03.10.2017

Юні “Вінницькі Вовки” завоювали “Молот Сварога”

1 жовтня у місті Києві проходив перший етап чемпіонату Дитячо-юнацької ліги американського футболу під назвою “Молот Сварога”.

В цьому колі змагань, згідно сітки чемпіонату, наш клуб був представлений дитячою командою з флаг-футболу віком 9-12 років. Боротись за перемогу у цьому кубку їм довелось з командами “Орли” м. Здолбунів, “Молотобійці” м. Київ та “Флаєрс” м. Київ.

За результатами жеребкування відкривати турнір випала честь “Вовкам” та “Орлам”.

У досить напруженому матчі, в якому був зафіксований лише 1 тачдаун та 2 сейфті перемогли вінничани з рахунком 10:0. Таким чином наша команда вийшла у фінал.

За результатами матчу-дербі “Молотобіці”-“Флаєрс” до фіналу вийшла перша команда, яка виграла з рахунком 18:6.

У матчі за 3-тє місце боролись “Орли” та “Флаєрс”. Перемогу здобули гравці зі Здолбунова з рахунком 13:6.

Фінальний матч між “Вовками” та “Молотобійцями” став кульмінацією кубка “Молот Сварога”. Трибуни підтримували обидві команди і спочатку рахунок не могли відкрити ні одна з команд, але поступово більш впевнені і зіграні вінничани почали заробляти очки. На куражі, який вони зловили, за 40 хвилин матчу їм вдалось занести 25 очок і втримати свою заліковку не давши противнику заробити жодного очка.

Таким чином на кубку “Молот Сварога” місця між командами розподілились наступним чином:

  1. “Вінницькі Вовки”
  2. “Молотобійці”
  3. “Орли”
  4. “Флаєрс”

Вже 8 жовтня на вас чекає матч з американського футболу між “Вінницькими Вовками” та “Монархами” з м. Рівне.

А 4 листопада у Вінниці пройде кубок “Сталевий Вовк” в якому зіграють діти та юніори у флаг-футбол та американський футбол.

Схожі записи

22 вересня “Вовки U11” та “Вовки U15” вирушають у Київ

22 вересня “Вовки U11” та “Вовки U15” вирушають у Київ

20.09.2018
22 вересня в м. Київ відбудеться дві спортивні події з життя дитячого та юнацького американського футболу. О 13:00 розпочнеться кубок “Молот Сварога” – змагання з флаг-футболу ...
Читати далі
“Вінницькі Вовки” U15 – віце-чемпіони чемпіони України

“Вінницькі Вовки” U15 – віце-чемпіони чемпіони України

05.11.2017
Закінчився Чемпіонат ДЮЛАФ з американського футболу, розв’язана інтрига перших в Україні змагань серед юнацьких команд. 4 листопаду у Вінниці була написана нова сторінка у новітній історії ...
Читати далі
“Вовків U15” перемогли “Орлів U15” у овертаймі

“Вовків U15” перемогли “Орлів U15” у овертаймі

02.10.2018
30 вересня о 13:00 розпочався матч в якому зустрілись вінницькі “Вовки U15” та “Орли U15” з міста Здолбунів. Наші вихованці вже двічі зустрічались з цією командою і двічі ...
Читати далі