Перша гра і перемога “Вінницьких Вовків” в чемпіонаті УЛАФ

loss
Західний дивізіон 29.05.2017 - 16:28
Стадіон “Нива”

Резюме

28 травня “Вінницькі Вовки” приймали “Слов’ян” з Києва. Перший матч обіцяв бути непростим, оскільки суперник – титулована команда, багаторазовий призер чемпіонатів України. Однак, команда з Києва, вже 2-й рік переживає значні зміни і перебудову, бракує досвідчених гравців, йде зміна поколінь, тому це і відобразилось на результаті гри.

Матч почався з нападу вінничан, які одразу ж заробили 7 очок. Потім кияни спробували теж атакувати, але, захист “Вінницьких Вовків” щоразу зупиняв бігові і пасові комбінації суперника. Приблизно така ж картина збереглась і у 2-й чверті матчу – вінничани швидко атакують і заносять тачдауни, а гості в свою чергу поступово пробують заробити очки, але не можуть пробити захист господарів.

З третьої чверті гра і емоції потроху вщухли, оскільки, гравці добряче втомились бо і у вінничан і киян запасних гравців явно не вистачало.

У четвертій чверті гостям довелось замінити квотербека. Були спроби перехопити ініціативу у грі і спробувати “розмочити” рахунок, але їм цього так і не вдалось, на табло було зафіксовано 70:0 на користь “Вінницьких Вовків”.

В цьому матчі вінничани вперше зіграли під керівництвом нового тренера і основного квотербека Браяна Гессела і як бачимо результат досить непоганий, хоча всі гравці і тренерський штаб розуміють, що у “Слов’ян” зараз, мабуть, найслабший склад за останні 3-4 роки.

Дякуємо гравцям київської команди за те, що показали справжній характер і боролись до фінального свистка, вболівальникам за шалену підтримку, спонсорам та партнерам за те, що таке чудове відкриття ігрового сезону відбулось на 5+.