07.09.2014

Вовки - Витязі

Чемпіонат України
62 : 00

7 вересня наше місто приймало матч 5-го туру Чемпіонату України з американського футболу в якому зустрічалися “Вовки” та “Витязі”.

Гра розпочалася о 14:00, на жаль, погода була не найсприятливіша, адже стояла спека більше ніж 27 градусів, а під каркасами гравців вона зашкалювала за 50. З перших розіграшів стало зрозуміло, що “Вовки” серйозно націлилися на перемогу і переважали противника протягом усього матчу.

Гостям лише одного разу вдалося підійти до залікової зони “Вовків”, коли вони могли набрати очки, однак невдале виконання філдголу не дозволило їм відкрити рахунок.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 62:0 на користь “Вовків”.

В складі вінничан набраними очками відзначилися: Білоконь Олександр, Богач Олександр, Іванюк Олексій, Катеринчак Ігор, Оборонко Сергій, Тацков Дмитро та Хомин Євген.

Цей матч став дебютним для 3 молодих “вовків”: Радчинського Валентина, Жука Віталія та Вдовіченка Євгена. Вітаємо їх з першим “бойовим” хрещенням.

В перерві між половинами після виступу гурпи підтримки проводилося врученні призів переможцям конкурсу, який проводила команда напередодні матчу.

W_iNMSrnIJQ

На грі проводився продаж сувенірної продукції “Вовків” і всі зароблені гроші будуть направлені на потреби бійців АТО, які воюють на сході країни.

vJSpCAD9Exg

Гравці команди вдячні суддівській бригаді за гарно проведений матч, вболівальникам, підтримка яких була як завжди вражаюча, а також команді “Витязі”.