3-го листопада Вінниця на один день перетворилася на столицю України з американського футболу, адже саме в нашому місті проходив фінал ХХ Чемпіонату України. Саме на цих фінальних іграх мала вирішитися доля золотих та срібних медалей Чемпіонату України 2014 року.

До Вінниці приїхали найсильніші команди України: “Бандити”, “Пірати” та “Слов’яни”. На превеликий жаль, команда з м. Харків “Атланти” не змогла приїхати на фінал і доля золотих медалей була вирішена ще до початку всього заходу.

В першому матчі, який вирішував долю бронзи чемпіонату, зустрічалися команди з Києва “Слов’яни” та з Одеси “Пірати”. Можна так сказати, що у матчі зійшлися молодість та досвід. Одесити вперше у своїй історії вийшли у фінальну частину чемпіонату, а кияни ж за час свого існування завоювали більше 15 нагород різного ґатунку.

Гра була дуже напружена і команди не поступалися одна одній жодним ярдом. Після першої половини рахунок був 15:16 на користь “Слов’ян”. Після перерви гра пішла ще напруженіше, м’яч переходив від однієї команди до іншої і спрогнозувати чи втримають “Слов’яни” рахунок чи “Піратам” все ж таки вдасться переломити хід гри було дуже важко. Хід матчу вирішив останній тачдаун та реалізація, які заробили саме “Пірати”, таким чином встановивши фінальний рахунок матчу 23:16 і вигравши вперше в своїй історії бронзові медалі Чемпіонату України 2014 року.

Так як команда з Харкова не змогла приїхати на матч за золото чемпіонату, автоматично перемогу в ньому присудили команді з м. Києва “Бандити”, які вдруге поспіль стали чемпіонами України з американського футболу.

Для того щоб не лишати глядачів розчарованими відсутністю фінального матчу, керівництвом команди “Вінницькі Вовки” було вирішено провести товарисько-показову гру нашої команди проти цьогорічних чемпіонів. Для підсилення свого складу та для того щоб показати гарну і якісну гру публіці, “Вовки” запросили зіграти за них друзів з різних команд. На цей клич відгукнулися гравці з команд “Ракети”, “Витязі”. Також у цьому матчі за “Вовків” зіграли декілька гравців “Бандитів”.

Гра вийшла надзвичайно динамічною і видовищною. Результат матчу ні на що не впливав і була поставлена задача перед обома клубами провести гарну показову гру для глядачів.

Рахунок відкрили “Бандити” далеким пасом у залікову зону “Вовків”. Після реалізації рахунок став 0:7 на користь гостей. Далі кияни ще раз занесли тачдаун, але реалізацію пробити по воротам “Вовки” їм не дозволити. Рахунок у 2-й чверті встановився 0:13.

“Вовки” зібравшись силами і зігравшись разом з “легіонерами” зуміли до перерви відповісти пасовим тачдауном та вдалою реалізаціє. На перерву команди пішли з рахунком 8:13 на користь “Бандитів”.

Після перерви обидві команди грали вже в повне задоволення і показували видовищну гру. Захисти обох команд відіграли на відмінно не пропускали противника до своїх залікових зон. Долю матчу вирішила помилка квотербека “Бандитів”, який невдало виконав пас і гравець “Вовків” з перехвату заніс тачдаун пробігши близько 90 ярдів. Далі була вдала реалізація і рахунок 16:13 до кінця матчу вже не змінився. Таким чином “Вовки” разом з друзями з інших команд здобули перемогу у матчі проти “Бандитів”.

Від імені команди “Вінницькі Вовки” вітаємо “Бандитів” з золотом чемпіонату, “Атлантів” зі сріблом та “Піратів” з бронзою! Виражаємо величезну подяку командам, які не дивлячись ні на які обставити зуміли приїхати на Фінал ХХ Чемпіонату України, вболівальникам, які в таку прохолодну погоду не побоялися і прийшли на стадіон, та всім тим хто допомагав у організації свята американського футболу, а саме: нашим дівчатам з групи підтримки Wake Up, операторам, фотографам, а також спонсорам та керівництву ФАФУ!

Джерело: vinbazar.com