Команда вінничан з американського футболу виграли перший матч сезону.
Вінницькі “Вовки” відкрили сезон в Українській лізі американського футболу грою проти київських “Слов’ян”. На матчі побував кореспондент Vlasno.info.
«Вовки», яких вів вперед новий граючий тренер Брайан Гессел, боляче “покусали” суперника ще в першій чверті. Господарі отримали право атакувати першими, і одразу ж Гессел підтвердив реноме класного квотербека, віддавши блискучий пас на партнера. Той, не довго думаючи, вбіг в очкову зону суперника.
Тачдаун і 6:0, які після вдалої реалізації удару по воротах перетворилися на 7:0.
За декілька хвилин ранінбек вінницької команди Олександр Богач здійснив чудовий сольний прохід, заробив тачдаун і приніс своїй команді ще 6 очок. Оговтатися від отриманих “ударів” кияни не зуміли, і під кінець чверті рахунок був 28:0 на користь “Вовків”. американський футбол: “Вінницькі вовки” – “Слов’яни”
У другій чверті перевага господарів стала ще більш очевидною. Як гравці оборони, так і атакуюча ланка, діяли тактично дуже грамотно, майже не залишаючи суперникам шансу. На велику перерву команди пішли за рахунку 49:0.
Третій та четвертий періоди обидві команди провели менш активно (бігаючи в екіпіруванні вагою 7 кілограмів не важко втомитись). Слід відзначити, що епізодами “Слов’янам” вдавалося вирівняти гру, проте очок вони так і не заробили. Фінальний свисток головного арбітра матчу зафіксував підсумковий рахунок 70:0.
– Цей матч розпочався для нас дуже гарно, і це допомогло перемогти. Звичайно, ми не очікували на такий великий відрив, але далася в знаки гарна робота нового тренера, який підтягнув нашу гру. Він навчив нас нових комбінацій, новій тактиці, і вони, як показала практика, працюють, – поділився враженнями від матчу гравець “вовків” Олександр Богач.
Зауважимо, що матч пройшов в атмосфері абсолютної взаємоповаги. Так, коли у третій чверті гравець “Слов’ян” пішов у жорстку боротьбу та отримав травму гомілки, абсолютно всі футболісти стали на коліна на знак пошани до його мужності. А коли він відмовився лягати на ноші і покинув поле, стрибаючи на одній нозі, обидві команди проводжали його оплесками.
Здається, не дарма в спортивних колах кажуть: “Футбол – гра джентльменів, в яку грають хулігани, а регбі (в нашому випадку американський футбол) це гра хуліганів, в яку грають джентльмени”.
Нагадаємо: в минулому сезоні “Вовки” дійшли до чвертьфіналу ULAF (Українська ліга американського футболу) та відсвяткували ювілей.

Джерело: vlasno.info