Третього серпня (субота) у Вінниці в парку “Бригантина” (вулиця В’ячеслава Чорновола, 11) відбудеться масова екологічна акція, яку в Європі називають плогінг. До участі запрошуються всі бажаючі.

Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на прес-службу спортивного клубу “Вінницькі Вовки”. Суть заходу полягає в тому, що учасники забігу, окрім звичайної пробіжки вулицями міста, братимуть з собою пакети для сміття та рукавички, прибирають засмічені території.

Такий еко-рух є новітнім для нашого міста, однак вже давно набув поширення в інших країнах світу. Основна концепція плогінгу полягає у прагненні підтримувати чистоту довкілля та бути в гарній фізичній формі. І як виявилось, це можна робити одночасно. Тому у вінничан буде можливість перевірити даний спосіб на собі.
Крім того, на всіх учасників забігу після фінішу чекатиме пікнік та кінотеатр під відкритим небом. Все, що потрібно зробити – прийти у зручному спортивному одязі за вказаним місцем і часом, та налаштуватись на чудову спільну справу.
Організаторами заходу виступає спортивний клуб «Вінницькі Вовки». Адже вважають, що є багато людей, які хочуть зробити гарну та корисну справу. Крім того, кілька годин проведених на свіжому повітрі допоможуть кожному досягти відразу кількох цілей – спалити калорії, отримати гарний настрій та зробити потрібну справу для свого міста.
Також організатори планують об’єднати свої сили з іншими громадськими організаціями та активістами Вінниці. Адже хочуть зробити даний захід якомога масштабним і в подальшому на постійній основі.

Джерело: vlasno.info