Команда з американського футболу “Вінницькі Вовки” отримала нового тренера, повідомляє Vlasno.info. На цю посаду вдалося запросити 62-річного Гордона Хікса із США.
– Ми зв’язалися з Гордоном через сайт “Еuroplayers.com”, – повідомив президент клубу та за сумісництвом колишній головний тренер Олександр Білоконь. – Раніше він тренував шкільні команди в себе на Батьківщині, а останнім його місцем роботу була команда з Риги, яку він привів до перемоги у латвійському чемпіонаті.
Гордон приступив до своїх обов’язків зовсім нещодавно — 29 березня, втім вже має амбіційні плани щодо розвитку американського футболу у Вінниці. – Він вже впроваджує власну програму тренувань, свою стратегію і хоче зробити великий “бум” у футболі в Україні, – сказав президент клубу.
– Однак з ігровою тактикою та стратегією він ще не визначився, хоче переглянути всіх гравців, які є в наявності, а вже потім будувати команду на свій розсуд. За словами Олександра, колектив “Вовків” дуже задоволений новим наставником.
Керівництво сподівається на нього, а футболісти радіють, що зможуть отримати нові знання та навички від людини з країни-родоначальниці цього виду спорту. Нагадаємо: раніше “Вовкам” вдалося “підписати” двох захисників-американців.
Джерело: vlasno.info