Фільми про американський футбол

Завдяки кінематографу з кожним роком все більше людей знайомляться з американським футболом. Фільми про цей вид спорту просякнуті натхненням і мотивацією. Вони розповідають про сильних та незламних особистостей. Перед вами список найкращих і найбільш видовищних стрічок про американський футбол, які ви легко зможете дивитись онлайн або безкоштовно завантажити для подальшого перегляду в дорозі чи на відпочинку.

«Невидима сторона» (2009)

Фільм заснований на реальних подіях.

Благополучна забезпечена родина зустрічає афроамериканського хлопця на ім’я Майкл, який в черговий раз залишився без житла, і з жалю бере його під свою опіку. Майкл – це добрий, кремезний і сильний хлопець. Завдяки таким зовнішнім даним і підтримці своєї нової сім’ї, він потрапляє в шкільну команду з американського футболу. Там його чекають деякі перешкоди, але всупереч їм він заслуговує визнання і досягає успіху.

«Ми – одна команда» (2006)

Драма побудована на основі історії трагічної авіакатастрофи в Хантінгтоні, що сталася в листопаді 1970 року. Команда університету Маршалла поверталася з невдалої гри. Їхній літак майже приземлився, але несподівано вдарився об землю і вибухнув. На місці загинуло понад 70 осіб.

Команда залишається без доброї половини гравців і тренерів. На перший погляд її доля вирішена. Але молодий тренер Джек Ленгел вірить, що команда переживе цю трагедію і зможе відродити своє добре ім’я.

«Гра на висоті» (2014)

В основу стрічки ліг біографічний однойменний роман Ніла Хейса. Фільм оповідає про тренера Боба Ладусере, який взявся за роботу зі шкільною футбольною командою. Тренер Боб зумів зліпити з учнів школи Де Ла Салі потужний конкурентоспроможний колектив, який вразив своєю феноменальною грою любителів спорту в усьому світі. Завдяки виснажливим тренуванням і професіоналізму Ладусера невідома шкільна команда перетворилася в легенду американського футболу, і навіть такі сильні команди, як «Нью-Інгленд Петріотс» і «Оклахома Сунерс» не зуміли здолати зухвалих учнів Де Ла Салі.

«Другий шанс» (2006)

Цей фільм про американський футбол заснований на історії команди Kilpatrick Mustangs.

Вчитель Шон Портер викладає в колонії. Щоб дати хлопцям відчути себе частиною колективу, він створює команду з футболу.

До гравців з колонії ставляться насторожено і спочатку навіть не дозволяють їм грати зі звичайними школами. Але Портер не поступається, і незабаром хлопцям дозволяють брати участь у змаганнях з іншими командами.

Kilpatrick Mustangs стають популярними. Вони сильні і самовіддані, відмінно грають і прагнуть до абсолютної перемоги. Команда змінює життя її учасників і дає надію на те, що майбутнє після колонії вже не буде таким безрадісним.

«У променях слави» (2004)

kinopoisk.ru

У центрі сюжету – футбольний сезон 1988-го року і шкільна команда техаського містечка.

Тренер Гейнс має серйозні плани на команду. Він робить ставку на нападника Майлза, який має принести команді успіх. Але переможна стратегія руйнується, коли спортсмен отримує травму, через яку не може виходити на поле до кінця сезону. Інша команда не така сильна, як хотілося б Гейнсу, але здаватися він не збирається.

 «Згадуючи Титанів» (2000)

Фільм є не просто мотиваційним, а й повчальним. Крім теми спорту, він порушує питання расової дискримінації.

Герман Бун стає тренером шкільної команди по футболу. Він темношкірий, а основна маса команди – білі. Їм не подобається «чорний» тренер, і вони починають бойкотувати збори, тренування та ігри. Бунт потроху вщухає, коли колишній тренер погоджується зайняти місце асистента Буна. Але невдоволення на цьому не закінчується.

Герману треба буде докласти всіх зусиль, щоб згуртувати команду, змусити їх відкинути расові забобони заради спільної роботи і домогтися чемпіонського звання.

«Експрес» (2008)

Передвоєнний час, штат Пенсільванія. Всупереч прогресуючій расовій ненависті, темношкірий хлопець Ерні мріє досягти вершин у спортивній кар’єрі. Молодий афроамериканець демонструє чудову гру на полі, і незабаром його помічають. Відомий тренер Шварцвальдер, який керує університетською футбольною командою, в особі Ерні бачить гідну заміну випускнику Джиму. Погодившись вчитися в Сіракузах, футболіст й гадки не мав, як швидко він доб’ється успіху і завоює любов мільйонів вболівальників.

«Руді» (1993)

Руді нічим не виділявся серед підлітків маленького американського містечка. Пересічний хлопець низького зросту. Зате у хлопця є мрія – увійти до складу улюбленої футбольної команди. Руді готовий на все для реалізації свого бажання.

Однак подібна заява не знаходить відгуку в душах родичів і друзів. Хтось сміється над мрійником, інші відмовляють юнака від безглуздої затії. А наполегливий хлопець все одно не відмовляється від своєї ідеї і скоро знаходить однодумців. Чи під силу простому хлопчиську здійснити задумане?

«Непереможний» (2008)

Вінс – звичайний хлопець, у якого в житті настала чорна смуга. Він підробляв учителем і його звільнили. Дружина покинула його, їй набридло жити в бідності. Залишилася лише робота барменом і гра в американський в футбол у дворі зі своїми друзями.

Нарешті йому випадає нагода проявити себе. Він повинен взяти участь у відборі, який влаштував тренер команди з американського футболу. Тренер запрошує всіх на відбірковий тур, щоб знайти нових гравців в свою команду. Вінс показує відмінні результати і стає її учасником. Тепер йому належить стати не тільки професійним спортсменом, але і допомогти команді нарешті виповзти з ями невдах.