03.06.2013

«Вовки» обіграли «Мустангів» з рахунком 36:6


2-го червня на стадіоні Центрального парку ім. Горького в м. Вінниці проходив матч Чемпіонату України з американського футболу першої ліги. «Вінницькі Вовки» приймали гостей з м. Павлоград «Мустангів».

Після жеребкування «Вовки» отримали право нападати першими чим скористалися в повній мірі заробивши 8 очок. Перший тачдаун на рахунку №33 Катеринчака Ігоря, а реалізацію заробив №23 Оборонко Сергій. «Мустанги» ж в свою чергу заносять тачдаун силами №87 Герасименка Геннадія.

Після такого обміну тачдаунами «Вовки» зібрались і вже до кінця гри зуміли захистити свою залікову зону від «Мустангів» не давши їм заробити жодного очка.

В першій половині зі складу «Вовків» відзначився ще №87 Перегончук Сергій, який заробив 8 очок занісши тачдаун та реалізацію. На перерву команди пішли з рахунком 22:6.

Друга половина пройшла також за переваги «Вовків» і їм вдалося заробити ще 14 очок силами №30 Пиндика Артема, Катеринчака Ігоря та Перегончука Сергія.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 36:6 на користь господарів.

Варто відмітити, що до цього матчу «Вовки» підготувалися не тільки в ігровому плані, а і в організаційному: по місту розклеювалися оголошення, на радіо прокручувалася реклама, була організована масова інтернет розсилка, матч обслуговувався коментатором, а також була продумана розважальна програма для глядачів. Всі старання були винагородженні, і на трибунах зібралося більше 500 глядачів!, що на сьогоднішній день є рекордом для Першої ліги, а можливо і для всіх матчів з американського футболу в Україні.

Схожі записи

«Вовки» виграли у «Мустангів» і вийшли у фінал

«Вовки» виграли у «Мустангів» і вийшли у фінал

29.07.2013
27-го липня в м. Павлоград відбулася гра між «Вінницькими Вовками» та «Павлоградськими Мустангами» в якій вінничанам потрібно було вигравати щоб пройти до фіналу чемпіонату. Павлоградці ж в свою ...
Читати далі
“Вовки” обіграли “Витязів” 52:12

“Вовки” обіграли “Витязів” 52:12

30.09.2013
29-го вересня на стадіоні Центрального парку культури та відпочинку відбулася товариська гра між “Вовками” та “Витязями”. На цю гру обидві команди ставили свої плани: ...
Читати далі
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З   «флаг-футболу»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З «флаг-футболу»

14.06.2010
12 червня у місті Вінниця на стадіоні Вінницького державного аграрного університету відбувся шостий тур «Чемпіонату України з Флаг-футболу», в якому і визначився чемпіон. У змаганнях участь ...
Читати далі