8 червня відбудеться другий тур чемпіонату УЛАФ з флаг-футболу серед жіночих команд. Цього разу наші «Вовчиці» вирушать до Кам’янця-Подільського для того, щоб вкотре поборотися за звання кращих. Вінничанки зіграють три основних матчі, суперниками в яких стануть київські «Бульдожки», «Титаніди» з Кам’янця-Подільского та «Horses» з Києва.

Дівчата як завжди серйозно та посилено готуються до чемпіонату і налаштовані дуже рішуче. Тому кожна гра обіцяє бути яскравою та багатою на цікаві моменти.

Нагадаємо, що нещодавно в Києві відбувся перший тур чемпіонату, в якому наша команда стала беззаперечним лідером, здобувши перемогу у всіх трьох матчах. Крім того, на сьогодні «Вовчиці» є 4-кратними чемпіонами України. Віримо, що свій успіх дівчата повторять ще не раз і цього разу також повернуться додому переможницями.

Ми щиро бажаємо нашим «Вовчицям» успіхів і вболіваємо за них. А для тих, хто хоче підтримати нашу команду особисто, зазначимо, що чемпіонат пройде 8 червня (субота) о 13:00 на стадіоні ім. Тонкочеєва (м. Кам’янець-Подільський). Дівчатам потрібна наша підтримка!