Вовки - Витязі

Товариський матч
52 : 12

29-го вересня на стадіоні Центрального парку культури та відпочинку відбулася товариська гра між “Вовками” та “Витязями”.

На цю гру обидві команди ставили свої плани: “Вовки” – зіграти першу гру в офіційному форматі Чемпіонату України вищої ліги 11*11, а “Витязі” – випробувати нових гравців та нові ігрові схеми. Перемога для обох команд була бажаною, але не обов’язковою і не принциповою ціллю.

Погода як не дивно видалася просто ідеальною: ніякого дощу, вітру чи палючого сонця лише прохолодний вітерець та ясне небо. Гра почалася з володіння “Вовків”, яке закінчилося тачдауном та реалізацією. “Витязі” під час свого володіння не зуміли досягти залікової зони вінничан, давалася в знаки незіграність в діях команди нападу і з іншого боку зіграність і підготовленість захисту “Вовків”. Гра по всьому ходу проходила за переваги вінницької команди, яка не давала можливості противнику заробляти очки, а сама в свою чергу  реалізовувала існуючі моменти. На перерву команди пішли з рахунком 28:6 на користь господарів.

Після перерви гра суттєво не змінилася. “Вовки” за відчутної переваги почали випускати більше молодих гравців для їх апробації, які занесли ще 4 тачдауни. Команда гостей почала краще грати в захисті і зуміла трошки зупинити напір вінничан і використавши помилку противника занести ще один тачдаун.  Фінальний свисток зафіксував рахунок 52:12.

Серед гравців “Вовків” набраними очками відзначилися: Катеринчак Ігор, Тацков Дмитро, Косс Євгеній, Пиндик Артем та Леонтьєв Олександр.

Варто відмітити, що гра була напрочуд чистою та безконфліктною та без травм, що говорить про те, що рівень культури гри гравців з кожним роком росте.

Дякуюємо всім глядачам, хто прийшов та підтримав рідну команду. Ми граємо для вас!