У Вінниці 30 травня відбувся матч чемпіонату України з американського футболу. Під час нього вінницька команда “Вінницькі вовки” зіграла з київською командою “Патріоти”. “Вовки” перемогли у матчі з результатом 7:0 та посіли перше місце у Дивізіоні West.

Як повідомляє команда “Вінницьких вовків”, це друга перемога команди в регулярному етапі чемпіонату України – Суперлізі 2021. Гра відбулася на стадіоні «Нива». Суперником вінничан стала команда «Патріоти» з Києва.

– Загалом гра видалась складною та напруженою, оскільки суперник в нас був досить потужний – київська команда теж претендує на перші місця в дивізіоні, – розповідають гравці «Вінницьких Вовків». – Побачили свої помилки, будемо виправляти і готуватись до наступної гри. Результатом задоволені, адже хоч і з невеликим рахунком, але ми перемогли! І ця перемога забезпечила нам перше місце в турнірній таблиці західного дивізіону чемпіонату України. 

Зазначається, що матч відбувався під час мінливої погоди – першу половину матчу йшов дощ, натомість під час другої половини гри світило сонце.

 

 

 

 

– Попри мінливу та дуже неочікувану погоду, яка то тішила теплом і сонцем, то вражала сильним дощем з градом, матч видався дуже яскравим, цікавим та видовищним, – пишуть в прес анонсі. – Наші хлопці продемонстрували неабияку стійкість, витривалість та справжній вовчий характер і зуміли перемогти суперників з рахунком 7:0.

Перша половина матчу пройшла дуже швидко, адже дощ та град внесли свої корективи у хід гри – ніхто не міг зробити жодного пасу, тому як зазначили судді, це була найшвидша перша половина гри за всі часи їхнього суддівства.

В другій половині розпочалась справжня гра захистів. «Вовки» випробовували своїх гравців на нових позиціях.

Три групи підтримки СК «Вінницькі Вовки» (доросла, юніорська та підліткова) підготували 10-хвилинний танцювальний флешмоб. Повідомляється, що наступна гра «Вовків» відбудеться 12 червня також у Вінниці. Суперниками наших спортсменів стануть київські «Слов’яни».

Нагадаємо, що свій перший матч чемпіонату України «Вовки» зіграли 16 травня на виїзді у Львові. Вінничани перемогли місцеву команду «Леви» з рахунком 6:7. Станом на 31 травня положення клубів в Дивізіонах після Другого туру Чемпіонату України з американського футболу виглядає так:

Джерело: vezha.ua