07.05.2013

Як пройшов перший відбір до збірної України

З 1 по 4 травня в м. Феодосія проходив відбір до збірної України з американського футболу. Цієї події чекали всі вже декілька років, оскільки востаннє якісь згадування про збірну датуються ще 2002 роком.

Збори проходили на спортивній базі «Динамо» на березі Чорного моря, що не могло не радувати гравців. Загалом на збори приїхало близько 80 чоловік, з яких 60 це претенденти до збірної.

В перший день зборів відбулись тестування гравців з бігу (30 метрів на час) та силової підготовки (підйом штанги на груди). Далі претендентам був даний час на акліматизацію та відпочинок перед наступними 2 днями посилених тренувань.

На другий день почалися справжні пекельні тренування. Зранку всіх розділили відповідно до позицій, на які вони претендували. Кожну з секцій вів тренер збірної, який був обраний на попередньому зібранні ФАФУ. Головним тренером було обрано Олега Подоляку, тренером нападу – Андрій Кравченко, захисту та лайнбекерів – Руслан Чебаненко, лінії захисту – Владислав Авдеєнко, секондері – Євген Сосновський, ресиверів – Сергій Корнєв, квотербеків – Євгеній Блізнєцова.

Як показали тестування та вправи, досить велика кількість гравців була слабо підготовлена теоретично з одного боку через неспівпадіння внутрішньо командної термінології з термінологією запропонованою тренерським штабом збірної.

На третій день зборів, основним завданням було проведення матчу Захист vs Напад, де в повній мірі мали розкритися таланти кожного з гравців. Для якіснішого аналізу роботи гравців була замовлена вишка для зйомки гри з висоти. Та і взагалі весь тренувальний процес фільмувався головним тренером і після завершення зборів напрацьований матеріал був розданий всім тренерам для детальнішого аналізу кандидатів.

Загалом настрій під час і після зборів був позитивний у всіх гравців. Тепла погода, дружня обстановка, братерство та високий рівень організації заходу порадували всіх гравців.

Результати ж відбору будуть опубліковані 15 травня, після того як тренери опрацюють всі відео матеріали зі зборів. Чекаємо в яку з 3 груп (члени збірної, резерв збірної, кандидати до збірної) потраплять гравці «Вовків» Леонід Дзиганський, Ігор Катеринчак, Микола Корж та Олександр Котович.

Чекаємо на нові збори, які мають відбутися в вересні цього року.

Схожі записи

Юні “Вінницькі Вовки” вибороли 2 золота у Білій Церкві

Юні “Вінницькі Вовки” вибороли 2 золота у Білій Церкві

27.03.2017
25 березня у м. Біла Церква відбувся перший в історії України кубок дитячих команд з американського футболу. Змагання проводились у 3 вікових категоріях: 12-13 років, 14-15 років та 16-17 років. ...
Читати далі
«Вовки» виграли у «Мустангів» і вийшли у фінал

«Вовки» виграли у «Мустангів» і вийшли у фінал

29.07.2013
27-го липня в м. Павлоград відбулася гра між «Вінницькими Вовками» та «Павлоградськими Мустангами» в якій вінничанам потрібно було вигравати щоб пройти до фіналу чемпіонату. Павлоградці ж в свою ...
Читати далі
«Вовки» зіграли товариський матч з «Титанами»

«Вовки» зіграли товариський матч з «Титанами»

25.06.2018
23 червня наша команда зіграла товариський матч у Кам’янець-Подільському з місцевими «Титанами». Чудова акуратна гра, яка пройшла у дружній обстановці і за прекрасної дощової погоди. Дякуємо ...
Читати далі