27.03.2017

Юні “Вінницькі Вовки” вибороли 2 золота у Білій Церкві

25 березня у м. Біла Церква відбувся перший в історії України кубок дитячих команд з американського футболу. Змагання проводились у 3 вікових категоріях: 12-13 років, 14-15 років та 16-17 років.

Наш клуб був представлений у двох наймолодших категоріях. Всі матчі вихованці “Вінницьких Вовків” виграли окрім першого, в якому програли 4очки столичним “Патріотам”. Однак враховуючи кількість перемог і різницю набраних очок “Вовкам” вдалось зайняти перше місце.

Таким чином в першому кубку з американського футболу 2 з 3 золотих комплектів нагород поїхали до Вінниці. Вітаємо наших юних спортсменів з першими перемогами!