02.10.2018

“Вовків U15” перемогли “Орлів U15” у овертаймі

30 вересня о 13:00 розпочався матч в якому зустрілись вінницькі “Вовки U15” та “Орли U15” з міста Здолбунів. Наші вихованці вже двічі зустрічались з цією командою і двічі програвали хоч і з мінімальним розривом в 1 тачдаун (минулого року з рахунком 16:8, цього року – 38:46).

Тому на цей матч «вовки» були налаштовані тільки перемагати. Так і сталось, але не так просто як хотілось. З самого початку наш захист заробив 2 очки зловивши гравця «Орлів» у його ж заліковій зоні і аж до четвертої чверті рахунок був незмінний – 2:0 на нашу користь. Потім “Орли” після невдалого пасу нашого квотербека роблять перехват і заносять тачдаун та реалізацію, рахунок стає 2:8 не на нашу користь, а до завершення матчу залишається менше 2 хвилин. Квотербек Павло Парамєйчук після своєї помилки виправляє ситуацію і вдалими пасами заробляє для команди цей необхійдний тачдаун. Рахунок стає 8:8 і матч переходить у овертайм.

В овертаймі наша команда отримала володіння і на куражі одразу ж за декілька спроб занесла тачдаун. І жирну крапку у цьому матчі поставив захист «Вовків», який протягом всього часу грав просто на відмінно – хлопці зуміли зупинити ранінбека «Орлів» за декілька дюймів від необхідних йому 10 ярдів. Останні 10 хвили матчу глядачі вболівали вже стоячи, емоції і адреналін зашкалювали. Такого крутого камбека в історії юних «Вовків» ще не було.

Гравці обох команди показали гідну гру і характер за що їм окрема подяка.

Дякуємо команді «Орли» за чисту і гарну гру. Також дякуємо нашим дівчатам з групи підтримки та вболівальникам, які нас підтримували!

Клуб «Вінницькі Вовки» дякує головному спонсору дитячої команди ІТ компанії Astound Commerce та нашим партнерам, а саме: фітнес клубу Planet Fitness, кросфіт залу Crossfit Vinnytsia, магазину спортивного харчування kingshop.com.ua, суші бару YamaЕкспрес-піца, інформаційному порталу Vezha, радіо «Такт», газеті «Місто», мінеральній воді «Барчанка» та Комітету з фізичної культури та спорту м. Вінниці.

Схожі записи

Юніорська команда”Вінницьких Вовків” перемогла “Монархів”

Юніорська команда”Вінницьких Вовків” перемогла “Монархів”

09.10.2017
8 жовтня у Вінниці проходив 2-й тур Чемпіонату дитячо-юнацької ліги американського футболу, в якому зустрічались команди “Вінницькі Вовки” та “Монархи”. Для обох команд це був 1-й матч у рамках ...
Читати далі
Юні “Вінницькі Вовки” вибороли 2 золота у Білій Церкві

Юні “Вінницькі Вовки” вибороли 2 золота у Білій Церкві

27.03.2017
25 березня у м. Біла Церква відбувся перший в історії України кубок дитячих команд з американського футболу. Змагання проводились у 3 вікових категоріях: 12-13 років, 14-15 років та 16-17 років. ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” U15 – віце-чемпіони чемпіони України

“Вінницькі Вовки” U15 – віце-чемпіони чемпіони України

05.11.2017
Закінчився Чемпіонат ДЮЛАФ з американського футболу, розв’язана інтрига перших в Україні змагань серед юнацьких команд. 4 листопаду у Вінниці була написана нова сторінка у новітній історії ...
Читати далі