30 листопада та 1 грудня у Києві відбувся Відкритий кубок України з чирлідингу та мажорет-спорту. На нього з’їхалися учасники з різних куточків України. Старша та молодша групи підтримки команди з американського футболу “Вінницькі вовки” вибороли золоті медалі.

На чемпіонаті, що проходив у спортивному комплексі “Меридіан”, представляли свої номери понад 100 команд у чотирьох категоріях:

  • мініс (4-7 років);

  • кідс (7-12 років);

  • юніори (13-15 років);

  • сеньори (16-25 років).

Журі оцінювали синхронність, пластичність рухів, точність та додаткові акробатичні елементи.

Команда вінницьких чирлідерок-юніорок виступали з новою тренеркою – Іриною Паламарчук. Підготовка номеру тривала 3 місяці. На тренуваннях дівчата з наставницею вдосконалювали рухи та впроваджували елементи, за які судді додавали бали. Це чір-стрибки, піруети, підтримки, акробатичні піраміди, шпагати та махи ногами.

Ми дуже хвилювалися, адже змагання тривали два дні з самого ранку і до 7-ї години вечора. Але виконали все чисто, чітко і що найголовніше – без травм”, – розповіла редакції сайту Vinbazar.com Ірина.

Тренерка старшої команди Людмила Атаманчук зазначила, що її дівчата спеціально для чемпіонату підготували новий номер та костюми – червоні купальники з літерою “W” та шкарпетки з написом “Vovk”.

Головними суперницями вінницьких чирлідерок були київські учасниці, особливо група підтримки команди з американського футболу “Патріот”.

Джерело: vinbazar.com