14.02.2016

«Wolves Cheerleading Team»: одночасно і спортсменки, і вболівальниці

VINNYTSIA WOLVES CHEERLEADING TEAM

VINNYTSIA WOLVES CHEERLEADING TEAM

Черлідинг – один з найбільш видовищних видів спорту, який об’єднує елементи шоу, гімнастики, акробатики і сучасних танців. Це змагання груп підтримки спортивних команд. В США та багатьох інших країнах черлідинг користується шаленою популярністю. В Україні та Вінниці також триває стрімкий розвиток цього престижного спорту. У деяких навчальних закладах нашого міста існують аматорські секції черлідингу. Їхні вихованки на змаганнях підтримують своїх друзів – школярів і студентів. Але лише команда «Вінницькі Вовки», яка є одним з лідерів чемпіонату України з американського футболу, підійшла до цього професійно. В лютому до групи підтримки «Wolves Cheerleading Team» розпочався набір всіх охочих дівчат і жінок. На тренуванні побував і кореспондент RIA.

  На сезон потрібно багато номерів

В спортзалі займалися 13 представниць прекрасної статі – і школярки, і студентки, і працюючі. Двогодинне заняття розбите на два етапи. Перший – розминка, яка триває цілу годину. В цей день дівчата робили вправи на розтяжку і гнучкість, качали прес, вчилися зберігати баланс під час ходьби на носочках тощо. До речі, на наступному занятті все це замінять силові вправи, що допоможе виконувати акробатичні трюки, піраміди тощо. В другій половині тренування дівчата опановували один з номерів, який вони демонструватимуть в перерві поєдинків з американського футболу. Адже чемпіонат України за участі «Вінницьких Вовків» стартує вже незабаром – наприкінці квітня.   – Черлідерські номери можуть займати різний час. Від 2 до 3,5 хвилини. На сезон нам потрібно вивчити чимало різних номерів. Адже в цьому чемпіонаті України ми прагнемо продемонструвати всі свої навички і вміння, – каже 22-річна керівник секції «Wolves Cheerleading Team» Аліса Закревська.

У вільний від роботи час 22-річна

Людмила Грушко займається черліденгом два роки, постійно виступає на матчах «Вовків». Вона має гарну танцювальну підготовку, адже навчалася народним танцям. – В черліденгу в порівнянні з народними танцями є ще складні акробатичні елементи, піраміди. Окрім того, ми не тільки виступаємо в перерві матчу, але й знаходимося біля трибун під час гри – заряджаємо публіку і надихаємо своїх гравців, використовуючи придумані нами речівки, помпони і запальні танцювальні рухи. Безумовно, «Вовки» перемагають за рахунок своєї важкої праці. А ми просто намагаємося їм допомогти, – каже Людмила. Людмила Грушко має вищу освіту, працює викладачем англійської мови. Але з поїздками на матчі у дівчини проблем не виникає, адже «Вовки» грають у вихідні.  – Я отримую колосальне задоволення від черліденгу. У нас дуже гарний колектив однодумців, з дівчатами приємно спілкуватися. Причому більш досвідчені спортсменки підтримують новачків, – каже Людмила Грушко.

Мрія дитинства збулася

16-річна студентка Вінницького торговельно-економічного коледжу Аліна Кавун тільки почала займатися черліденгом. Вона є наймолодшою у секції «Wolves Cheerleading Team». – Опанувати цей вид спорту – мрія всього дитинства. Мені дуже подобалося спостерігати за виступами з черліденгу у телестрічках, – поділилася Аліна Кавун. – Танцями я ніколи не займалася, проте відвідувала секції гандболу і волейболу. Поки що мені важко. Щоб наздогнати досвідчених черлідерш, я додатково тренуюся вдома, повторюю вправи і танцювальні рухи під надану керівником музику. 17-річна студентка Вінницького національного медичного університету Ксенія Гагалушко – також новачок у черліденгу. Дівчина, яка родом з Кривого Рогу (Дніпропетровська область), 11 років займалася бальними танцями та пробувала себе у крос-фіті (функціональний тренінг з різних видів спорту). – Це все допомагає мені в заняттях черліденгом. У бальних танцях необхідно гарно взаємодіяти з одним партнером, а тут – зі всією командою, що значно складніше. Для виконання красивих синхронних рухів на матчах треба дуже багато готуватися, – розповіла Ксенія Гагалушко.

Де тренуватися?

До команди з черліденгу «Wolves Cheerleading Team» запрошуються дівчата від 16 років. Верхнього обмеження у віці немає. Поки найстаршим вінницьким черлідершам – 27 років. Спортивна і танцювальна підготовка – необов’язкові.  Тренування проходять в залі “Сенсей” (пр. Коцюбинського, 43) щосереди з 20:00 до 22:00 та щосуботи з 19:30 до 21:30. Записатися можна за телефонами: (063)176-19-90, (050) 560-22-71 (Аліса Закревська).

thumb_158908_news_m

 

З історії «Wolves Cheerleading Team»

Черлідинг зародився в США в 1870-і роки і набув широкого поширення до середини XX століття. Спочатку це були виступи груп підтримки команд американських футболістів. Оскільки у Вінниці є команда з цього виду спорту, місцеві черлідирші вирішили її підтримувати.    – Наш клуб існує понад два роки тому. Спочатку це була черлідирська танцювальна команда, яка підтримувала спортсменів педагогічного університету. З часом ми вирішили перейти на інший рівень і почали співпрацювати з «Вінницькими Вовками». Вже півтора роки ми є офіційною черлідирською командою цього клубу, – інформує Аліса Закревська.  Лише з лютого цього року «Wolves Cheerleading Team» існує у форматі спортивної секції, куди запрошують всіх охочих. Її вихованці поки не беруть участь у Всеукраїнських змаганнях, але обов’язково планують це на майбутнє.   – Ми супроводжуємо «Вовків» на виїзні матчі. Беремо в поїздки дівчат не молодше 18 років. Але 16-річні черлідирші можуть виступати на домашніх іграх, – додає Аліса Закревська.
Джерело: http://vn.20minut.ua/Sport/wolves-cheerleading-team-odnochasno-i-sportsmenki-i-vbolivalnitsi-10482531.html

Схожі записи

Кривавий понеділок з “Вінницькими Вовками”

Кривавий понеділок з “Вінницькими Вовками”

23.10.2016
Грандіозна благодійна акція від “Вінницьких Вовків” 31 жовтня з 8:00 до 13:00 у тебе є унікальна можливість врятувати чиєсь життя. Прийди до центру переливання крові за адресою вул. ...
Читати далі
VINNYTSIA WOLVES CHEERLEADING TEAM вперше супроводжувала “Великий бокс”

VINNYTSIA WOLVES CHEERLEADING TEAM вперше супроводжувала “Великий бокс”

05.09.2016
На День міста, 3 вересня, у Вінниці на стадіоні Центрального парку відбувся фестиваль спорту  У його рамках пройшла Міжнародна матчева зустріч. Боксерський клуб «Українські отамани» виграв у ...
Читати далі
Friday I’m in Love. Черлидерши «Волков»

Friday I’m in Love. Черлидерши «Волков»

23.07.2016
В гостях у нашей еженедельной рубрики – группа поддержки винницкой команды. Группа поддержки винницких «Волков», на всех парах рвущихся в плей-офф УЛАФ, приняла участие в яркой фотосессии. Вот ...
Читати далі