Чемпіонат УЛАФ Super League 23.06.2019 - 16:00

Вінниця

Вовки

Ужгород

Резюме

23 червня в Ужгороді в рамках регулярного чемпіонату УЛАФ відбулася гра «Вінницьких Вовків» із місцевими «Лісорубами» в раунді вайлд-кард. Наша команда відстоювала право продовжувати участь у Суперлізі 2019. Це був дуже цікавий, напружений та хвилюючий матч, в якому наші хлопці проявили справжній вовчий характер, неабияку стійкість, витривалість та мужність.

Рахунок у першій чверті відкрили «Вовки» – №23 Сидорук Ярослав заніс тачдаун та здійснив вдалу 1-очкову реалізацію. Далі нашій команді вдалось заробити ще два тачдауни – відзначились №23 Сидорук Ярослав та №43 Дзиганський Леонід. У другій чверті суперники відповіли одним тачдауном без реалізації. Тому на перерву команди пішли з рахунком 6:19 на користь «Вовків».

Друга половина матчу розпочалась досить активно та напружено – «Лісорубам» вдалось заробити ще 12 очок, занісши два тачдауни. Таким чином остання чверть стартувала з рахунком 18:19, однак, згодом суперникам вдалось занести ще два тачдауни та виконати дві реалізації. Наприкінці гри «Вовки» змогли змінити остаточний рахунок і заробити тачдаун та 2-очкову реалізацію – знову відзначився №23 Сидорук Ярослав.

Хоч боротьба завершилась рахунком 34:27 на користь господарів поля, наші хлопці показали себе як справжні бійці, які готові змагатися до кінця, не зважаючи на будь-які обставини. Таким чином для «Вовків» гра з «Лісорубами» стала завершальною в чемпіонаті УЛАФ SUPER LEAGUE 2019.

Команда дякує вболівальникам за постійну допомогу та підтримку на всіх домашніх та виїзних іграх і запевняє, що наступного ігрового сезону радуватиме прихильників футболу не тільки яскравими та драйвовими матчами, а й численними перемогами та здобутками. В кашу!