Сьогодні у конференц-залі молодіжного центру «Квадрат» що по вул. Театральна, 15 відбулась пресконференція спортивного клубу «Вінницькі Вовки» з нагоди презентації міжнародних футболістів, які цьогоріч гратимуть за місцеву команду в чемпіонаті України з американського футболу.

«Вовки» долучили до свого складу 7 футболістів-легіонерів, які підсилять команду в ігровому сезоні 2021. Вони приїхали до Вінниці з США, Великобританії, Канади та Німеччини.

“Ми запросили футболістів-легіонерів для того, щоб підсилити команду в чемпіонаті України 2021. Планували це зробити ще минулого року, однак, через Covid-19 не вдалось. Іноземні гравці поділяться з «Вовками» новими для них знаннями та вміннями, своїм досвідом та допоможуть нам виграти чемпіонат” – поділився Дейл Хеффрон, головний тренер СК «Вінницькі Вовки».

Цього року команда братиме участь у Суперлізі 2021 – найпрестижнішій лізі України. Суперниками «Вінницьким Вовкам» стануть «Патріоти» (Київ), «Леви» (Львів) та «Слов’яни» (Київ).

Всього в регулярній частині чемпіонату кожна команда зіграє по 6 ігор – 3 домашніх і 3 виїзних. Перший матч сезону Вінницької команди відбудеться вже 16 травня у Львові.

“Наша група (дивізіон Захід) є досить рівною – кожна команда має іноземних гравців. Однак, нам вдалось долучити до свого складу аж 7 футболістів-легіонерів, які підсилять команду в ігровому сезоні 2021. Такої кількості запрошених іноземних гравців не має жодна команда з американського футболу в Україні. Для нас така кількість легіонерів – теж вперше”- каже головний тренер СК «Вінницькі Вовки» Дейл Хеффрон

У свою чергу нові гравці розповіли про себе, у яких командах грали раніше та поділилися своїми очікуваннями.

“Я грав у футбол останні 12 років свого життя, тому хочу підсилити дорослу команду «Вінницьких Вовків», щоб ми були сильнішими за команду суперника.

Мої очікування від сезону – це викладатись по повній у кожній окремій грі та робити все, щоб допомогти команді будь-яким чином виграти чемпіонат.

Я сподіваюся дізнатись більше про місто, повністю зануритися в українську культуру та бути відкритим для нових вражень”,- каже гравець захисту Ньюмен Джамал Седрік.

Джерело: ilikenews.com