win
Чемпіонат УЛАФ Super League 01.08.2019 - 16:06
Стадіон “Нива”

Резюме

Вчора відбулася четверта гра нашої команди у рамках регулярного чемпіонату УЛАФ. Суперниками вінничан стали київські «Кепіталс». Не дивлячись на шалену спеку у 32 градуси, гра на полі була напруженою і видовищною.

У першій чверті «Вовки» відкрили рахунок – відзначились №45 Мельничук Юрій та №87 Хомин Євген, занісши тачдаун та 2-очкову реалізацію. Суперники відповіли двома тачдаунами і чверть завершилась з рахунком 8:16 на користь киян. У другій чверті «Кепіталс» вдалося заробити ще один тачдаун. На перерву команди пішли з рахунком 8:22.

Після запальних виступів чирлідерів та розіграшу призів від спонсорів і партнерів клубу гра продовжилась. Третю чверть «Вовки» розпочали впевнено і відповіли суперникам тачдауном – відзначився №37 Руслан Гарашов.

В останній чверті кияни знову заробили тачдаун, але «Вовки» активізувалися і наздогнали «Кепіталс». Один тачдаун заніс №43 Дзиганський Леонід та успішну реалізацію здійснив №23 Сидорук Ярослав. Згодом ще 6 балів приніс своїй команді №87 Хомин Євген, заробивши тачдаун. На жаль, цього разу не вдалося здійснити реалізацію. І саме цих двох балів не вистачило, щоб зрівняти рахунки.

У нелегкій грі з київськими «Кепіталс» «Вовкам» майже вдалося вибороти перемогу. З рахунком 28-30 наша команда отримує право боротися далі. Тепер для того, щоб пройти у фінальну стадію «Вовкам» потрібно в кожному матчі отримувати перемогу.

Вже наступного тижня в Ужгороді «Вінницькі Вовки» будуть змагатися із місцевими «Лісорубами» у раунді «вайлд-кард» за право продовжити участь у чемпіонаті. У попередньому матчі з «Лісорубами» наша команда вдома отримала перемогу. Але тоді ужгородська команда була в неповному складі, і наступними вихідними «Вовкам» протистоятиме повноцінна команда суперників. Наші хлопці вже готуються до гри і готові перемагати.

«Вінницькі Вовки» дякують всім, хто прийшов підтримати їх у цій важливій та нелегкій грі. А також висловлює щиру подяку спонсорам та партнерам клубу: мережі магазинів електроніки «Технотоп», фітнес-клубу Planet Fitness, кросфіт-залу CrossFit Vinnytsia та суші-бару Yama. Окрема подяка Вінницькій міській раді та Вінницькому комітету спорту та молоді, а також керівництву стадіону «Нива».