23.11.2013

Вовки - Слов’яни

Товариський матч
34 : 16


23 листопада о 12:00 на стадіоні “Нива” зустрічалися команди Вінниці та Києва. Це був товариський матч для “обкатки” нових гравців, та перевірки напрацьованих комбінацій. Умови для гри були просто ідеальні: синтетичне покриття стадіону у чудовому стані, погода була просто прекрасна – ні краплі дощу, ні палючого сонця.

Гра почалася з нападу “Слов’ян”(варто зазначити, що вони приїхали молодим складом), який закінчився тачдауном гравця №85 і реалізацією №52. В свою чергу “Вовки” не заставили глядачів довго чекати і відповіли тачдауном, який заніс капітан команди Білоконь Олександр №13. Далі гра йшла на користь господарів і в першій половині відзначилися:  тачдауном №87 Хомин Євген,  реалізацією №8 Косс Євгеній, тачдауном № 22 Іванюк Олексій, тачдауном №97 Богач Олександр.  На перерву команди пішли з рахунком 8:24 на користь вінничан.

В другій половині гри, “Вовки” виставили менш досвідчених гравців, що в кінцевому результаті відзначилося на результаті половини, яка закінчилася з нічийним рахунком 8:8. У гостей відмітився тачдауном і реалізацією №52, а у господарів тачдаун на рахунку №86 Леонтьєва Олександа та реалізацією №97 Богача Олександра.

Протягом усієї гри на полі можна було помітити багато новачків, серед яких варто відмітити: Іванюка Олексія, Тимощука Дмитра, Шипка Володимира, Малюшка Вадима, Горбунова Олексія, Кондратюка Сергія, які вийшли на поле в першому для себе матчі.