03.10.2017

Юні “Вінницькі Вовки” завоювали “Молот Сварога”

1 жовтня у місті Києві проходив перший етап чемпіонату Дитячо-юнацької ліги американського футболу під назвою “Молот Сварога”.

В цьому колі змагань, згідно сітки чемпіонату, наш клуб був представлений дитячою командою з флаг-футболу віком 9-12 років. Боротись за перемогу у цьому кубку їм довелось з командами “Орли” м. Здолбунів, “Молотобійці” м. Київ та “Флаєрс” м. Київ.

За результатами жеребкування відкривати турнір випала честь “Вовкам” та “Орлам”.

У досить напруженому матчі, в якому був зафіксований лише 1 тачдаун та 2 сейфті перемогли вінничани з рахунком 10:0. Таким чином наша команда вийшла у фінал.

За результатами матчу-дербі “Молотобіці”-“Флаєрс” до фіналу вийшла перша команда, яка виграла з рахунком 18:6.

У матчі за 3-тє місце боролись “Орли” та “Флаєрс”. Перемогу здобули гравці зі Здолбунова з рахунком 13:6.

Фінальний матч між “Вовками” та “Молотобійцями” став кульмінацією кубка “Молот Сварога”. Трибуни підтримували обидві команди і спочатку рахунок не могли відкрити ні одна з команд, але поступово більш впевнені і зіграні вінничани почали заробляти очки. На куражі, який вони зловили, за 40 хвилин матчу їм вдалось занести 25 очок і втримати свою заліковку не давши противнику заробити жодного очка.

Таким чином на кубку “Молот Сварога” місця між командами розподілились наступним чином:

  1. “Вінницькі Вовки”
  2. “Молотобійці”
  3. “Орли”
  4. “Флаєрс”

Вже 8 жовтня на вас чекає матч з американського футболу між “Вінницькими Вовками” та “Монархами” з м. Рівне.

А 4 листопада у Вінниці пройде кубок “Сталевий Вовк” в якому зіграють діти та юніори у флаг-футбол та американський футбол.

Схожі записи

Юні “Вінницькі Вовки” вибороли 2 золота у Білій Церкві

Юні “Вінницькі Вовки” вибороли 2 золота у Білій Церкві

27.03.2017
25 березня у м. Біла Церква відбувся перший в історії України кубок дитячих команд з американського футболу. Змагання проводились у 3 вікових категоріях: 12-13 років, 14-15 років та 16-17 років. ...
Читати далі
Американський футбол у День Європи у Вінниці 20 травня

Американський футбол у День Європи у Вінниці 20 травня

15.05.2017
Вперше американський футбол Вінниці включений в офіційну програму святкування Дня Європи! Запрошуємо всіх 20 травня розпочати святкування Дня Європи саме зі стадіону у Центральному парку. Об ...
Читати далі
«Вовки» U15 привезли срібло з Відня

«Вовки» U15 привезли срібло з Відня

06.06.2018
З 30 травня по 3 червня у м. Відень (Австрія) відбувався міжнародний юнацький турнір з американського футболу. 15 наших вихованців у складі збірної України прийняли участь у цьому турнірі. Разом ...
Читати далі