Команда «Запорізькі козаки» була заснована в травні 2010 року, Данилом Андрющенко і декількома його однодумцями. Ніяких спонсорів само собою не було, тому команду підтримували виключно на власні кошти, і на власному ентузіазмі.

У своєму першому товариському матчі, що пройшов в січні 2011 року, «Козаки» здобули перемогу над тоді ще молодими, але більш досвідченими «Дніпровськими Акулами». Після цього, в 2011 році відбулися ще 3 товариських гри:

«Дніпровські Акули» vs «Запорізькі козаки» (програш 28:12);

«Запорізькі козаки» vs «Дніпровські Акули» (нічия 12:12);

«Запорізькі козаки» vs «Павлоградські Мустанги» (програш 19:54).

Приблизно з осені 2011 року команда почала активно проводити набір гравців, намагатися купувати при будь-якому зручному випадку зайвий комплект екіпіровки, щоб забезпечити належну якість тренувань і вийти на більш високий рівень.

У квітні 2012 команда з’їздила до Вінниці на товариський матч з «Вінницькими Вовками», однак досвідчені Вовки виявилися не по зубах запорожцям, розгромивши їх з рахунком 96: 0.

Замість того, щоб продовжити посилено займатися і брати нові висоти, влітку-восени 2012 року багато гравців почали йти з команди з різних причин. Кому не дозволяла робота, хтось не виправдав свої мрії і амбіції, а комусь просто набридло. На щастя, навіть в ті важкі часи «Запорізькі козаки» не припинили свого існування, так як на тлі тих, хто йшов, все таки почав формуватися міцний кістяк команди, кілька гравців, які по-справжньому люблять американський футбол, і готові розвивати свій клуб, навіть незважаючи на відсутність спонсорів і в цілому тернистий шлях розвитку цього виду спорту в Україні.

26 серпня 2012 року на день Шахтарів в місті Павлоград, між командами «Павлоградські Мустанги» і «Запорізькі козаки» відбувся матч за Кубок Шахтаря «ДТЕК Павлоградвугілля». Після всіх доглядів, замін і перестановок в складі запоріжців, «Мустанги» знову розгромили «Козаків» з рахунком 66:0. Однак в цілому матч пройшов в позитивному настрої, лише зміцнивши дружбу «Козаків» і «Мустангів».

У 2013 році команда «Запорізькі козаки» продовжує тренуватися і рекрутувати нових гравців. Крім цього, п’ятеро гравців «Козаків» грають в першій лізі Американського футболу в якості легіонерів в складі «Павлоградських мустангів», набираючись незамінного бойового досвіду.

Всі свої прагнення і старання «Козаки» нарешті виправдали в серпні 2013, на Кубку Молодих Команд в місті Херсон. Обігравши господарів поля «Херсонських Акул» з небезпечним та інтригуючим рахунком 28:26, запорожці зайняли гідне 2 місце, заробивши срібні медалі і поступившись лише «Севастопольським Титанам».

В кінці серпня 2013 «Запорізькі козаки» знову спробували відвоювати у «Павлоградських Мустангів» кубок шахтаря «ДТЕК Павлоградвугілля», однак знову програли, залишивши кубок в Павлограді.

У 2014 році кілька вихованців команди взяло участь у вищій лізі чемпіонату України, в складі команди «Ракети» (Дніпро).

Також були зіграні ряд товариських матчів проти «Ракет» і двічі проти «Мелітопольських Ведмедів».