05.11.2017

“Вовки” U13 – Чемпіони України з флаг-футболу!

4 листопада, у Вінниці визначився володар “Кубку Залізного вовка” та перший чемпіон ДЮЛАФ з флаг-футболу серед дитячих команд 2017 року.

За жеребом, першу ігрову пару склали “Вінницькі Вовки” та “Монархи”. У цій грі сильнішими виявилися “Вовки”, які перемогли з рахунком 13:6.

До речі, саме такий рахунок було зафіксовано і у другій півфінальній грі – “Hammerers” vs “Flyers”. 13:6 на користь “Молотобійців”, яким належало битися у фіналі Кубку з “Вінницькими Вовками”.

В матчі за третє місце “Кубку Залізного Вовка” грали “Монархи” та “Flyers”. При цьому вже було відомо, що при будь якому результаті “Монархи” вже ставали бронзовими призерами Чемпіонату ДЮЛАФ з флаг-футболу серед дитячих команд, то вони грали розкутіше і перемогли “Flyers” з переконливим рахунком 26:6.

А ось фінал видався напруженим. Ані “Вовки”, ані “Молотобійці” не змогли в основний час ігри змінити рахунок. 0:0 і команди пішли на овертайм. А вже у овертаймі більш вдалими виявилися “Вінницькі Вовки”: 6:0 – скромна перевага “Вовків”, але все одно це перемога.

Отже, “Вінницькі Вовки” заволоділи “Кубком Залізного Вовка”! До речі, це другий їх кубок – перший кубок “Молот Сварога” вінничани здобули у Києві 1 жовтня. За лаштунками усіх розіграшів Кубків з флаг-футболу, “Вовки” стали першими чемпіонами ДЮЛАФ з флаг-футболу серед дитячих команд 2017. вони перемогли у 5 матчах із 6 – це найкращій результат серед усіх команд.

Завдяки результатам особистих зустрічей між “Молотобійцями” та “Монархами”, у яких виявилася рівна кількість турнірних очок, та кращої різниці забитих/пропущених, друге місце у чемпіонаті посіли “Hammerers” із Києва, вони стали срібними призерами Чемпіонату ДЮЛАФ з флаг-футболу. Бронза, як вище було зазначено, у “Монархів”.

Джерело: www.dulaf.org.ua

Схожі записи

Результати матчів «Вовки»-«Орли» U13 та U15

Результати матчів «Вовки»-«Орли» U13 та U15

08.07.2018
7 липня наш клуб приймав гостей з м. Здолбунів. Відбулось 2 товариських матчі у вікових категоріях U13 та U15. Якщо гравці команд U15 вже мали ігровий досвід, то для U13 це був перший матч з ...
Читати далі
Весняний кубок Вінниці з флаг-футболу U11, U13

Весняний кубок Вінниці з флаг-футболу U11, U13

18.04.2018
22 квітня на стадіоні Центрального парку відбудеться відкритий кубок Вінниці з флаг-футболу U11, U13 під егідою ДЮЛАФ. Команди-учасники: «Вовки» м. Вінниця, «Молотобійці» м. Київ, «Патріоти» м. ...
Читати далі
МОЛОДІ «ВОВКИ» ВИРУШАЮТЬ НА МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР В УГОРЩИНУ

МОЛОДІ «ВОВКИ» ВИРУШАЮТЬ НА МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР В УГОРЩИНУ

04.06.2019
Цієї п’ятниці дві юнацькі команди клубу «Вовків» U13 та U15 вирушають до Угорщини. Саме там, 9 червня у м. Дьєр відбудеться міжнародний турнір з американського футболу – Győr International ...
Читати далі