Вінницькі Вовки перемогли Київських Витязів з рахунком 62:0

Вовки

Чемпіонат України 20.07.2014 - 16:03
Київ

Резюме

20 липня в м. Києві відбулася гра між місцевою командою “Витязі” та гостями з Вінниці “Вовками”. Для вінничан цього року це була 4-та гра в рамках Чемпіонату України з американського футболу Вищої ліги, а для киян 3-тя.

З першої хвилин матчу “Вовкам” вдалося відкрити рахунок і занести перший тачдаун. Не зустрівши потужного супротиву вінничани поступово почали збільшувати рахунок і при цьому не помилялися в захисті, що дозволяло втримувати свою залікову зону “сухою”.

Після першої чверті на поле все частіше почали виходити молоді гравці “Вовків”, які потроху підтягуються до ігрового рівня команди. Декілька цікавих комбінацій у роботі спецкоманд теж зіграли важливу роль у фінальному рахунку, так як “Вовкам” вдалося зробити більше 5 перехватів. Злагоджена робота команди нападу та захисту дозволила до кінця матчу заробити 95 очок і не пропустити жодного. Отож, фінальний свисток зафіксував рахунок 95:0 на користь “Вінницьких Вовків”.

У складі нашої команди набраними очками відзначилися: Іванюк Олексій, Богач Олександр, Катеринчак Ігор, Тацков Дмитро, Косс Павло, Хомин Євген, Оборонко Сергій. Чудову гру у захисті показали: Дзиганський Леонід, Луцяк Віталій, Дмітрієв Олександр та Корчун Євгеній.

Варто відзначити для справедливості, що команда “Витязі” складається з молодих гравців, середній вік яких не перевищує 21 року, а ігрового досвіду у команди значно менше ніж у вінничан.

Дякуємо за таку гарячу підтримку з боку наших вболівальників, які приїхали з командою до Києва, а також нашій групі підтримки Wake Up.

Наступну гру “Вовки” зіграють у Вінниці 7-го вересня.