Молотобійці

«Молотобійці» – базова команда юнацької збірної України з американського футболу.

Спортивний клуб «Молотобійці» заснований у 2012 році.

У 2014 році «Молотобійці» стали чемпіонами першого офіційного чемпіонату України з флаг-футболу (безконтактного американського футболу), організованого Федерацією американського футболу України.

У 2015 році спортивний клуб кардинально змінює свою стратегію та починає відбір дітей для занять в секції американського футболу в Києві, акцентуючи всю свою увагу на довгостроковому вихованні спортсменів з раннього віку.

У 2017 році стали переможцями кубків з флаг-футболу «Сильна Молодь» та «Корона Монарха».

СК «Молотобійці» залучили до роботи з дітьми одного з кращих тренерів і консультантів Європи, а також провідних фахівців і спортсменів України. Влітку 2018 року тренерський склад очолив відомий тренер з США – Уейн Діккенс (Wayne Aaron Dickens). Тренерський досвід якого налічує більше 30-ти років. Більша частина – на студентському рівні NCCA.

У різний час фахівець працював в командах університетів штатів Вашингтон, Сан-Дієго, Вірджинії та Кентуккі. Брав участь і перемагав з ними у фіналах різних національних турнірів і ліг. Найбільш відомі досягнення – участь в Rose Bowl, Las Vegas Bowl. Більше як 20 вихованців Діккенса в різний час грали в різних командах НФЛ.

Цього ж року команда перемогла у весняному кубку Вінниці з флаг-футболу, кубках «Сильна Молодь» та «Корона Монарха» (U-11), а також посіла 2-е місце в міжнародному турнірі «1st International Dacia Vikings youth Tournament». У 2018 році також «Молотобійці» стали чемпіонами ДЮЛАФ.

Місією спортивного клубу «Молотобійці» є пропаганда здорового стилю життя, формування відповідальності, цілеспрямованості, командної взаємодії, поваги до оточення у вихованців.

Філософія «Молотобійців» полягає в тому, що спорт – це всеосяжне поняття. Команда прагне прищепити дітям кращі якості, які дозволяє розвивати спорт та особистість.

Київський клуб американського футболу «Молотобійці» – це проект високого рівня, де досвідчені тренери використовують американську методику навчання на сучасній тренувальній базі. Це клуб, який прагне до перемог в європейських змаганнях.

«Молотобійці» – свіжий погляд на розвиток американського футболу в Україні. Це поєднання давніх традицій і сміливих амбіцій.

Це нова школа американського футболу в Києві.