ян”

01.05.2009
При спекотній погоді 26 квітня на стадіоні ЦПКіВ ім. Горького відбувся матч між Вінницькими «Вовками» та Київськими «Слов’янами». Гра носила товариський характер , тай на полі не спостерігалося ...
Читати далі