03.06.2013

«Вовки» обіграли «Мустангів» з рахунком 36:6


2-го червня на стадіоні Центрального парку ім. Горького в м. Вінниці проходив матч Чемпіонату України з американського футболу першої ліги. «Вінницькі Вовки» приймали гостей з м. Павлоград «Мустангів».

Після жеребкування «Вовки» отримали право нападати першими чим скористалися в повній мірі заробивши 8 очок. Перший тачдаун на рахунку №33 Катеринчака Ігоря, а реалізацію заробив №23 Оборонко Сергій. «Мустанги» ж в свою чергу заносять тачдаун силами №87 Герасименка Геннадія.

Після такого обміну тачдаунами «Вовки» зібрались і вже до кінця гри зуміли захистити свою залікову зону від «Мустангів» не давши їм заробити жодного очка.

В першій половині зі складу «Вовків» відзначився ще №87 Перегончук Сергій, який заробив 8 очок занісши тачдаун та реалізацію. На перерву команди пішли з рахунком 22:6.

Друга половина пройшла також за переваги «Вовків» і їм вдалося заробити ще 14 очок силами №30 Пиндика Артема, Катеринчака Ігоря та Перегончука Сергія.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 36:6 на користь господарів.

Варто відмітити, що до цього матчу «Вовки» підготувалися не тільки в ігровому плані, а і в організаційному: по місту розклеювалися оголошення, на радіо прокручувалася реклама, була організована масова інтернет розсилка, матч обслуговувався коментатором, а також була продумана розважальна програма для глядачів. Всі старання були винагородженні, і на трибунах зібралося більше 500 глядачів!, що на сьогоднішній день є рекордом для Першої ліги, а можливо і для всіх матчів з американського футболу в Україні.

Схожі записи

Вовки, Вепрі, Слов’яни, Ракети. Хто сильніше?!

Вовки, Вепрі, Слов’яни, Ракети. Хто сильніше?!

06.03.2009
За підготовкою до Драфту-09 ми забулися розповісти про найближчу гру, яка чекає на нашу команду. Це буде міні-турнір 7 березня в м. Дніпропетровськ. Турнір не носить ніякого офіційного статусу, а ...
Читати далі
Вінницький десант у Дніпропетровську

Вінницький десант у Дніпропетровську

06.10.2010
3 жовтня у місті Дніпропетровськ, відбувся перший стиковий матч за вихід у півфінал Кубка України між Дніпропетровськими Ракетами та Харківськими Атлантами. Гра прогнозувалась важкою. Ракети за ...
Читати далі
“Вовки” виграли у “Слов’ян” з рахунком 34:16

“Вовки” виграли у “Слов’ян” з рахунком 34:16

24.11.2013
23 листопада о 12:00 на стадіоні “Нива” зустрічалися команди Вінниці та Києва. Це був товариський матч для “обкатки” нових гравців, та перевірки напрацьованих комбінацій. ...
Читати далі